Twenty Eleven - en to sk translation catalogue (124 entries)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Sidebar Template
sk: Šablóna bočného panelu

note: Template Name of the plugin/theme
en: Showcase Template
sk: Ukážková šablóna

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
sk: WordPress tím

note: Description of the plugin/theme
en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
sk: WordPress téma 2011 je dômyselná, jednoduchá a prispôsobiteľná. Môžete si ju upraviť podľa vašich predstáv pomocou vlastných menu, hlavičiek a pozadí, alebo využiť niektoré možnosti ktorými téma disponuje (svetlá/tmavá schéma, voliteľná farba odkazov, tri spôsoby rozloženia...). Twenty Eleven je navyše vybavená šablonou "Výstavnej stránky" (ktorá vám umožňuje využívať vašu titulnú stranu ako výkladnú skriňu pre váš najlepší obsah), rozsiahlou podporou pre widgety (bočné panely, trojité pätičky...) a voliteľným widgetom "Ephemera" (pre zobrazovanie vašich príspevkov vo formátoch Odkaz, Citát alebo Stav). Súčasťou témy sú takisto štýly pre tlač a administrátorov editor, podpora pre špeciálne obrázky (napr. špeciálne hlavičkové obrázky alebo veľké obrázky v pripevnených príspevkoch) a špeciálne štýly pre šesť rôznych formátov príspevkov.

en: Tag Archives: %s
sk: Archív značiek: %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Ďalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Predchádzajúci

en: Archives
sk: Archív

en: Recent Posts
sk: Posledné príspevky

en: Featuring: %s
sk: Odporúčame: %s

en: Featured Post
sk: Doporučený príspevok

en: Search
sk: Hľadať

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sk: Prepáčte, ale nenašli sme nič zhodujúce sa s vašimi požiadavkami. Prosím skúste hľadať znovu a využite iné kľúčové slová.

en: Search Results for: %s
sk: Výsledky vyhľadávania pre: %s

en: Number of posts to show:
sk: Počet zobrazovaných príspevkov:

en: Title:
sk: Názov:

en: % <span class="reply">comments &rarr;</span>
sk: % <span class="reply">komentárov &rarr;</span>

en: 1 <span class="reply">comment &rarr;</span>
sk: 1 <span class="reply">komentár &rarr;</span>

en: 0 <span class="reply">comments &rarr;</span>
sk: 0 <span class="reply">komentárov &rarr;</span>

en: Twenty Eleven Ephemera
sk: Twenty Eleven - Ephemera

en: Use this widget to list your recent Aside, Status, Quote, and Link posts
sk: Tento widget použite na prezeranie vašich najnovších príspevkov vo formáte Poznámka, Stav, Citácia a Odkaz.

en: Layout
sk: Rozloženie

en: %s Theme Options
sk: %s Nastavenia témy

en: Default color: %s
sk: Predvolená farba: %s

en: Select a Color
sk: Vyber farbu

en: One-column, no sidebar
sk: Jeden stĺpec, žiadny bočný panel

en: Content on right
sk: Obsah napravo

en: Content on left
sk: Obsah naľavo

en: Dark
sk: Tmavá

en: Light
sk: Svetlá

en: Overview
sk: Prehľad

en: <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
sk: <a href="wp.sk/forum/" target="_blank">Fórum technickej podpory</a> | <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums [EN]</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Documentation on Theme Options</a>
sk: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank"> Dokumentácia k "Nastavenia témy" [EN]</a>/

en: For more information:
sk: Pre viac informácií:

en: Remember to click "Save Changes" to save any changes you have made to the theme options.
sk: Nezabudnite kliknúť na "Uložiť zmeny", aby ste uložili zmeny, ktoré ste urobili v nastaveniach témy.

en: <strong>Default Layout</strong>: You can choose if you want your site&#8217;s default layout to have a sidebar on the left, the right, or not at all.
sk: <strong>Predvolené usporiadanie</strong>: Môžete si vybrať či predvolené usporiadanie vašej stránky má mať bočný panel naľavo, napravo alebo vôbec.

en: <strong>Link Color</strong>: You can choose the color used for text links on your site. You can enter the HTML color or hex code, or you can choose visually by clicking the "Select a Color" button to pick from a color wheel.
sk: <strong>Farba odkazu</strong>: Môžete si vybrať akej farby budú textové odkazy na vašej stránke. Môžete zadať HTML farbu, hex-kód farby, alebo vybrať farbu vizuálne (z farebného kruhu) po kliknutí na tlačítko "Vyberte farbu".

en: <strong>Color Scheme</strong>: You can choose a color palette of "Light" (light background with dark text) or "Dark" (dark background with light text) for your site.
sk: <strong>Farebná schéma</strong>: Pre vašu stránku si môžete vybrať farebnú palety "Svetlá" (svetlé pozadie s tmavým písmom) alebo "Tmavá" (tmavé pozadie so svetlým textom).

en: Some themes provide customization options that are grouped together on a Theme Options screen. If you change themes, options may change or disappear, as they are theme-specific. Your current theme, Twenty Eleven, provides the following Theme Options:
sk: Niektoré témy ponúkajú možnosti presonalizácie ktoré sú nájdete na obrazovke "Nastavenia tém." Pokiaľ zmeníte tému, niektoré možnosti môžu zmiznúť, pretože sú špecifické pre danú tému. Vaša aktuálna téma, Twenty Eleven, obsahuje nasledovné možnosti:

en: Theme Options
sk: Nastavenia témy

en: Default Layout
sk: Predvolené rozloženie

en: Link Color
sk: Farba odkazu

en: Color Scheme
sk: Farebná schéma

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
sk: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Publikované </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> o <a href="%3$s" title="Odkaz na obrázok v plnej veľkosti">%4$s &times; %5$s</a> v <a href="%6$s" title="Späť na %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Next &rarr;
sk: Ďalšie &rarr;

en: &larr; Previous
sk: &larr; Predchádzajúce

en: Image navigation
sk: Navigácia v obrázkoch

en: Skip to secondary content
sk: Preskočiť na sekundárny obsah

en: Skip to primary content
sk: Preskočiť na primárny obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page %s
sk: Strana %s

en: <span class="sep">Posted on </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
sk: <span class="sep">Napísané </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep">, autor: </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: Reply <span>&darr;</span>
sk: Odpovedať <span>&darr;</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Váš komentár čaká na schválenie.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
sk: %1$s o %2$s

note: translators: 1: comment author, 2: date and time
en: %1$s on %2$s <span class="says">said:</span>
sk: %1$s o %2$s <span class="says">povedal:</span>

en: Pingback:
sk: Spätné upozornenie:

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Novšie príspevky <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie príspevky

en: Post navigation
sk: Navigácia v príspevkoch

en: Footer Area Three
sk: Tretia oblasť pätičky

en: Footer Area Two
sk: Druhá oblasť pätičky

en: An optional widget area for your site footer
sk: Voliteľný priestor pre widgety v pätičke vašej stránky

en: Footer Area One
sk: Prvá oblasť pätičky

en: The sidebar for the optional Showcase Template
sk: Bočný panel pre voliteľnú šablónu "Výstavná stránka"

en: Showcase Sidebar
sk: Výstavný bočný panel

en: Main Sidebar
sk: Hlavný bočný panel

note: translators: header image description
en: Hanoi Plant
sk: Hanojská rastlina

note: translators: header image description
en: Willow
sk: Vŕba

note: translators: header image description
en: Lanterns
sk: Lampáše

note: translators: header image description
en: Chessboard
sk: Šachovnica

note: translators: header image description
en: Pine Cone
sk: Borovicová šuška

note: translators: header image description
en: Trolley
sk: Električka

note: translators: header image description
en: Shore
sk: Pobrežie

note: translators: header image description
en: Wheel
sk: Koleso

en: Primary Menu
sk: Hlavné menu

en: Proudly powered by %s
sk: Fungujúce pod %s

en: Semantic Personal Publishing Platform
sk: Sémantický osobný redakčný systém

en: http://wordpress.org/
sk: http://sk.wordpress.org/

en: Featured
sk: Odporúčame

en: Status
sk: Stav

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Zobraziť všetky príspevky od užívateľa %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: This entry was posted by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sk: Tento príspevok bol vložený <a href="%6$s">%5$s</a>. Určite <a href="%3$s" title="Trvalý odkaz na %4$s" rel="bookmark">trvalý odkaz</a> ako záložku.

en: This entry was posted in %1$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sk: Príspevok bol vložený %1$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Vytvorte záložku <a href="%3$s" title="Trvalý odkaz na %4$s" rel="bookmark">trvalého odkazu</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sk: Príspevok bol vložený %1$s a označený %2$s <a href="%6$s">%5$s</a>. Vytvorte záložku <a href="%3$s" title="Trvalý odkaz na %4$s" rel="bookmark">trvalého odkazu</a>.

en: Quote
sk: Citát

en: Link
sk: Odkaz

en: View all posts by %s
sk: Zobraziť všetky príspevky od užívateľa %s

en: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>
sk: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> od </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>

en: Image
sk: Obrázok

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
sk: <span class="%1$s">Označené</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
sk: <span class="%1$s">Publikované v</span> %2$s

en: Permalink to %s
sk: Trvalý odkaz na %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
sk[0]: Táto galéria obsahuje <a %1$s>%2$s fotografiu</a>.
sk[1]: Táto galéria obsahuje <a %1$s>%2$s fotografie</a>.
sk[2]: Táto galéria obsahuje <a %1$s>%2$s fotografií</a>.

en: Gallery
sk: Galéria

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sk: Príspevok bol vložený %1$s. Vytvorte záložku <a href="%3$s" title="Trvalý odkaz na %4$s" rel="bookmark">trvalého odkazu</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sk: Príspevok bol vložený %1$s a označený %2$s. Vytvorte záložku pre <a href="%3$s" title="Trvalý odkaz na %4$s" rel="bookmark">trvalý odkaz</a>.

en: Edit
sk: Upraviť

en: <b>%</b> Replies
sk: <b>%</b> Odpovedí

en: <b>1</b> Reply
sk: <b>1</b> Odpoveď

en: Leave a reply
sk: Odpovedať

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Pokračovať v čítaní <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Aside
sk: Poznámka

en: Comments are closed.
sk: Komentáre sú uzavreté.

en: Newer Comments &rarr;
sk: Novšie komentáre &rarr;

en: &larr; Older Comments
sk: &larr; Staršie komentáre

en: Comment navigation
sk: Navigácia v komentároch

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[0]: 1 komentár pri &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[1]: %1$s komentáre pri &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[2]: %1$s komentárov pri &ldquo;%2$s&rdquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sk: Tento príspevok je chránený heslom. Zadajte heslo, aby sa vám zobrazili komentáre.

en: Category Archives: %s
sk: Archív kategórie: %s

en: About %s
sk: O %s

en: Author Archives: %s
sk: Archív autora: %s

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nenašli sa žiadne výsledky pre požadovaný archív. Skúste vyhľadať podobný, alebo príbuzný článok.

en: Nothing Found
sk: Žiadne výsledky

en: Blog Archives
sk: Archív blogu

en: Yearly Archives: %s
sk: Ročné archívy: %s

en: Monthly Archives: %s
sk: Mesačné archívy: %s

en: Daily Archives: %s
sk: Denné archívy: %s

note: translators: %1$s: smilie
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
sk: Skúste sa pozrieť do mesačných archívov. %1$s

en: Most Used Categories
sk: Najpoužívanejšie kategórie

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
sk: Obávame sa, že to čo hľadáte nie sme schopný nájsť. Skúste použiť vyhľadávanie, alebo jeden z odkazov nižšie.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
sk: Je mi ľúto!
