Twenty Thirteen - en to ug translation catalogue (62 entries)

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
ug: WordPress كوللېكتىپى

note: Description of the plugin/theme
en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
ug: WordPress نىڭ 2013-يىللىق باشتېمىسى بىزنى مۇنداق بىر بىلوگقا باشلاپ بارىدۇ. ئۇنىڭدا ھەرخىل ماقالە فورماتى بار، ھەربىرى ئۆزگىچە خاس چىرايلىق شەكىل بىلەن كۆرۈنىدۇ. لايىھەلەش تەپسىلاتى ماڭدامدا بىر ئۇچراپ تۇرىدىغان ھاياتى كۈچكە ئىگە رەڭ لايىھەسى ۋە ماسلاشقان تېما رەسىمى، نەپىس خەت نۇسخىلىرى ۋە سىن-بەلگىلەر ۋە ھەرقانداق ئۈسكۈنىدە مۇكەممەل كۆرۈنىدىغان جانلىق لايىھەنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: %s Archives
ug: %s ئارخىپلار

en: Tag Archives: %s
ug: بەلگە ئارخىپى: %s

en: Search Results for: %s
ug: ئىزدەش نەتىجىسى:  %s

[ctx: header image description]
en: Star
ug: يۇلتۇز

[ctx: header image description]
en: Diamond
ug: ياقۇت

[ctx: header image description]
en: Circle
ug: چەمبەر

en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
ug: Twenty Thirteen تۆۋەن بولغاندا WordPress نىڭ 3.6 نەشرىدە ئىشلەيدۇ. ئىشلىتىۋاتقىنىڭىز %s نەشرى. دەرىجىسىنى ئۆستۈرۈپ، قايتا سىناڭ.

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug: كېيىنكى<span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
ug: <span class="meta-nav">&larr;</span> ئالدىنقى

en: Full resolution
ug: پۈتۈن ئېنىقلىقى

en: Link to full-size image
ug: پۈتۈن چوڭلۇقتىكى رەسىمگە ئۇلىنىش

en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
ug: <span class="attachment-meta">ئېلان قىلغان ۋاقتى<time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time>، تەۋەلىكى <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: Skip to content
ug: مەزمۇنىدىن ئاتلاپ ئۆتۈش

en: Menu
ug: تىزىملىك

en: Permalink to %s
ug: %s قا مەڭگۈلۈك ئۇلاش

[ctx: 1: post format name. 2: date]
en: %1$s on %2$s
ug: %1$s، %2$s

en: View all posts by %s
ug: %s نىڭ بارلىق يازمىلىرى كۆرۈش

note: Translators: used between list items, there is a space after the comma.
en: ,
ug: ،

en: Sticky
ug: قاتتىق

en: Post navigation
ug: يازما كۆرۈش

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug: يېڭىراق يازمىلار <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
ug: <span class="meta-nav">&larr;</span> كونىراق يازمىلار

en: Posts navigation
ug: يازمىلارنى كۆرۈش

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
ug: يانبالداقتىكى بەتلەر ۋە يازمىلاردا كۆرۈنىدۇ.

en: Secondary Widget Area
ug: ئىككىنچى كىچىك قورال رايونى

en: Appears in the footer section of the site.
ug: تور بېكەتنىڭ بەت ئاستى رايونىدا كۆرۈنىدۇ.

en: Main Widget Area
ug: ئاساسىي كىچىك قورال رايونى

en: Page %s
ug: %s-بەت

[ctx: Bitter font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Bitter, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
ug: ئوچۇق

[ctx: Source Sans Pro font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
ug: ئوچۇق

en: Navigation Menu
ug: يۆتكىلىش تىزىملىكى

en: Proudly powered by %s
ug: پەخىرىلىك %s ئىشلىتىلدى

en: Semantic Personal Publishing Platform
ug: ئازدە خۇسۇسىي نەشرىياتچىلىق سۇپىسى

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ug: بەلكىم سىز ئېھتىياجلىق نەرسىلەرنى تاپالماسلىقىمىز مۇمكىن. بەلكىم ئىزدەش سىزگە ياردەم بېرىشى مۇمكىن.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
ug: كەچۈرۈڭ، ئىزدەش شەرتىگە ماس كېلىدىغان ھېچنەرسە يوق. باشقا ئاچقۇچلۇق سۆزلەرنى ئىشلىتىڭ.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ug: تۇنجى يازمىڭىزنى ئېلان قىلىشقا تەييارلاندىڭىزمۇ؟ <a href="%1$s">ئەمىسە بۇ يەردىن باشلاڭ</a>.

en: Nothing Found
ug: ھېچنەرسە تېپىلمىدى

en: View all % comments
ug: بارلىق % باھالارنى كۆرۈش

en: One comment so far
ug: بىر باھا بار

en: Leave a comment
ug: باھا يېزىش

en: Edit
ug: تەھرىرلەش

en: Pages:
ug: بەتلەر:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug: %s <span class="meta-nav">&rarr;</span> نى داۋاملىق ئوقۇش

en: Comments are closed.
ug: باھالار تاقالدى.

en: Newer Comments &rarr;
ug: يېڭىراق باھالار &rarr;

en: &larr; Older Comments
ug: &larr; كونىراق باھالار

en: Comment navigation
ug: باھا يۆتكىلىش

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
ug[0]: «%2$s»نىڭ ئويلىغانلىرى بار
ug[1]: «%2$s»نىڭ %1$s ئويلىغانلىرى بار

en: Category Archives: %s
ug: سەھىپە ئارخىپى: %s

en: All posts by %s
ug: %s نىڭ يازمىلىرىنى كۆرۈش

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug: بارلىق %s <span class="meta-nav">&rarr;</span> نىڭ يازمىلىرىنى كۆرۈش

en: About %s
ug: %s ھەققىدە

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Yearly Archives: %s
ug: يىللىق ئارخىپلار: %s

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
ug: Y-يىل m

en: Monthly Archives: %s
ug: ئايلىق ئارخىپلار: %s

en: Daily Archives: %s
ug: كۈندىلىك ئارخىپلار: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ug: بۇ ئورۇندىن ھېچنەرسە تېپىلمىدى. بەلكىم ئىزدەپ بېقىڭ.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
ug: بەزى نەرسىلەردىن تەمتىرەپ قالدىڭىز، شۇنداقمۇ؟

en: Not Found
ug: تېپىلمىدى
