Twenty Ten - en to ug translation catalogue (82 entries)

note: Template Name of the plugin/theme
en: One column, no sidebar
ug: بىر ئىستونلۇق، يانبالدىقى يوق

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
ug: WordPress گۇرۇپپىسى

note: Description of the plugin/theme
en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
ug: WordPress نىڭ 2010 باشتېمىسى كۆركەم، خاسلاشتۇرۇشقا بولىدىغان، ئاددىي ھەم پاكىزە باشتېما بولۇپ، ئۇنى ئۆزىڭىزنىڭ خاس تىزىملىكى، بىلوگ رەسىمى ۋە تەگلىكى ئارقىلىق خاسلاشتۇرالايسىز. «ئىككى مىڭ ئون» باشتېمىسى ئالتە كىچىك قورال رايونى( ئىككىسى يانبالداقتا، تۆتى بەت تېگىدە) ۋە خاس سۈرەت (ئالبوم يازمىلىرىنىڭ كىچىك كۆرۈنۈشى ۋە يازما ۋە بەتلەرنىڭ خاسلاشتۇرۇلغان باش رەسىمى) قاتارلىقلارنى قوللايدۇ.ئۇنىڭدا بەتنى بېسىپ چىقىرىش ۋە باشقۇرغۇچىنىڭ كۆرۈنمىلىك تەھرىرلىگۈچى، ئالبوم سەھىپىسىدىكى يازمىلارنىڭ ئالاھىدە ئۈنۈملىرى ئۈچۈن مەخسۇس باشتېما ھۆججەتلىرى تەمىنلەنگەن. يەنە يانبالداقنى كۆرسەتمەيدىغان بىر ئىستونلۇق بەت قېلىپىمۇ قوشۇمچە قىلىنغان.

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Twenty Ten
ug: ئىككى مىڭ ئون

en: Tag Archives: %s
ug: خەتكۈش بويىچە ئارخىپلار: %s

en: Meta
ug: تىزىملىك

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
ug: كەچۈرۈڭ، ئىزدىگەن مەزمۇنىڭىزغا ماس ھېچنەرسە تېپىلمىدى. باشقا ھالقىلىق سۆزلەر بىلەن قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Nothing Found
ug: ھېچنېمە تېپىلمىدى

en: Search Results for: %s
ug: ئىزدەش نەتىجىسى: %s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
ug: <span class="%1$s">خەتكۈش:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
ug: <span class="%1$s">سەھىپە:</span> %2$s

en: % Comments
ug: % باھا

en: 1 Comment
ug: بىر باھا

en: Leave a comment
ug: باھا يېزىش

en: View posts in the Gallery category
ug: ئالبوم سەھىپىسىدىكى يازمىلارنى كۆرۈش

en: More Galleries
ug: تېخىمۇ كۆپ ئالبوملار

en: View Galleries
ug: ئالبوم كۆرۈش

en: Permalink to %s
ug: %s نىڭ مۇقىم ئۇلانمىسى

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
ug[0]: بۇ ئالبومدا <a %1$s>%2$s پارچە سۈرەت</a> بار.
ug[1]: بۇ ئالبومدا <a %1$s>%2$s پارچە سۈرەت</a> بار.

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
ug: كەچۈرۈڭ، ئىزدىگەن ئارخىپقا ماس نەتىجە تېپىلمىدى. بەلكىم ئالاقىدار يازمىلاردىن ئىزدەپ باقسىڭىز پايدىسى بولۇشى مۇمكىن.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug: يېڭىراق يازمىلار <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
ug: <span class="meta-nav">&larr;</span> كونىراق يازمىلار

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug: «%s»نىڭ بارلىق يازمىلىرىنى كۆرۈش <span class="meta-nav">&rarr;</span>

[ctx: Next post link]
en: &rarr;
ug: &larr;

[ctx: Previous post link]
en: &larr;
ug: &rarr;

en: Pages:
ug: بەتلەر:

en: Edit
ug: تەھرىرلەش

en: Link to full-size image
ug: ئەسلى چوڭلۇقتىكى سۈرەتكە ئۇلاش

en: Full size is %s pixels
ug: ئەسلى چوڭلۇقى %s پىكسېل

en: <span class="%1$s">Published</span> %2$s
ug: <span class="%1$s">يوللانغان ۋاقتى:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">By</span> %2$s
ug: <span class="%1$s">ئاپتورى:</span> %2$s

note: translators: %s - title of parent post
en: <span class="meta-nav">&larr;</span> %s
ug: <span class="meta-nav">&rarr;</span> %s

en: Return to %s
ug: %s بېتىگە قايتىش

en: Skip to content
ug: مەزمۇنغا ئاتلاش

en: Page %s
ug: بەت %s

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ug: <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">مۇقىم ئۇلانمىسىنى</a> خەتكۈشلىۋېلىڭ.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ug: بۇ يازما %1$s سەھىپىسىگە يوللانغان. <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">مۇقىم ئۇلانمىسىنى</a> خەتكۈشلىۋېلىڭ.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ug: بۇ يازما %1$s سەھىپىسىگە يوللانغان ھەم %2$s دەپ خەتكۈشلەنگەن. <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">مۇقىم ئۇلانمىسىنى</a> خەتكۈشلىۋېلىڭ.

en: View all posts by %s
ug: «%s»نىڭ بارلىق يازمىلىرىنى كۆرۈش

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
ug: <span class="%1$s">ۋاقىت:</span> %2$s <span class="meta-sep">ئاپتور:</span> %3$s

en: Fourth Footer Widget Area
ug: بەت تېگىدىكى تۆتىنچى كىچىك قورال رايونى

en: Third Footer Widget Area
ug: بەت تېگىدىكى ئۈچىنچى كىچىك قورال رايونى

en: Second Footer Widget Area
ug: بەت تېگىدىكى ئىككىنچى كىچىك قورال رايونى

en: An optional widget area for your site footer.
ug: بېكىتىڭىزنىڭ بەت ئاستى ئىختىيارى كىچىك قورال رايونى.

en: First Footer Widget Area
ug: بەت تېگىدىكى بىرىنچى كىچىك قورال رايونى

en: An optional secondary widget area, displays below the primary widget area in your sidebar.
ug: ئىختىيارى ئىككىنچى كىچىك قورال رايونى، تۆۋەندىكى يانبالدىقىڭىزدىكى ئاساسىي كىچىك قورال رايونىنى كۆرسىتىش.

en: Secondary Widget Area
ug: قوشۇمچە كىچىك قورال رايونى

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
ug: يانبالداقتا كۆرسىتىش ئۈچۈن كىچىك قوراللارنى بۇ يەرگە قوشۇڭ.

en: Primary Widget Area
ug: ئاساسىي كىچىك قورال رايونى

en: Pingback:
ug: قايتما:

en: (Edit)
ug: (تەھرىرلەش)

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
ug: %1$s سائەت %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
ug: باھايىڭىز تەستىق كۈتۈۋاتىدۇ.

en: %s <span class="says">says:</span>
ug: %s <span class="says">مۇنداق يازغان:</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug: داۋامىنى ئوقۇش <span class="meta-nav">&larr;</span>

note: translators: header image description
en: Sunset
ug: كۈنپېتىش

note: translators: header image description
en: Path
ug: ئادرېس

note: translators: header image description
en: Forest Floor
ug: ئورمان گۈللىرى

note: translators: header image description
en: Fern
ug: مايسىرەڭ

note: translators: header image description
en: Concave
ug: ئەگرى- بۈگرى

note: translators: header image description
en: Cherry Blossoms
ug: نورۇزگۈلى

en: Primary Navigation
ug: ئاساسىي تىزىملىك

en: Proudly powered by %s.
ug: پەخىرلىك %s تە قۇرۇلدى.

en: Semantic Personal Publishing Platform
ug: دەۋرنىڭ ئالدىدا ماڭىدىغان شەخسىي نەشرىيات سۇپىسى

en: http://wordpress.org/
ug: http://ug.wordpress.org/

en: Comments are closed.
ug: باھا يېزىش چەكلەنگەن.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug: يېڭىراق باھالار <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
ug: <span class="meta-nav">&rarr;</span> كونىراق باھالار

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
ug[0]: %2$s ئۈچۈن بىر باھا بار
ug[1]: %2$s ئۈچۈن %1$s باھا بار

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
ug: بۇ يازما پارولدا قوغدالغان. باھانى كۆرۈش ئۈچۈن پارولنى كىرگۈزۈڭ.

en: Category Archives: %s
ug: سەھىپە ئارخىپلىرى: %s

en: About %s
ug: %s ھەققىدە

en: Author Archives: %s
ug: ئاپتور ئارخىپلىرى: %s

en: Blog Archives
ug: بىلوگ ئارخىپلىرى

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
ug: Y- يىل

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
ug: يىللىق ئارخىپلار: <span>%s</span>

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
ug: Y- يىل F

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
ug: ئايلىق ئارخىپلار: <span>%s</span>

en: Daily Archives: <span>%s</span>
ug: كۈندىلىك ئارخىپلار: <span>%s</span>

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
ug: كەچۈرۈڭ، تەلەپ قىلغان بەت تېپىلمىدى. ئىزدەپ باقسىڭىز ياردىمى بولۇشى مۇمكىن.

en: Not Found
ug: تېپىلمىدى
