Twenty Ten - en to sk translation catalogue (78 entries)

note: Template Name of the plugin/theme
en: One column, no sidebar
sk: Jeden stĺpec, bez bočného panelu

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
sk: WordPress tím

note: Description of the plugin/theme
en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
sk: Téma 2010 pre WordPress je štýlová, prispôsobiteľná, jednoduchá a čitateľná -- prispôsobte si ju na svoj obraz pomocou vlastného menu, obrázku záhlavia a pozadia. Twenty Ten (2010) podporuje šesť oblastí pre widgety (dve na postrannej lište a štyri v päte stránky) a priložené obrázky (náhľady pre galérie a vlastné obrázky záhlavia pre príspevky a stránky). Zahrnuté sú tu štýly pre tlač a Visual Editor pre administrátora, špeciálne štýly pre články v kategóriách "Galéria" a "Poznámky", ktoré majú voliteľnú jedno-stĺpcovú šablónu, ktorá nahrádza postrannú lištu.

en: Tag Archives: %s
sk: Archív značiek: %s

en: Archives
sk: Archívy

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nič zodpovedá vašim zadaným kritériám. Prosím, skúste to znovu s niektorými inými kľúčovými slovami.

en: Nothing Found
sk: Nenašlo sa

en: Search Results for: %s
sk: Vyhľadané výsledky pre: %s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
sk: <span class="%1$s">Označkované</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
sk: <span class="%1$s">Zaradené v</span> %2$s

[ctx: asides category slug]
en: asides
sk: poznamky

en: % Comments
sk: % Komentárov

en: 1 Comment
sk: 1 Komentár

en: Leave a comment
sk: Zanechať komentár

en: View posts in the Gallery category
sk: Prezerať články v kategorii galérie

en: More Galleries
sk: Viac galérií

en: View Galleries
sk: Zobraziť galérie

en: Permalink to %s
sk: Trvalý odkaz na %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
sk[0]: Táto galéria obsahuje <a %1$s>%2$s fotografiu</a>.
sk[1]: Táto galéria obsahuje <a %1$s>%2$s fotografie</a>.
sk[2]: Táto galéria obsahuje <a %1$s>%2$s fotografií</a>.

[ctx: gallery category slug]
en: gallery
sk: galeria

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale neboli nájdené žiadne výsledky v požadovanom archíve. Možno hľadanie pomôže nájsť súvisiace články.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Novšie články <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie články

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Prezerať všetky články podľa %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link to full-size image
sk: Odkaz na obrázok v úplnej velkosti

en: Full size is %s pixels
sk: Úplna veľkosť je %s pixelov

en: <span class="%1$s">Published</span> %2$s
sk: <span class="%1$s">Publikované</span> %2$s

en: <span class="%1$s">By</span> %2$s
sk: <span class="%1$s">od</span> %2$s

en: Return to %s
sk: Návrat na %s

en: Skip to content
sk: Preskočiť na obsah

en: Page %s
sk: Stránka %s

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sk: Zálohovať <a href="%3$s" title="Trvalý odkaz na %4$s" rel="bookmark">trvalý odkaz</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sk: Tento obsah bol zaradený v %1$s. Zálohujte si <a href="%3$s" title="Trvalý odkaz na %4$s" rel="bookmark">trvalý odkaz</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sk: Tento obsah bol zaradený v %1$s a označkovaný ako %2$s. Zálohujte si <a href="%3$s" title="Trvalý odkaz na %4$s" rel="bookmark">trvalý odkaz</a>.

en: View all posts by %s
sk: Prezerať všetky články podľa %s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
sk: <span class="%1$s">Pridané dňa</span> %2$s <span class="meta-sep">od</span> %3$s

en: Fourth Footer Widget Area
sk: Štvrtá widget zóna päty

en: Third Footer Widget Area
sk: Tretia widget zóna päty

en: Second Footer Widget Area
sk: Druhá widget zóna päty

en: An optional widget area for your site footer.
sk: Voliteľná oblasť pre widgety v päte stránky.

en: First Footer Widget Area
sk: Prvá widget zóna päty

en: An optional secondary widget area, displays below the primary widget area in your sidebar.
sk: Voliteľná oblasť pre widgety. Zobrazuje sa pod primárnou oblasťou pre widgety v bočnom panely.

en: Secondary Widget Area
sk: Sekundárna widget zóna

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
sk: Sem pridajte widgety ktoré sa majú zobraziť v bočnom panely

en: Primary Widget Area
sk: Primárna widget zóna

en: Pingback:
sk: Spätné upozornenie:

en: (Edit)
sk: (Upraviť)

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
sk: %1$s o %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Váš komentár čaká na spracovanie.

en: %s <span class="says">says:</span>
sk: %s <span class="says">povedal:</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Pokračovať v čítaní <span class="meta-nav">&rarr;</span>

note: translators: header image description
en: Sunset
sk: Západ slnka

note: translators: header image description
en: Path
sk: Cesta

note: translators: header image description
en: Forest Floor
sk: Lesná cestička

note: translators: header image description
en: Fern
sk: Papraď

note: translators: header image description
en: Concave
sk: Konkávy

note: translators: header image description
en: Cherry Blossoms
sk: Čerešnové kvety

note: translators: header image description
en: Berries
sk: Bobule

en: Primary Navigation
sk: Hlavná navigácia

en: Proudly powered by %s.
sk: Hrdo poháňané cez %s.

en: Semantic Personal Publishing Platform
sk: Sémantická osobná publikačná platforma

en: http://wordpress.org/
sk: http://sk.wordpress.org/

en: Comments are closed.
sk: Komentáre sú uzavreté.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Novšie komentáre <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie komentáre

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
sk[0]: Jedna odpoveď na %2$s
sk[1]: %1$s odpovede na %2$s
sk[2]: %1$s odpovedí na %2$s

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sk: Tento článok je chránený heslom. Zadajte heslo pre prezeranie komentárov.

en: Category Archives: %s
sk: Archív kategorií: %s

en: About %s
sk: O %s

en: Author Archives: %s
sk: Archívy autora: %s

en: Blog Archives
sk: Archívy blogu

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
sk: Ročné archívy: <span>%s</span>

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
sk: Mesačné archívy: <span>%s</span>

en: Daily Archives: <span>%s</span>
sk: Denné archívy: <span>%s</span>

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale požadovanú stránku sa nepodarilo nájsť. Možno pomôže vyhľadávanie.

en: Not Found
sk: Nenašlo sa
