Themes - OnePress - en to sr_RS translation catalogue (424 entries)

en: % Comments
sr_RS: % Коментара

en: %1$s action required | %1$s actions required
sr_RS[0]: %1$s потребна акција
sr_RS[1]: %1$s потребна акција
sr_RS[2]: %1$s потребна акција

en: %1$s theme by %2$s
sr_RS: %1$s тема од %2$s

en: %1$s you will need to install and activate the %2$s plugin first.
sr_RS: %1$s прво је потребно инсталирати и активирати %2$s додатак.

en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to start customize your site.
sr_RS: %s подржава темин прилагођавач за сва подешавања у теми. Кликните на "Customize" како бисте започели прилагођавање вашег сајта.

en: (Edit)
sr_RS: (Уреди)

en: 1 Column
sr_RS: 1 Колона

en: 1 Comment
sr_RS: 1 Коментар

en: 2 Columns
sr_RS: 2 Колоне

en: 3 Columns
sr_RS: 3 Колоне

en: 4 Columns
sr_RS: 4 Колоне

en: <h4 class="customizer-group-heading-message">Advanced Section Styling</h4><p class="customizer-group-heading-message">Check out the <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version for full control over the section styling which includes background color, image, video, parallax effect, custom style and more ...</p>
sr_RS: <h4 class="customizer-group-heading-message">Одељак напредног стилизовања</h4><p class="customizer-group-heading-message">Погледајте <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> издање за потпуну контролу стилизовања одељка, који укључује боју позадине, слику, видео запис, паралаксни ефекат, прилагођени стил и друго...</p>

en: <h4 class="customizer-group-heading-message">Drag &amp; Drop Section Orders</h4><p class="customizer-group-heading-message">Check out the <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version for full control over the frontpage SECTIONS ORDER!</p><h4 class="customizer-group-heading-message">Advanced Section Styling</h4><p class="customizer-group-heading-message">Check out the <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version for full control over the section styling which includes background color, image, video, parallax effect, custom style and more ...</p>
sr_RS: <h4 class="customizer-group-heading-message">Повуци &amp; Пусти Одељак Наруџбине</h4><p class="customizer-group-heading-message">Провери<a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> издање за потпуну контролу над почетном страницом Одељка Нарудџбина</p><h4 class="customizer-group-heading-message">Advandced Section Styling</h4><p class="customizer-group-heading-message">Провери <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> издање за потпуну контролу секције за стилизовање која укључује боју позадине, слике, видео записа, паралакс ефекта, прилагођених стилова и др.</p>

en: About Us
sr_RS: О нама

en: About content page
sr_RS: Садржај за страницу About

en: Active Now
sr_RS: Укључен сад

en: Add
sr_RS: Додај

en: Add an item
sr_RS: Додај ставку

en: Address
sr_RS: Адреса

en: After number
sr_RS: Број после

en: All
sr_RS: Сви

en: Apply for front page template only.
sr_RS: Применити само за шаблон почетне странице

en: Apply header cover settings for single product.
sr_RS: Применити подешавања заглавља корице појединачног производа.

en: Apply when the page display featured image as header cover.
sr_RS: Примени када страница прикаже издвојену слику као слику у заглављу.

en: Are you sure want to copy ?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да копирате?

en: Ascending
sr_RS: Узлазни

en: Author
sr_RS: Аутор

en: Back To Top
sr_RS: Повратак на врх

en: Background
sr_RS: Позадина

en: Background Color
sr_RS: Позадинска боја

en: Background Image
sr_RS: Слика за позадину

en: Background Images
sr_RS: Позадинске слике

en: Background Overlay Color
sr_RS: Боја позадинског прекривача

en: Background image
sr_RS: Слика у позадини

en: Before number
sr_RS: Број пре

en: Below Hero Slider
sr_RS: Слајдер испод Hero-а

en: Blog Posts
sr_RS: Блог чланци

en: Button
sr_RS: Дугме

en: Button #1 Link
sr_RS: Веза за дугме #1

en: Button #1 Text
sr_RS: Текст дугме #1

en: Button #1 style
sr_RS: Дугме #1 стил

en: Button #2 Link
sr_RS: Веза за дугме #2

en: Button #2 Text
sr_RS: Текст за дугме #2

en: Button #2 style
sr_RS: Стил за дугме #2

en: Button Primary
sr_RS: Примарно дугме

en: Button Secondary
sr_RS: Секундарно дугме

en: By default navigation label is section title.
sr_RS: Натпис за кретање је подразумевани наслов одељка.

en: Category to show
sr_RS: Приказана категорија

en: Center
sr_RS: Средиште

en: Center vertical align for menu
sr_RS: Вертикално-центрирано поравнање за изборник

en: Change
sr_RS: Измени

en: Change homepage page template
sr_RS: Изменити шаблон почетне странице

en: Check this box to disable all element animation when scroll.
sr_RS: Означите ово поље ако желите да онемогућите анимације за све елементе приликом скроловања.

en: Check this box to disable sticky header when scroll.
sr_RS: Означите ово поље како бисте онемогућили лепљиво заглавље приликом скрола.

en: Check this box to disable the page title bar on all pages.
sr_RS: Означите ово поље како бисте онемогућили насловну траку на свим страницама.

en: Check this box to hide contact form.
sr_RS: Означити ово поље за скривање контакт обрасца.

en: Check this box to hide footer back to top button.
sr_RS: Означити ово поље ако желите да сакријете дугме за враћање на врх у подножју.

en: Check this box to hide footer newsletter form.
sr_RS: Означити ово поље да сакријете образац билтена у подножју.

en: Check this box to hide footer social section.
sr_RS: Означите ово поље да сакријете одељак друштвених мрежа у подножју.

en: Check this box to hide this section.
sr_RS: Означи ово поље за скривање овог одељка.

en: Check this box to make hero section full screen.
sr_RS: Изначите ово поље за постављање hero одељка у пун екран.

en: Check this box to show post thumbnail on single post.
sr_RS: Означите ово поље како бисте приказали thumbnail чланка за један чланак.

en: Check this box to show single post meta such as post date, author, category,...
sr_RS: Означите ово поље за приказ мета података за један чланак као што су датум чланка, аутор, категорија,...

en: Check this if you want to disable default google fonts in theme.
sr_RS: Означите ово ако желите да онемогућите подразумеване гугл фонтове у теми.

en: Check this to disable archive prefix on category, date, tag page.
sr_RS: Означите да бисте онемогућили архивски префикс на странама архива категорије, датума и ознака.

en: Child theme uses it's own theme setting name, would you like to copy setting data from parent theme to this child theme?
sr_RS: Child тема користи сопствена подешавања имена теме, желите ли да копирате подешавања из parent теме у child тему?

en: Close
sr_RS: Затвори

en: Color
sr_RS: Боја

en: Comment Count
sr_RS: Коментарисати бројач

en: Comment navigation
sr_RS: Кретање коментара

en: Comments are closed.
sr_RS: Затворено за коментаре.

en: Contact Box Title
sr_RS: Наслов контактне кутије

en: Contact Form Shortcode.
sr_RS: Shortcode образац за контакт

en: Contact Form by WPForms
sr_RS: WPForms контакт образац

en: Contact Text
sr_RS: Текст за контакт

en: Contained
sr_RS: Садржано

en: Content Text
sr_RS: Текст садржаја

en: Copy now
sr_RS: Копирај сад

en: Counter content
sr_RS: Садржај бројача

en: Create a support ticket
sr_RS: Направи тикет за подршку

en: Custom
sr_RS: Прилагођено

en: Custom CSS
sr_RS: Прилагођени CSS

en: Custom Link
sr_RS: Прилагођенa везa

en: Custom More News link
sr_RS: Прилагођена веза за више вести

en: Custom excerpt length
sr_RS: Прилагођена дужина одломка

en: Custom footer %s columns width
sr_RS: Прилагођене ширине  %s колона подножја

en: Custom footer 1 column width
sr_RS: Прилагођена ширина колона 1 подножја

en: Custom icon
sr_RS: Прилагођена иконица

en: Custom navigation label
sr_RS: Прилагођена етикета кретања

en: Customizer Section Manager
sr_RS: Менаџер одељка за прилагођавање

en: Danger
sr_RS: Опасност

en: Date
sr_RS: Датум

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Default, inside container
sr_RS: Подразумеван, унутрашњи контејнер

en: Demo Import
sr_RS: Увести показивање

en: Descending
sr_RS: Силазни

en: Description
sr_RS: Опис

en: Details
sr_RS: Детаљи

en: Disable (or enable) unused sections to improve Customizer loading speed. Your section settings is still saved.
sr_RS: Онемогући (или омогући) неискоришћени одељак за побољшање брзине учитавања прилагођавача. Подешавања вашег одељка су и даље сачувана.

en: Disable Google Fonts
sr_RS: Онемогући гугл фонтове

en: Disable Page Title bar?
sr_RS: Онемогућити насловну траку странице?

en: Disable Preload Icon
sr_RS: Онемогући иконицу за Preload

en: Disable Sticky Header?
sr_RS: Онемогући лепљиво заглавље

en: Disable animation effect?
sr_RS: Онемогућити ефекат анимације?

en: Disable archive prefix
sr_RS: Онемогући архивски префикс

en: Disable footer widgets
sr_RS: Онемогући видџете у подножју

en: Disable the section navigation on mobile
sr_RS: Онемогући одељак за креатање на мобилном

en: Dismiss
sr_RS: Одбаци

en: Display
sr_RS: Приказ

en: Display Layout
sr_RS: Прикажи распоред

en: Display featured image as header cover.
sr_RS: Приказати издвојену слику као корицу заглавља.

en: Display page excerpt as header cover description.
sr_RS: Приказати одломак странице као опис корице заглавља.

en: Dots color
sr_RS: Боја тачака

en: Dots inverse color
sr_RS: Изврнута боја тачака

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: Email
sr_RS: Електронска пошта

en: Enable Image Link
sr_RS: Омогући везу до слике

en: Enable Lightbox
sr_RS: Омогући Lightbox

en: Enable in section navigation
sr_RS: Омогући у одељку за кретање

en: Enable navigation labels
sr_RS: Омогући натписе за кретање

en: Enable parallax effect (apply for first BG image only)
sr_RS: Омогучи паралакс ефекат (применити само за прву слику позадине)

en: Enter content max width number, e.g : 800
sr_RS: Унесите број највеће ширине садржаја, нпр. 800

en: Enter int numbers and sum of them must smaller or equal 12, separated by "+"
sr_RS: Унеси int бројеве и њихова сума мора бити мања или једнака броју 12, одвојене "+"

en: Enter your e-mail address
sr_RS: Унесите вашу е-мејл адресу

en: Fax
sr_RS: Факс

en: Features
sr_RS: Особине

en: Features Layout Setting
sr_RS: Подешавања особина распореда

en: Features content
sr_RS: Садржај особина

en: Footer %s
sr_RS: Подножје %s

en: Footer Copyright
sr_RS: Copyright подножја

en: Footer Socials
sr_RS: Друштвене мреже у подножју

en: Footer Widgets
sr_RS: Виџети у подножју

en: Free vs PLUS
sr_RS: Бесплатно vs PLUS

en: From Theme
sr_RS: Од теме

en: Frontpage
sr_RS: Почетна страница

en: Full Page Content
sr_RS: Пун садржај за страницу

en: Full Width
sr_RS: Пуна ширина

en: Full Width - Contained Content
sr_RS: Пуна ширина - Садржан садржај

en: Full Width - Stretched Content
sr_RS: Пуна ширина - Раширен садржај

en: Full content
sr_RS: Пун садржај

en: Gallery
sr_RS: Галерија

en: Get OnePress Plus now!
sr_RS: Набавите OnePress Plus сада!

en: Get Started
sr_RS: Започните

en: Get in touch
sr_RS: Ступите у контакт

en: Global
sr_RS: Глобално

en: Grid
sr_RS: Мрежа

en: Having Trouble, Need Support?
sr_RS: Имате проблема, потребна вам је подршка?

en: Header
sr_RS: Заглавље

en: Header Position
sr_RS: Позиција заглавља

en: Header Transparent
sr_RS: Транспарентно заглавље

en: Header Width
sr_RS: Ширина заглавља

en: Hero Background Media
sr_RS: Hero позадина

en: Hero Content Layout
sr_RS: Hero распоред садржаја

en: Hero Settings
sr_RS: Hero Подешавања

en: Hey.
sr_RS: Здраво.

en: Hide Footer Newsletter?
sr_RS: Сакриј билтен у подножју?

en: Hide Footer Social?
sr_RS: Сакриј друштвене мреже у подножју?

en: Hide breadcrumb.
sr_RS: Сакриј "breadcrumb".

en: Hide contact form completely.
sr_RS: Комплетно сакријте образац за контакт.

en: Hide footer back to top?
sr_RS: Сакриј враћање на врх у подножју?

en: Hide footer.
sr_RS: Сакриј подножје.

en: Hide header.
sr_RS: Сакриј заглавље.

en: Hide item title
sr_RS: Сакриј наслов ставке

en: Hide page title area.
sr_RS: Сакриј наслов простора странице.

en: Hide placeholder if the post thumbnail not exists.
sr_RS: Сакриј шаблонски текст ако сличица текста не постоји.

en: Hide post categories
sr_RS: Сакриј категорије чланка

en: Hide site tagline
sr_RS: Сакриј поднаслов сајта

en: Hide site title
sr_RS: Сакриј назив сајта

en: Hide this section?
sr_RS: Сакриј овај одељак?

en: Hide thumbnail placeholder
sr_RS: Сакриј шаблонски текст сличице

en: Highlight Projects
sr_RS: Истакнути пројекти

en: Home
sr_RS: Почетак

en: Hooray! There are no required actions for you right now.
sr_RS: Урааа! Нема више неопходних активности.

en: Icon
sr_RS: Иконица

en: Icon Size
sr_RS: Величина иконице

en: If you use logo and your logo is too tall, check this box to auto vertical align menu.
sr_RS: Ако користите лого и лого је превисок, означите ово поље како би се аутоматски прилагодио изборнику.

en: Image
sr_RS: Слика

en: Import Demo Data
sr_RS: Увези Demo податке

en: In order to change homepage section contents, you will need to set template "Frontpage" for your homepage.
sr_RS: Како бисте променили садржај одељка на почетној страници, потребно је да поставите шаблон "Frontpage" као почетну страницу.

en: In order to have the one page look for your website, please go to Customize -&gt; Static Front Page and switch "Front page displays" to "A static page".
sr_RS: Како бисте омогућили приказ једне странице за ваш веб сајт, молимо вас отворите Customize -&gt; Static Front Page и промените "Front page displays" на "A static page".

en: Info
sr_RS: Информација

en: Install Now
sr_RS: Поставити сада

en: Inverse dots color
sr_RS: Боја изврнутих тачака

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
sr_RS: Изгледа да ништа није пронађено на овој локацији. Можда бисте требали да покушате неки од линкова доле или да употребите претрагу?

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr_RS: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање помоћи.

en: It should be your blog page link.
sr_RS: Ово би требало бити ваша веза блог странице.

en: Item
sr_RS: Производ

en: Item Spacing
sr_RS: Размак између ставки

en: Item content source
sr_RS: Озвор ставки

en: Join our Newsletter
sr_RS: Придружите се нашем билтену

en: Keep %s updated
sr_RS: Задржати %s ажурирано

en: Keep Updated
sr_RS: Ажурирај редовно

en: Label Background
sr_RS: Позадина натписа

en: Label Color
sr_RS: Боја натписа

en: Large Text
sr_RS: Велики текст

en: Latest News
sr_RS: Последње вести

en: Layout
sr_RS: Распоред

en: Layout 1
sr_RS: Распоред 1

en: Layout 2
sr_RS: Распоред 2

en: Layout Settings
sr_RS: Распоред подешавања

en: Layout columns
sr_RS: Распоред колона

en: Leave a comment
sr_RS: Оставите коментар

en: Left
sr_RS: Лево

en: Left Sidebar
sr_RS: Лева бочна трака

en: Left sidebar
sr_RS: Лева бочна трака

en: Link Color
sr_RS: Боја везе

en: Link Hover Color
sr_RS: Боја Hover везе

en: Link to single page
sr_RS: Веза до јединствене странице

en: Logo Height In Pixel
sr_RS: Висина логоа у пикселима

en: Make hero section full screen
sr_RS: Поставите hero одељак у пун екран

en: Map
sr_RS: Мапа

en: Menu
sr_RS: Изборник

en: Menu Item Padding
sr_RS: Padding ставки изборника

en: Menu Link Color
sr_RS: Боја везе изборника

en: Menu Link Hover/Active BG Color
sr_RS: Боја веза изборника Hover/Active BG

en: Menu Link Hover/Active Color
sr_RS: Боја везе изборника Hover/Active Color

en: More News Button Text
sr_RS: Текст за дугме више вести

en: More News Page
sr_RS: Страница са више вести

en: Most Used Categories
sr_RS: Најкоришћеније категорије

en: Navigation
sr_RS: Кретање

en: Need any help to setup and configure %s? Please have a look at our documentations instructions.
sr_RS: Да ли вам је отребна помоћ приликом подешавања и конфигурације %s? Погледајте наше инструкције у документацији.

en: Newer Comments
sr_RS: Новији коментари

en: Newsletter Form Title
sr_RS: Образац наслова билтена

en: No Sidebar
sr_RS: Нема бочне траке

en: No sidebar
sr_RS: Без бочне траке

en: Nothing Found
sr_RS: Није пронађено

en: Number
sr_RS: Број

en: Number footer columns to display.
sr_RS: Приказ броја колона у подножју.

en: Number items
sr_RS: Број ставки

en: Number of post to show
sr_RS: Број чланака за приказ

en: Older Comments
sr_RS: Старији коментари

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr_RS: Мисао о &ldquo;%2$s&rdquo;

en: OnePress Dashboard
sr_RS: OnePress контролна табла

en: OnePress Documentation
sr_RS: OnePress Документација

en: OnePress Plus Available! Take a look
sr_RS: OnePress Plus је доступан! Погледајте

en: OnePress Theme
sr_RS: OnePress тема

en: OnePress Theme %s
sr_RS: OnePress тема %s

en: OnePress is a creative and flexible WordPress ONE PAGE theme well suited for business, portfolio, digital agency, product showcase, freelancers websites.
sr_RS: OnePress је креативна и флексибилна Вордпрес One Page тема погодна за бизнис, портфолио, дигиталне агенције, изложбу производа, веб странице фриленсера.

en: OnePress is an outstanding creative and flexible WordPress one page theme well suited for business website, portfolio, digital agency, product showcase, freelancers and everyone else who appreciate good design. The theme overall is an elegant and classic one, a fine example of Bootstrap 4 WordPress theme which compatibility with latest version of WooCommerce. (Live preview : https://demos.famethemes.com/onepress)
sr_RS: OnePress је изванредна креативна и флексибилна Вордпрес тема погодна за пословну веб страницу, портфолио, дигиталну агенцију, приказ производа, самосталне хонорарце и све остале који цене добар дизајн. Тема је у потпуности елегантна и класична, добар пример Bootstrap 4 теме која је компатибилна са најновијим издањем WooCommerce-а (Преглед: https://demos.famethemes.com/onepress)

en: Only apply when transparent header option is checked.
sr_RS: Применити само у случају када је означена опција транспаретног заглавља.

en: Only set if display site tagline.
sr_RS: Поставити само ако је приказан поднаслов сајта.

en: Only set if you don't use an image logo.
sr_RS: Поставити само ако не користите слику логоа.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sr_RS: Упс! Та страница не може бити пронађена.

en: Open Button #1 In New Window
sr_RS: Отворити дугме #1 у новом прозору

en: Open Button #2 In New Window
sr_RS: Отворити дугме #2 у новом прозору

en: Order
sr_RS: Наруџбина

en: Order By
sr_RS: Поређај по

en: Order by Page Order
sr_RS: Наруџбина са странице наруџбина

en: Our Clients
sr_RS: Наши клијенти

en: Our Numbers
sr_RS: Наше бројке

en: Our Services
sr_RS: Наше услуге

en: Our Team
sr_RS: Наш Тим

en: Overview
sr_RS: Преглед

en: Padding left and right for Navigation items (pixels).
sr_RS: Padding лево и десно за ставке кретања (пискели).

en: Page
sr_RS: Страница

en: Page Excerpt
sr_RS: Одломак стране

en: Page Settings
sr_RS: Подешавања странице

en: Page Title Alignment
sr_RS: Поравнање наслова странице

en: Page Title Area
sr_RS: Насловни простор странице

en: Page Title Cover Alignment
sr_RS: Поравнање наслова насловне странице

en: Pages:
sr_RS: Странице:

en: Paste Youtube or Vimeo url here
sr_RS: Залепи URL Youtube или Vimeo-а овде

en: Phone
sr_RS: Телефон

en: Pingback:
sr_RS: Повратни пинг:

en: Plus Feature
sr_RS: Plus особина

en: Post author
sr_RS: Аутор чланка

en: Posted in %1$s
sr_RS: Постављено у %1$s

en: Pricing Table
sr_RS: Табела са ценама

en: Primary
sr_RS: Примарно

en: Primary Color
sr_RS: Примарна боја

en: Primary Menu
sr_RS: Примарни изборник

[ctx: Raleway font: on or off]
en: on
sr_RS: off

en: Random order
sr_RS: Произвољна наруџбина

en: Read More Link
sr_RS: Веза прочитај више

en: Read More Text
sr_RS: Текст прочитај више

en: Read Our Blog
sr_RS: Читајте наш блог

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr_RS: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Recommend Plugins
sr_RS: Препоручени додаци

en: Recommended Actions
sr_RS: Препоручене акције

en: Remove
sr_RS: Избаци

en: Reply
sr_RS: Одговор

en: Responsive Menu Button Color
sr_RS: Боја одговарајућег дугмета за изборник

en: Retina Logo
sr_RS: Ретина лого

en: Right
sr_RS: Десно

en: Right Sidebar
sr_RS: Десна бочна трака

en: Right sidebar
sr_RS: Десна бочна трака

en: Rotating Text Background
sr_RS: Ротирајући текст позадине

en: Rotating Text Color
sr_RS: Боја ротирајућег текста

en: Row Height
sr_RS: Висина реда

en: Save time by import our demo data, your website will be set up and ready to customize in minutes. %s
sr_RS: Уштедите време тако што ћете импортовати наше демо податке, ваш веб сајт ће бити спреман за коришћење у пар минута. %s

en: Scroll to top when click to the site logo or site title, only apply on front page.
sr_RS: Скролуј на горе када се кликне лого сајта или наслов сајта, примени само на почетну страницу.

en: Search
sr_RS: Претрага

en: Search Results for: %s
sr_RS: Резултати претраживања за: %s

en: Secondary Color
sr_RS: Секундарна боја

en: Section Content
sr_RS: Одељак садржај

en: Section Description
sr_RS: Одељак Oпис

en: Section ID:
sr_RS: ID Одељка:

en: Section Order & Styling
sr_RS: Одељак Наруџбина и стилизовање

en: Section Settings
sr_RS: Одељак Подешавање

en: Section Subtitle
sr_RS: Одељак Поднаслов

en: Section Title
sr_RS: Одељак Наслов

en: Section heading
sr_RS: Одељак наслова

en: Section subtitle
sr_RS: Одељак поднаслов

en: Section: About
sr_RS: Одељак: О нама

en: Section: Call to Action
sr_RS: Одељак: Позив на акцију

en: Section: Clients
sr_RS: Одељак: Клијенти

en: Section: Contact
sr_RS: Одељак: Контакт

en: Section: Counter
sr_RS: Одељак: Бројач

en: Section: Features
sr_RS: Одељак: Особине

en: Section: Gallery
sr_RS: Одељак: Галерија

en: Section: Hero
sr_RS: Одељак: Hero

en: Section: Map
sr_RS: Одељак: Мапа

en: Section: News
sr_RS: Одељак: Вести

en: Section: Pricing
sr_RS: Одељак: Ценовник

en: Section: Projects
sr_RS: Одељак: Пројекти

en: Section: Services
sr_RS: Одељак: Сервиси

en: Section: Slider
sr_RS: Одељак: Клизач

en: Section: Team
sr_RS: Одељак: Тим

en: Section: Testimonials
sr_RS: Одељак: Рецензије

en: Section: Video Lightbox
sr_RS: Одељак: Lightbox видео записа

en: Sections Navigation
sr_RS: Одељци кретања

en: Select Gallery Page
sr_RS: Означи страницу Галерија

en: Select Gallery Source
sr_RS: Означи извор Галерије

en: Select a page
sr_RS: Означи страницу

en: Select a page which have content contain [gallery] shortcode or gallery blocks.
sr_RS: Означи страницу која садржи [gallery] кратки код или блок галерију.

en: Select member
sr_RS: Означити члана

en: Select page
sr_RS: Означити страницу

en: Service content
sr_RS: Садржај услуга

en: Services Layout Settings
sr_RS: Распоред подешавања услуга

en: Set your homepage page template to "Frontpage".
sr_RS: Поставите шаблон почетне странице на "Frontpage".

en: Settings saved
sr_RS: Подешавања су сачувана

en: Setup front page displays
sr_RS: Подешавање приказа почетне стране

en: Show single post meta
sr_RS: Прикажи мету за један чланак

en: Show single post thumbnail
sr_RS: Прикажи thumbnail за један чланак

en: Sidebar
sr_RS: Бочна трака

en: Single Content Max Width
sr_RS: Највећа ширина појединачног садржаја

en: Single Layout Sidebar
sr_RS: Распоред чланка са бочном траком

en: Single Post
sr_RS: Један чланак

en: Site Colors
sr_RS: Боје сајта

en: Site Layout
sr_RS: Распоред сајта

en: Site Layout, apply for all pages, exclude home page and custom page templates.
sr_RS: Распоред сајта, примени за све странице, изузми почетну страницу и прилагођене шаблоне страница.

en: Site Tagline Color
sr_RS: Боја поднаслова сајта

en: Site Title Color
sr_RS: Боја наслова веб места

en: Skip to content
sr_RS: Скочи на садржај

en: Slider
sr_RS: Слајдер

en: Slider animation speed
sr_RS: Брзина анимације слајдера

en: Slider duration speed
sr_RS: Брзина трајања слајдера

en: Small Text
sr_RS: Мали текст

en: Social Footer Title
sr_RS: Наслов друштвених мрежа у подножју

en: Social network
sr_RS: Друштвена мрежа

en: Socials
sr_RS: Друштвене

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr_RS: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: Start Customize
sr_RS: Започни прилагођавање

en: Strip excerpt by more tag
sr_RS: Скрати одломак помоћу ознаке опширније

en: Subscribe
sr_RS: Претплати се

en: Success
sr_RS: Успех

en: Support for %s WordPress theme is conducted through FameThemes support ticket system.
sr_RS: Подршка за %s Вордпрес тему спроводи се кроз FameThemes тикет систем подршке.

en: Switch "Front page displays" to "A static page"
sr_RS: Изменити "Front page displays" на "A static page"

en: Tagged %1$s
sr_RS: Означено %1$s

en: Team Layout Settings
sr_RS: Распоред подешавања за тим

en: Team members
sr_RS: Чланови тима

en: Testimonials
sr_RS: Рецензије

en: Text Color
sr_RS: Боја текста

en: Text Rotating Guide: Put your rotate texts separate by "|" into <span class="js-rotating">...</span>, go to Customizer -> Theme Options -> Section: Hero -> Hero Settings to control rotate animation.
sr_RS: Водич за ротирајући текст : Унесите ваш ротирајући текст одвојен са "|" у <span class="js-rotating">...</span>, одите на Customizer->Site Option->Animate to control rotate animation.

en: Text animation
sr_RS: Анимација текста

en: Text animation speed
sr_RS: Брзина анимације текста

en: The amount of time in between slides, expressed as the number of milliseconds.
sr_RS: Количина времена између слајдова, изражена као број у милисекундама.

en: The delay between the changing of each phrase in milliseconds.
sr_RS: Кашњење између промене сваке фразе у милисекундама.

en: The hero content padding bottom in percent (%).
sr_RS: Приказ садржаја hero padding bottom у процентима (%).

en: The hero content padding top in percent (%).
sr_RS: Приказ садржаја hero content padding top у процентима (%).

en: The newsletter form use MailChimp, please follow <a target="_blank" href="https://mailchimp.com/help/host-your-own-signup-forms/">this guide</a> to know how to get MailChimp Action URL. Example <i>//famethemes.us8.list-manage.com/subscribe/post?u=521c400d049a59a4b9c0550c2&amp;id=83187e0006</i>
sr_RS: Образац билтена користи MailChimp, молимо пратите <a target="_blank" href="https://mailchimp.com/help/host-your-own-signup-forms/">овај водич</a> како бисте пронашли MailChimp Action URL. Пример <i>//famethemes.us8.list-manage.com/subscribe/post?u=521c400d049a59a4b9c0550c2&amp;id=83187e0006</i>

en: The page cover padding bottom in percent (%).
sr_RS: Покривање дна корице странице изражене у процентима (%).

en: The page cover padding top in percent (%).
sr_RS: Покривање врха корице странице изражене у процентима (%).

en: The section ID should be English character, lowercase and no space.
sr_RS: ID одељак треба да буде написан енглеском абецедом, малим словима и без размака.

en: The social profiles specified below will be displayed in the footer of your site.
sr_RS: Означени профили друштвених мрежа у дну биће приказани у подножју вашег сајта.

en: Theme Customizer
sr_RS: Прилагођавач теме

en: Theme Documentation
sr_RS: Документација теме

en: Theme Options
sr_RS: Могућности теме

en: This is the speed at which the image will fade in. Integers in milliseconds are accepted.
sr_RS: Ово је брзина којом ће се слика убрзати. Интеџери у милисекундама су прихваћени.

en: Title
sr_RS: Назив

en: To Theme
sr_RS: До теме

en: Top
sr_RS: Горе

en: Transparent Logo
sr_RS: Транспарентан лого

en: Transparent Logo Height in Pixel
sr_RS: Висина транспарентног логоа у пикселима

en: Transparent Retina Logo
sr_RS: Транспарентни ретина лого

en: Transparent Site Tagline Color
sr_RS: Боја транспарентног тagline-а сајта

en: Transparent Site Title Color
sr_RS: Боја транспарентног тagline-а сајта

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
sr_RS: Покушајте са гледањем месечних архива. %1$s

en: URL
sr_RS: УРЛ

en: Upgrade to %1s to unlock this feature.
sr_RS: Надоградити на %1s како бисте откључали ову особину.

en: Upgrade to <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> to be able to add more items and unlock other premium features!
sr_RS: Ажурирај<a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> како би се омогућила опција додавања више ставки и откључале додатне премиум фунцкионалности!

en: Use excerpt metabox
sr_RS: Користите мета поља за одломак

en: User media
sr_RS: Кориснички медији

en: Video url
sr_RS: URL видео записа

en: View More
sr_RS: Прочитај више

en: Want to add <strong>background video</strong> for hero section? Upgrade to <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version.
sr_RS: Желиш да додаш <strong>видео запис као позадину</strong> за hero секцију ? Надогради на <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> издање.

en: Warning
sr_RS: Упозорење

en: We are <span class="js-rotating">OnePress | One Page | Responsive | Perfection</span>
sr_RS: Ми смо <span class="js-rotating">OnePress | One Page | Responsive | Perfection</span>

en: Welcome to OnePress - Version %1s
sr_RS: Добро дошли на OnePress - Издање %1s

en: Welcome! Thank you for choosing %1$s! To fully take advantage of the best our theme can offer please make sure you visit our <a href="%2$s">Welcome page</a>
sr_RS: Доброд ошли! Хвала вам што сте изабрали %1$s! Како бисте најбоље искористили све шта наша тема нуди, молимо вас посетите нашу <a href="%2$s">страницу добродошлице</a>

en: Why choose Us
sr_RS: Зашто одабрати нас

en: Widget Title Color
sr_RS: Боја назива виџета

en: WooCommerce Sidebar
sr_RS: Бочна трака за Вукомерц

en: You can install %1$s plugin and go to Customizer &rarr; Section: Contact &rarr; Section Content to show a working contact form here.
sr_RS: Можете инсталирати %1$s додатак и отићи на Customizer &rarr; Одељак: Контакт &rarr; Одељак Садржај како бисте приказали образац за контакт

en: You can use text rotate slider in this textarea too.
sr_RS: Можете користити слајдер за ротирање текста у овом текст пољу такође.

en: You're using %1$s theme, It's a child theme of OnePress
sr_RS: Користите %1$s тему, то је child тема OnePress

en: Your comment is awaiting moderation.
sr_RS: Ваш коментар чека преглед.

en: Your counter label
sr_RS: Етикета бројача

en: Your settings were copied.
sr_RS: Ваша подешавања су копирана.

en: about
sr_RS: О

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr_RS[0]: Једно мишљење на &#0132;%2$s&#0147;
sr_RS[1]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;
sr_RS[2]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;

en: contact
sr_RS: контакт

en: counter
sr_RS: бројач

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sr_RS: j. F Y.

en: features
sr_RS: особине

en: gallery
sr_RS: галерија

en: image
sr_RS: Слика

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
sr_RS: F Y.

en: news
sr_RS: вести

[ctx: post author]
en: by %s
sr_RS: од %s

[ctx: post date]
en: Posted on %s
sr_RS: објављено %s

en: services
sr_RS: услуге

en: team
sr_RS: тим

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
sr_RS: Y.
