Twenty Ten - en to et translation catalogue (76 entries)

note: Template Name of the plugin/theme
en: One column, no sidebar
et: Üks veerg, ilma küljepaanita

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
et: WordPressi meeskond

note: Description of the plugin/theme
en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
et: Aasta 2010 WordPressi teema on stiilne, kohandatav, lihtne ja kergesti loetav - muuda see endale sobivaks kasutades kohandatud menüüd, päisepilti ja tausta. Twenty Ten toetab kuut mooduliala (kaks küljepaanil, neli jaluses) ja tunnuspilte. Kaasa tulevad stiilid printimiseks ja visuaalses redaktoris kasutamiseks, spetsiaalsed postituse-stiilid "Küljepaani" ja "Galerii" kategooriate jaoks. Olemas on ka üheveeruline lehepõhi ilma küljepaanita.

en: Tag Archives: %s
et: Sildiarhiiv: %s

en: Archives
et: Arhiiv

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
et: Vabandust, aga su otsing ei andnud tulemusi. Proovi teisi otsisõnu.

en: Nothing Found
et: Midagi ei leitud

en: Search Results for: %s
et: Otsitulemused: %s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
et: <span class="%1$s">Sildid:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
et: <span class="%1$s">Rubriigid:</span> %2$s

[ctx: asides category slug]
en: asides
et: lisaks

en: % Comments
et: % kommentaari

en: 1 Comment
et: 1 kommentaar

en: Leave a comment
et: Kommenteeri

en: View posts in the Gallery category
et: Vaata galeriirubriiki kuuluvaid postitusi

en: More Galleries
et: Veel galeriisid

en: View Galleries
et: Vaata galeriisid

en: Permalink to %s
et: Püsiviide: %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
et[0]: Selles galeriis on <a %1$s>%2$s foto</a>.
et[1]: Selles galeriis on <a %1$s>%2$s fotot</a>.

[ctx: gallery category slug]
en: gallery
et: galerii

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
et: Vabandust, kuid soovitud arhiivist otsitavat ei leitud. Ehk aitab otsing leida midagi ligilähedast.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et: Uuemad postitused <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
et: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vanemad postitused

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et: Vaata postitusi (sorteeritud: %s) <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
et: Lehed:

en: Edit
et: Muuda

en: Link to full-size image
et: Viide täissuuruses pildile

en: Full size is %s pixels
et: Täissuurus on %s pikslit.

en: <span class="%1$s">Published</span> %2$s
et: <span class="%1$s">Avaldatud</span> %2$s

en: Return to %s
et: Tagasi %s-le

en: Skip to content
et: Liigu sisu juurde

en: Page %s
et: Leht %s

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
et: Salvesta <a href="%3$s" title="%4$s püsiviide" rel="bookmark">püsiviide</a> oma järjehoidjasse.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
et: Rubriigid: %1$s. Salvesta <a href="%3$s" title="%4$s püsiviide" rel="bookmark">püsiviide</a> oma järjehoidjasse.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
et: Rubriigid: %1$s, sildid:   %2$s. Salvesta <a href="%3$s" title="%4$s püsiviide" rel="bookmark">püsiviide</a> oma järjehoidjasse.

en: View all posts by %s
et: Vaata autori %s postitusi

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
et: <span class="meta-sep">%3$s</span>, <span class="%1$s">%2$s</span>

en: Fourth Footer Widget Area
et: Neljas mooduliala jaluses

en: Third Footer Widget Area
et: Kolmas mooduliala jaluses

en: Second Footer Widget Area
et: Teine mooduliala jaluses

en: An optional widget area for your site footer.
et: Valikuline mooduliala sinu saidi jaluses.

en: First Footer Widget Area
et: Esimene mooduliala jaluses

en: An optional secondary widget area, displays below the primary widget area in your sidebar.
et: Valikuline teine mooduliala, kuvatakse küljepaanil peamise mooduliala all.

en: Secondary Widget Area
et: Teisene mooduliala

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
et: Lisa siia moodulid mida soovid näha küljepaanil.

en: Primary Widget Area
et: Esmane mooduliala

en: (Edit)
et: (Muuda)

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
et: %1$s kell %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
et: Sinu kommentaar ootab modereerimist.

en: %s <span class="says">says:</span>
et: %s <span class="says">kirjutab:</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et: Jätka lugemist <span class="meta-nav">&rarr;</span>

note: translators: header image description
en: Sunset
et: Loojang

note: translators: header image description
en: Path
et: Rada

note: translators: header image description
en: Inkwell
et: Tindipott

note: translators: header image description
en: Forest Floor
et: Metsapinnas

note: translators: header image description
en: Fern
et: Sõnajalg

note: translators: header image description
en: Concave
et: Õõnsus

note: translators: header image description
en: Cherry Blossoms
et: Kirsiõied

note: translators: header image description
en: Berries
et: Marjad

en: Primary Navigation
et: Põhiliikumised

en: Proudly powered by %s.
et: Kasutame %si

en: Semantic Personal Publishing Platform
et: Semantiline avaldamisplatvorm

en: Comments are closed.
et: Kommenteerimine on suletud

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et: Uuemad kommentaarid <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
et: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vanemad kommentaarid

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
et[0]: Üks kommentaar postitusele %2$s
et[1]: %1$s kommentaari postitusele %2$s

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
et: See postitus on parooliga kaitstud. Kommentaaride lugemiseks sisesta parool.

en: Category Archives: %s
et: Rubriigiarhiiv: %s

en: About %s
et: %s: tutvustus

en: Author Archives: %s
et: Autoriarhiiv: %s

en: Blog Archives
et: Arhiiv

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
et: Arhiiv aastate lõikes: <span>%s</span>

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
et: Arhiiv kuude lõikes: <span>%s</span>

en: Daily Archives: <span>%s</span>
et: Arhiiv kuupäevade lõikes: <span>%s</span>

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
et: Vabandust, aga otsitavat lehte ei leitud. Ehk aitab otsing.

en: Not Found
et: Ei leitud
