Twenty Thirteen - en to et translation catalogue (60 entries)

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
et: WordPressi meeskond

note: Description of the plugin/theme
en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
et: Aasta 2013 WordPressi teema viib meid tagasi ajaveebi juurde, pakkudes täielikku valikut postituseformaatidest millest igaühte kuvatakse nimelt sellele sisutüübile sobilikul moel. Disaini detaile jagub ka mujale, alustades julge värvivaliku ja sobivate päisepiltide, läbimõeldud tüpograafia ja ikoonidega - ning lõpetades kõike seda siduva paindliku paigutusega mis töötab hästi igal seadmel, olgu see suur või väike.

en: %s Archives
et: %s arhiiv

en: Tag Archives: %s
et: Sildiarhiiv: %s

en: Search Results for: %s
et: Otsitulemused: %s

[ctx: header image description]
en: Star
et: Hulknurgad

[ctx: header image description]
en: Diamond
et: Sakid

[ctx: header image description]
en: Circle
et: Ringid

en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
et: Twenty Thirteen nõuab WordPressi versiooniks vähemalt 3.6. Sinul on kasutusel %s. Palun uuenda ja proovi siis uuesti.

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et: Järgmine <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
et: <span class="meta-nav">&larr;</span> Eelmine

en: Full resolution
et: Täisresolutsioon

en: Link to full-size image
et: Viide täis-suuruses pildile

en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
et: <span class="attachment-meta">Avaldatud <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> <a href="%3$s" title="Tagasi  %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: Skip to content
et: Liigu sisu juurde

en: Menu
et: Menüü

en: Permalink to %s
et: Püsiviide: %s

[ctx: 1: post format name. 2: date]
en: %1$s on %2$s
et: %1$s, %2$s

en: View all posts by %s
et: Vaata autori %s postitusi

en: Sticky
et: Kinnistatud

en: Post navigation
et: Postituste töölaud

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et: Uuemad postitused <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
et: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vanemad postitused

en: Posts navigation
et: Postituste navigatsioon

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
et: Kuvatakse postituste ja lehtede külgpaanis.

en: Secondary Widget Area
et: Täiendav moodulite ala

en: Appears in the footer section of the site.
et: Kuvatakse saidi jaluses.

en: Main Widget Area
et: Peamine moodulite ala

en: Page %s
et: Leht %s

[ctx: Bitter font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Bitter, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
et: sees

[ctx: Source Sans Pro font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
et: sees

en: Navigation Menu
et: Navigatsioonimenüü

en: Proudly powered by %s
et: Kasutame %si

en: Semantic Personal Publishing Platform
et: Semantiline avaldamisplatvorm

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
et: Tundub, et me ei leia, mida otsite. Võibolla otsingumootor aitab.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
et: Kahjuks ei leidnud midagi sinu pakutud otsisõnadega seonduvat. Palun proovi uuesti!

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
et: Valmis esimese postituse avaldamiseks? <a href="%1$s">Alusta siit</a>.

en: Nothing Found
et: Midagi ei leitud

en: View all % comments
et: Kuva kõik % kommentaari

en: One comment so far
et: Üks kommentaar

en: Leave a comment
et: Lisa kommentaar

en: Edit
et: Muuda

en: Pages:
et: Lehed:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et: Loe edasi %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
et: Kommenteerimine on suletud.

en: Newer Comments &rarr;
et: Uuemad kommentaarid &rarr;

en: &larr; Older Comments
et: &larr; Vanemad kommentaarid

en: Comment navigation
et: Kommentaaride töölaud

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
et[0]: Üks arvamus &ldquo;%2$s&rdquo; kohta
et[1]: %1$s arvamust &ldquo;%2$s&rdquo; kohta

en: Category Archives: %s
et: Rubriigiarhiiv: %s

en: All posts by %s
et: Autori %s postitused

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et: Vaata postitusi (sorteeritud: %s) <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: About %s
et: %s: tutvustus

en: Archives
et: Arhiiv

en: Yearly Archives: %s
et: Arhiiv aastate lõikes: %s

en: Monthly Archives: %s
et: Arhiiv kuude lõikes: %s

en: Daily Archives: %s
et: Arhiiv kuupäevade lõikes: %

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
et: Tundub, et selle koha pealt ei leia me midagi. Võibolla aitab otsing?

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
et: See on mõnevõrra piinlik, kas pole?

en: Not Found
et: Ei leitud
