Twenty Thirteen - en to sk translation catalogue (59 entries)

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
sk: WordPress tím

note: Description of the plugin/theme
en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
sk: Téma 2013 pre WordPress sa vracia k blogu. Predstavuje mnoho rôzne formátovaných článkov,  z ktorých je každý unikátny vlastným spôsobom. Dizajn oplýva detailami, počnúc sýtou farebnou schémou ladiacou s obrázkom hlavičky, krásnou typografiou s ikonami, a pružným rozložením ktoré vyzerá úžasne na každom zariadení, veľkom či malom.

en: %s Archives
sk: Archívy %s

en: Tag Archives: %s
sk: Archívy značky: %s

en: Search Results for: %s
sk: Výsledky hľadania: %s

[ctx: header image description]
en: Star
sk: Hviezda

[ctx: header image description]
en: Diamond
sk: Diamant

[ctx: header image description]
en: Circle
sk: Kruh

en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sk: Twenty Thirteen vyžaduje verziu WordPress najmenej 3.6. Máte verziu %s. Prosím aktualizujte a skúste znova.

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Nasledujúci <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Predchádzajúci

en: Full resolution
sk: Plné rozlíšenie

en: Link to full-size image
sk: Odkaz na obrázok v pôvodnej veľkosti

en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
sk: <span class="attachment-meta">Publikované <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> v <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: Skip to content
sk: Preskočiť na obsah

en: Permalink to %s
sk: Trvalý odkaz na %s

[ctx: 1: post format name. 2: date]
en: %1$s on %2$s
sk: %1$s z dňa: %2$s

en: View all posts by %s
sk: Zobraziť všetky príspevky od %s

en: Sticky
sk: Zvýrazniť

en: Post navigation
sk: Navigácia príspevkov

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Novšie príspevky <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie príspevky

en: Posts navigation
sk: Navigácia príspevkov

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
sk: Zobrazí sa v príspevkoch a stránkach v sidebare.

en: Secondary Widget Area
sk: Sekundárna oblasť widgetov

en: Appears in the footer section of the site.
sk: Zobrazí sa v pätičke webstránky.

en: Main Widget Area
sk: Hlavná oblasť widgetov

en: Page %s
sk: Stránka %s

[ctx: Bitter font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Bitter, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sk: off

en: Navigation Menu
sk: Menu navigácie

en: Proudly powered by %s
sk: Hrdo poháňa %s

en: Semantic Personal Publishing Platform
sk: Sémantická osobná publikačná platforma

en: http://wordpress.org/
sk: http://sk.wordpress.org/

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sk: Vyzerá to, že nemôžeme nájsť čo hľadáte. Možno pomôže vyhladávanie.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
sk: Ľutujeme, nenašla sa zhoda s vyhľadávaním. Prosím skúste vyhľadávať s inými kľúčovými slovami.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sk: Pripravený publikovať váš prvý príspevok? <a href="%1$s">Začnite tu</a>.

en: Nothing Found
sk: Žiadny obsah sa nenašiel

en: View all % comments
sk: Počet komentárov na zobrazenie: %

en: One comment so far
sk: Zatiaľ iba jeden komentár

en: Leave a comment
sk: Komentovať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Pages:
sk: Stránky:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Pokračovať na %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
sk: Komentáre sú zakázané.

en: Newer Comments &rarr;
sk: Novšie komentáre &rarr;

en: &larr; Older Comments
sk: &larr; Staršie komentáre

en: Comment navigation
sk: Navigácia komentárov

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[0]: Názor k &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[1]: %1$s názory k &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[2]: %1$s názorov k &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Category Archives: %s
sk: Archívy kategórie: %s

en: All posts by %s
sk: Všetky príspevky %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Zobraziť všetky príspevky %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: About %s
sk: O autorovi %s

en: Archives
sk: Archívy

en: Yearly Archives: %s
sk: Ročné archívy: %s

en: Monthly Archives: %s
sk: Mesačné archívy: %s

en: Daily Archives: %s
sk: Denné archívy: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sk: Vyzerá to, že nič sa nenašlo. Skúste hľadať?

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
sk: Toto je nepríjemné, však?

en: Not Found
sk: Nenájdené
