Themes - OnePress - en to sl_SI translation catalogue (322 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: OnePress is an outstanding creative and flexible WordPress one page theme well suited for business website, portfolio, digital agency, product showcase, freelancers and everyone else who appreciate good design. The theme overall is an elegant and classic one, a fine example of Bootstrap 4 WordPress theme which compatibility with latest version of WooCommerce. (Live preview : http://www.famethemes.com/preview/?theme=OnePress)
sl_SI: OnePress je izjemno kreativna in fleksibilna enostranska WordPress tema primerna za podjetja, portfelje, digitalne agencije, prikaz izdelkov, freelancerje in vse, ki cenijo dober dizajn. Tema je elegantna in klasična, je dober primer uporabe Bootstrap 4 in je kompatibilna z WooCommerce-om. (Predogled v živo : http://www.famethemes.com/preview/?theme=OnePress)

en: Check this box to show featured image on single post.
sl_SI: Izberite to možnost za prikaz prikazne slike na prispevkih.

en: Check this box to show single post meta such as post date, author, category,...
sl_SI: Izberite to možnost za prikaz meta podatkov prispevkov kot so datum prispevka, avtor, kategorija,...

en: Show single post meta
sl_SI: Prikaži meta podatke prispevka

en: Check this box to show post thumbnail on single post.
sl_SI: Izberite to možnost za prikaz predogledne sličice prispevka.

en: Show single post thumbnail
sl_SI: Prikaži predogledno sličico prispevka

en: Single Post
sl_SI: Prispevek

en: The amount of time in between slides, expressed as the number of milliseconds.
sl_SI: Čas med izmenjavo dveh pasic, v milisekundah.

en: Slider duration speed
sl_SI: Hitrost trajanja drsnika

en: This is the speed at which the image will fade in. Integers in milliseconds are accepted.
sl_SI: To je hitrost s katero bo slika izginila. Sprejema cela števila v milisekundah.

en: Slider animation speed
sl_SI: Hitrost animacije drsnika

en: Text animation speed
sl_SI: Hitrost animacije besedila

en: Child theme uses it’s own theme setting name, would you like to copy setting data from parent theme to this child theme?
sl_SI: Podrejena tema uporablja svoje nastavitve imena. Bi radi kopirali nastavitve iz nadrejene teme v to podrejeno temo?

en: Search
sl_SI: Išči

en: Are you sure want to copy ?
sl_SI: Ste prepričani, da želite kopirati?

en: Recommend Plugins
sl_SI: Priporočeni vtičniki

en: Your settings copied.
sl_SI: Nastavitve so kopirane.

en: Copy now
sl_SI: Kopiraj zdaj

en: To Theme
sl_SI: K temi

en: From Theme
sl_SI: Od teme

en: You're using %1$s theme, It's a child theme of OnePress
sl_SI: Uporabljate temo %1$s, ki je podrejema tema teme OnePress

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Import Demo Data
sl_SI: Uvozi Demo podatke

en: Save time by import our demo data, your website will be set up and ready to customize in minutes. %s
sl_SI: Prihranite čas z uvozom demo podatkov. Vaša stran bo nastavljena in pripravljena za prilagoditve v nekaj minutah. %s

en: Read More Text
sl_SI: Besedilo Preberi več

en: View More
sl_SI: Več

en: Read More Link
sl_SI: Povezava Preberi več

en: No sidebar
sl_SI: Brez stranske vrstice

en: Left sidebar
sl_SI: Leva stranska vrstica

en: Right sidebar
sl_SI: Desna stranska vrstica

en: Site Layout, apply for all pages, exclude home page and custom page templates.
sl_SI: Postavitev Spletišča, velja za vse strani razen domače strani in strani s predlogami po meri.

en: Site Layout
sl_SI: Postavitev Spletišča

en: Famethemes Demo Importer
sl_SI: Famethemes Demo orodje za uvoz

en: WooCommerce Sidebar
sl_SI: WooCommerce Stranska vrstica

en: Upgrade to OnePress Plus to unlock this feature.
sl_SI: Nadgradi na OnePress Plus za odklenitev te funkcije.

en: 1 Column
sl_SI: 1 Stolpec

en: Enable Lightbox
sl_SI: Omogoči Lightbox

en: Number items
sl_SI: Število elementov

en: Layout columns
sl_SI: Postavitev stolpcev

en: Row Height
sl_SI: Višina vrstice

en: Item Spacing
sl_SI: Razmik med elementi

en: Justified
sl_SI: Obojestransko poravnano

en: Slider
sl_SI: Drsnik

en: Carousel
sl_SI: Pasica (drsnik)

en: Grid
sl_SI: Mreža

en: Display
sl_SI: Prikaz

en: Default, inside container
sl_SI: Privzeto, znotraj vsebine

en: Layout
sl_SI: Postavitev

en: Select a page which have content contain [gallery] shortcode.
sl_SI: Izberite stran, ki vsebuje kratko kodo [gallery] v vsebini.

en: Select Gallery Page
sl_SI: Izberi Stran Galerija

en: Page
sl_SI: Stran

en: Select Gallery Source
sl_SI: Izberi Vir Galerije

en: Gallery
sl_SI: Galerija

en: gallery
sl_SI: galerija

en: Section: Gallery
sl_SI: Razdelek: Galerija

en: Scroll to top when click to the site logo or site title, only apply on front page.
sl_SI: Skoči na vrh ob kliku na logotip ali naslov strani. Velja samo za naslovno stran.

en: FameThemes Demo Importer
sl_SI: FameThemes Demo orodje za uvoz

en: Hey.
sl_SI: Hej.

en: %1$s you will need to install and activate the %2$s plugin first.
sl_SI: %1$s najprej morate namestiti in aktivirati vtičnik %2$s.

en: Active Now
sl_SI: Aktiviraj zdaj

en: Install Now
sl_SI: Namesti zdaj

en: One Click Demo Import
sl_SI: Demo uvoz z enim klikom

en: Button #2 style
sl_SI: Gumb # 2 slog

en: More News Button Text
sl_SI: Besedilo gumba Več novic

en: It should be your blog page link.
sl_SI: Praviloma je to povezava na vašo blog stran.

en: Danger
sl_SI: Nevarnost

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: Success
sl_SI: Uspešno

en: Primary
sl_SI: Primarni

en: Button
sl_SI: Gumb

en: Button Secondary
sl_SI: Gumb Sekundarni

en: Button Primary
sl_SI: Gumb Primarni

en: Button #1 style
sl_SI: Gumb # 1 slog

en: The hero content padding bottom in percent (%).
sl_SI: Spodnji razmak hero vsebine v procentih (%).

en: The hero content padding top in percent (%).
sl_SI: Zgornji razmak hero vsebine v procentih (%).

en: The delay between the changing of each phrase in milliseconds.
sl_SI: Zamik med menjajočimi stavki v milisekundah.

en: The newsletter form use MailChimp, please follow <a target="_blank" href="http://goo.gl/uRVIst">this guide</a> to know how to get MailChimp Action URL. Example <i>//famethemes.us8.list-manage.com/subscribe/post?u=521c400d049a59a4b9c0550c2&amp;id=83187e0006</i>
sl_SI: Obrazec za prijavo na e-novice uporablja MailChimp, sledite <a target="_blank" href="http://goo.gl/uRVIst">temu priročniku</a> za uporabo ustreznega MailChimp Action URL-ja. Primer <i>//famethemes.us8.list-manage.com/subscribe/post?u=521c400d049a59a4b9c0550c2&amp;id=83187e0006</i>

en: Footer Info Background
sl_SI: Ozadje Informacij v nogi

en: Footer Background
sl_SI: Ozadje noge

en: Hide site tagline
sl_SI: Skrij slogan spletišča

en: Hide site title
sl_SI: Skrij naslov strani

en: image
sl_SI: slika

en: Text animation
sl_SI: Animacija besedila

en: OnePress Theme %s
sl_SI: OnePress Tema %s

en: %1$s action required | %1$s actions required
sl_SI[0]: %1$s zahtevano dejanje
sl_SI[1]: %1$s zahtevani dejanji
sl_SI[2]: %1$s zahtevana dejanja
sl_SI[3]: %1$s zahtevanih dejanj

en: Custom CSS
sl_SI: CSS po meri

en: Why choose Us
sl_SI: Zakaj izbrati nas

en: Services Layout Setting
sl_SI: Nastavitve postavitve Storitve

en: Custom Link
sl_SI: Povezava po meri

en: Description
sl_SI: Opis

en: Features content
sl_SI: Vsebina razdelka Značilnosti

en: Features Layout Setting
sl_SI: Nastavitve postavitve Značilnosti

en: Features
sl_SI: Značilnosti

en: features
sl_SI: značilnosti

en: Section: Features
sl_SI: Razdelek: Značilnosti

en: Section Description
sl_SI: Opis razdelka

en: Image
sl_SI: Slika

en: Content Text
sl_SI: Vsebina

en: Layout 2
sl_SI: Postavitev 2

en: Layout 1
sl_SI: Postavitev 1

en: Display Layout
sl_SI: Postavitev Prikaz

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: URL
sl_SI: Povezava

en: Social network
sl_SI: Družbeno omrežje

en: Subscribe
sl_SI: Naroči se

en: Socials
sl_SI: Družbena omrežja

en: Apply for front page template only.
sl_SI: Uporabi samo za predlogo naslovne strani.

en: Header Transparent
sl_SI: Transparentna Glava

en: Enter your e-mail address
sl_SI: Vnesite vaš e-naslov

en: Support for %s WordPress theme is conducted through FameThemes support ticket system.
sl_SI: Podpora za %s WordPress temo se izvaja preko FameThemes sistema za podporo.

en: OnePress Documentation
sl_SI: OnePress dokumentacija

en: 2 Columns
sl_SI: 2 stolpca

en: 3 Columns
sl_SI: 3 stolpci

en: 4 Columns
sl_SI: 4 stolpci

en: Team Layout Setting
sl_SI: Nastavitve postavitve Ekipa

en: Page Excerpt
sl_SI: Izvleček strani

en: Full Page Content
sl_SI: Vsebina cele strani (Full Page)

en: Item content source
sl_SI: Vir vsebine elementa

en: About content page
sl_SI: Vsebina strani O nas

en: Enable parallax effect (apply for first BG image only)
sl_SI: Omogoči učinek paralakse (velja samo za prvo sliko ozadja)

en: If you use logo and your logo is too tall, check this box to auto vertical align menu.
sl_SI: Če uporabljate logotip in je previsok, izberite to možnost za samodejno vertikalno poravnavo menija.

en: Center vertical align for menu
sl_SI: Vertikalna poravnava menija

en: Responsive Menu Button Color
sl_SI: Barva gumba menija na mobilnih napravah

en: Menu Link Hover/Active BG Color
sl_SI: Barva ozadja povezave v meniju ob prehodu z miško/aktivnem stanju

en: Menu Link Hover/Active Color
sl_SI: Barva povezave v meniju ob prehodu z miško/aktivnem stanju

en: Menu Link Color
sl_SI: Barva povezave v meniju

en: Only set if you don't use an image logo.
sl_SI: Določite samo, če ne uporabljate logotipa.

en: Site Title Color
sl_SI: Barva naslova spletišča

en: Background Color
sl_SI: Barva Ozadja

en: Primary Color
sl_SI: Primarna barva

en: Header
sl_SI: Glava

en: Site Colors
sl_SI: Barve spletišča

en: User media
sl_SI: Medij uporabnika

en: Background image
sl_SI: Slika Ozadja

en: Paste Youtube or Vimeo url here
sl_SI: Prilepite Youtube ali Vimeo url

en: Section heading
sl_SI: Naslov razdelka

en: The section id, we will use this for link anchor.
sl_SI: Id razdelka, uporaba za sidro povezave.

en: Section: Video Lightbox
sl_SI: Razdelek: Video Lightbox

en: Hooray! There are no required actions for you right now.
sl_SI: Hura! Trenutno nimate nobenega čakajočega opravila.

en: Keep update with %s
sl_SI: Ostanite na tekočem z %s

en: Change homepage page template
sl_SI: Zamenjajte predlogo naslovno stran

en: In order to change homepage section contents, you will need to set template "Frontpage" for your homepage.
sl_SI: Da bi spremenil postavitev razdelkov naslovne strani, morate nastaviti predlogo "Naslovna stran" za svojo naslovno stran.

en: Set your homepage page template to "Frontpage".
sl_SI: Nastavite vašo naslovno stran kot "Naslovna stran".

en: Setup front page displays
sl_SI: Nastavitev prikaza naslovne strani

en: In order to have the one page look for your website, please go to Customize -&gt; Static Front Page and switch "Front page displays" to "A static page".
sl_SI: Za enostranski (one page) izgled vaše spletne strani, pojdite v Prilagodi -&gt; Statična naslovna stran in zamenjajte "Prikazi naslovne strani" v "Statična stran".

en: Switch "Front page displays" to "A static page"
sl_SI: Zamenjajte "Prikazi naslovne strani" v "Statična stran"

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Actions Required
sl_SI: Potrebna ukrepanja

en: Welcome to OnePress - Version %1s
sl_SI: Dobrodošli v OnePress - različica %1s

en: Welcome! Thank you for choosing %1$s! To fully take advantage of the best our theme can offer please make sure you visit our <a href="%2$s">Welcome page</a>
sl_SI: Dobrodošli! Hvala za izbiro %1$s! Obiščite našo <a href="%2$s">predstavitveno stran</a> da v celoti izkoristite najboljše kar naša tema ponuja

en: OnePress Theme
sl_SI: OnePress Tema

en: OnePress Dashboard
sl_SI: OnePress Nadzorna plošča

en: Background Overlay Color
sl_SI: Barva, ki prekriva ozadje

en: Section Order & Styling
sl_SI: Razvrstitev in Slog razdelka

en: Check this box to disable sticky header when scroll.
sl_SI: Izberite to možnost za onemogočenje fiksne glave (angl. sticky header) med drsenjem po strani.

en: Disable Sticky Header?
sl_SI: Onemogoči fiksno glavo?

note: Template Name of the plugin/theme
en: Left Sidebar
sl_SI: Leva stranska vrstica

note: #-#-#-#-#  onepress.pot (OnePress 1.4.3)  #-#-#-#-# Template Name of the plugin/theme
en: Full Width
sl_SI: Polna Širina

note: Template Name of the plugin/theme
en: Frontpage
sl_SI: Naslovna stran

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sl_SI: Vsebine ni mogoče najti. Poskusite z iskanjem.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sl_SI: Vaša iskalna poizvedba nima zadetkov. Poskusite znova z drugimi ključnimi besedami.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sl_SI: Ste pripravljeni na objavo vašega prvega prispevka? <a href="%1$s">Pričnite tukaj</a>.

en: Nothing Found
sl_SI: Brez zadetka

en: Pages:
sl_SI: Strani:

en: #services
sl_SI: #storitve

en: You can install %1$s plugin and go to Customizer &rarr; Section: Contact &rarr; Section Content to show a working contact form here.
sl_SI: Namestite lahko vtičnik %1$s in greste nato v Prilagodi &rarr; Razdelek: Kontakt &rarr; Razdelek Vsebina za prikaz delujočega obrazca.

en: Search Results for: %s
sl_SI: Rezultati iskanja za: %s

en: Your comment is awaiting moderation.
sl_SI: Vaš komentar čaka na odobritev.

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Reply
sl_SI: Odgovori

en: Post author
sl_SI: Avtor prispevka

en: (Edit)
sl_SI: (Uredi)

en: % Comments
sl_SI: % Komentarji

en: 1 Comment
sl_SI: 1 Komentar

en: Leave a comment
sl_SI: Dodaj komentar

en: Tagged %1$s
sl_SI: Označeno %1$s

en: Posted in %1$s
sl_SI: Objavljeno v %1$s

[ctx: post author]
en: by %s
sl_SI: avtor %s

[ctx: post date]
en: Posted on %s
sl_SI: Objavljeno %s

en: Having Trouble, Need Support?
sl_SI: Imate težave, potrebujete pomoč?

en: Need any help to setup and configure %s? Please have a look at our documentations instructions.
sl_SI: Potrebujete pomoč pri nastavitvi in konfiguraciji %s? Prebrskajte navodila v naši dokumentaciji.

en: Theme Documentation
sl_SI: Dokumentacija teme

en: Start Customize
sl_SI: Prilagodi

en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to start customize your site.
sl_SI: %s uporablja Prilagojevalnik teme za vse nastavitve teme. Kliknite "Prilagodi" za pričetek urejanja vašega spletišča.

en: Theme Customizer
sl_SI: Prilagojevalnik teme

en: OnePress is a creative and flexible WordPress ONE PAGE theme well suited for business, portfolio, digital agency, product showcase, freelancers websites.
sl_SI: OnePress je kreativna in fleksibilna ENOSTRANSKA WordPress tema primerna za podjetja, portfelje, digitalne agencije, prikaz izdelkov in spletne strani freelancerjev.

en: Fax
sl_SI: Faks

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Contact Box Title
sl_SI: Naslov kontaktnega polja

en: Contact Text
sl_SI: Besedilo kontakta

en: Check this box to hide contact form.
sl_SI: Izberite to možnost, da skrijete kontaktni obrazec.

en: Hide contact form completely.
sl_SI: Popolnoma skrij kontaktni obrazec.

en: Contact Form 7 Shortcode.
sl_SI: Contact Form 7 Kratka koda.

en: Get in touch
sl_SI: Stopite v stik

en: Latest News
sl_SI: Zadnje Novice

en: contact
sl_SI: stik

en: Section: Contact
sl_SI: Razdelek: Kontakt

en: Read Our Blog
sl_SI: Preberite naš blog

en: More News button link
sl_SI: Povezava gumba Več novic

en: Number of post to show
sl_SI: Število prispevkov za prikaz

en: news
sl_SI: novice

en: Section: News
sl_SI: Razdelek: Novice

en: Team members
sl_SI: Člani ekipe

en: Our Team
sl_SI: Naša ekipa

en: team
sl_SI: ekipa

en: Section: Team
sl_SI: Razdelek: Ekipa

en: After number
sl_SI: Po številu

en: Before number
sl_SI: Pred številom

en: Number
sl_SI: Število

en: Your counter label
sl_SI: Oznaka števca

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Counter content
sl_SI: Vsebina števca

en: Our Numbers
sl_SI: Mi v številkah

en: counter
sl_SI: števec

en: Section: Counter
sl_SI: Razdelek: Števec

en: Custom icon
sl_SI: Ikona po meri

en: Service content
sl_SI: Vsebina storitve

en: Our Services
sl_SI: Naše storitve

en: services
sl_SI: storitve

en: Section: Services
sl_SI: Razdelek: Storitve

en: Link to single page
sl_SI: Povezava na posamezno stran

en: Hide item title
sl_SI: Skrij naslov elementa

en: Select a page
sl_SI: Izberite stran

en: Section Content
sl_SI: Vsebina razdelka

en: Section Subtitle
sl_SI: Podnaslov razdelka

en: Section subtitle
sl_SI: Podnaslov razdelka

en: Section Title
sl_SI: Naslov razdelka

en: about
sl_SI: o

en: Section Settings
sl_SI: Nastavitve razdelka

en: Section: About
sl_SI: Razdelek: O nas

en: Button #2 Link
sl_SI: Gumb #2 Povezava

en: #contact
sl_SI: #kontakt

en: Button #2 Text
sl_SI: Gumb #2 Besedilo

en: Get Started
sl_SI: Začni

en: Button #1 Link
sl_SI: Gumb #1 Povezava

en: #about
sl_SI: #onas

en: Button #1 Text
sl_SI: Gumb #1 Besedilo

en: About Us
sl_SI: O nas

en: You can use text rotate slider in this textarea too.
sl_SI: V tem polju z vsebino lahko uporabite tudi drsnik z vtrljivim besedilom.

en: Small Text
sl_SI: Majhno besedilo

en: Text Rotating Guide: Put your rotate texts separate by "|" into <span class="js-rotating">...</span>, go to Customizer->Site Option->Animate to control rotate animation.
sl_SI: Priročnik vrtljivega besedila: vstavite besedilo, katero želite, da se vrti in ga ločite z "|" znotraj <span class="js-rotating">...</span>. Nato pojdite v Prilagodi->Nastavitve strani->Animiraj za nadzor nad vrtljivimi animacijami.

en: Large Text
sl_SI: Veliko besedilo

en: Hero Content Layout
sl_SI: Postavitev Hero Vsebine

en: Background Image
sl_SI: Slika Ozadja

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Background Images
sl_SI: Slike ozadja

en: Hero Background Media
sl_SI: Hero Ozadje Medij

en: Padding Bottom:
sl_SI: Razmak spodaj:

en: Padding Top:
sl_SI: Razmak zgoraj:

en: Check this box to make hero section full screen.
sl_SI: Izberite to možnost, da naredite hero razdelek celozaslonski.

en: Make hero section full screen
sl_SI: Naredite hero razdelek celozaslonski

en: Section ID:
sl_SI: ID razdelka:

en: Check this box to hide this section.
sl_SI: Izberite to možnost, da skrijete ta razdelek.

en: Hide this section?
sl_SI: Skrij ta razdelek?

en: Hero Settings
sl_SI: Hero nastavitve

en: Section: Hero
sl_SI: Razdelek: Hero

en: Newsletter Form Title
sl_SI: Naslov obrazca e-novic

en: Check this box to hide footer newsletter form.
sl_SI: Izberite to možnost, da skrijete obrazec e-novic v nogi.

en: Hide Footer Newsletter?
sl_SI: Skrij e-novice v nogi?

en: Newsletter
sl_SI: E-novice

en: Social Footer Title
sl_SI: Naslov povezav družbenih omrežij v nogi

en: These social profiles setting below will display at the footer of your site.
sl_SI: Ti profili družabnih omrežij bodo prikazani v nogi na dnu vase strain.

en: Check this box to hide footer social section.
sl_SI: Izberite to možnost, da skrijete razdelek družbenih omrežij v nogi.

en: Hide Footer Social?
sl_SI: Skrij družbena omrežja v nogi?

en: Social Profiles
sl_SI: Profili družbenih omrežij

en: Check this box to hide footer back to top button.
sl_SI: Izberite to možnost, da skrijete Nazaj na vrh gumb v nogi.

en: Hide footer back to top?
sl_SI: Skrij Nazaj na vrh v nogi?

en: Check this box to disable all element animation when scroll.
sl_SI: Izberite to možnost, da onemogočite vse elemente animacije med drsenjem po strani.

en: Disable animation effect?
sl_SI: Onemogoči učinek animacije?

en: Global
sl_SI: Glavno

en: Theme Options
sl_SI: Možnosti teme

en: Select member
sl_SI: Izberite člana

en: Select page
sl_SI: Izberite stran

en: Site Title, Tagline & Logo
sl_SI: Naslov spletišča, Slogan in Logotip

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Change
sl_SI: Spremeni

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Remove
sl_SI: Izbriši

en: Item
sl_SI: Izdelek

en: Add an item
sl_SI: Dodaj element

en: Menu
sl_SI: Meni

en: Skip to content
sl_SI: Preskoči na vsebino

en: Please contact the administrator of this site for help.
sl_SI: Za pomoč kontaktirajte administratorja strani.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
sl_SI: Vsi vtičniki so bili uspešno naloženi in aktivirani. %1$s

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
sl_SI: Vtičnik ni aktiviran. Potreba je novejša različica vtičnika %s za uporabo s to temo. Posodobite vtičnik.

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
sl_SI: Prišlo ni do nobene spremembe. Vtičnik %1$s je že aktiviran.

en: Plugin activated successfully.
sl_SI: Vtičnik uspešno aktiviran.

en: The following plugin was activated successfully:
sl_SI: Sledeč vtičnik je bil uspešno aktiviran:

en: Return to Required Plugins Installer
sl_SI: Nazaj na Čarovnik za nalaganje zahtevanih vtičnikov

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
sl_SI[0]: Pričnite z aktivacijo vtičnika
sl_SI[1]: Pričnite z aktivacijo vtičnikov
sl_SI[2]: Pričnite z aktivacijo vtičnikov
sl_SI[3]: Pričnite z aktivacijo vtičnikov

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
sl_SI[0]: Začnite z nalaganjem vtičnika
sl_SI[1]: Začnite z nalaganjem vtičnikov
sl_SI[2]: Začnite z nalaganjem vtičnikov
sl_SI[3]: Začnite z nalaganjem vtičnikov

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
sl_SI[0]: Pričnite s posodobitvijo vtičnika
sl_SI[1]: Pričnite s posodobitvijo vtičnikov
sl_SI[2]: Pričnite s posodobitvijo vtičnikov
sl_SI[3]: Pričnite s posodobitvijo vtičnikov

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
sl_SI[0]: Naslednji priporočen vtičnik je trenutno neaktiven: %1$s.
sl_SI[1]: Naslednja priporočena vtičnika sta trenutno neaktivna: %1$s.
sl_SI[2]: Naslednji priporočeni vtičniki so trenutno neaktivni: %1$s.
sl_SI[3]: Naslednji priporočeni vtičniki so trenutno neaktivni: %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %1$s plugins.
sl_SI[0]: Nimate dovoljenja za aktiviranje vtičnika %1$s.
sl_SI[1]: Nimate dovoljenja za aktiviranje vtičnikov %1$s.
sl_SI[2]: Nimate dovoljenja za aktiviranje vtičnikov %1$s.
sl_SI[3]: Nimate dovoljenja za aktiviranje vtičnikov %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
sl_SI[0]: Naslednji zahtevan vtičnik je trenutno neaktiven: %1$s.
sl_SI[1]: Naslednja zahtevana vtičnika sta trenutno neaktivna: %1$s.
sl_SI[2]: Naslednji zahtevani vtičniki so trenutno neaktivni: %1$s.
sl_SI[3]: Naslednji zahtevani vtičniki so trenutno neaktivni: %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %1$s plugins.
sl_SI[0]: Nimate dovoljenja za posodobitev vtičnika %1$s.
sl_SI[1]: Nimate dovoljenja za posodobitev vtičnikov %1$s.
sl_SI[2]: Nimate dovoljenja za posodobitev vtičnikov %1$s.
sl_SI[3]: Nimate dovoljenja za posodobitev vtičnikov %1$s.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
sl_SI[0]: Na voljo je posodobitev za: %1$s.
sl_SI[1]: Na voljo sta posodobitvi za: %1$s.
sl_SI[2]: Na voljo so posodobitve za: %1$s.
sl_SI[3]: Na voljo so posodobitve za: %1$s.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
sl_SI[0]: Naslednji vtičnik mora biti posodobljen na zadnjo verzijo, da lahko zagotovimo maksimalno kompatibilnost s to temo: %1$s.
sl_SI[1]: Naslednja vtičnika morata biti posodobljena na zadnjo verzijo, da lahko zagotovimo maksimalno kompatibilnost s to temo: %1$s.
sl_SI[2]: Naslednji vtičniki morajo biti posodobljeni na zadnjo verzijo, da lahko zagotovimo maksimalno kompatibilnost s to temo: %1$s.
sl_SI[3]: Naslednji vtičniki morajo biti posodobljeni na zadnjo verzijo, da lahko zagotovimo maksimalno kompatibilnost s to temo: %1$s.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %1$s plugins.
sl_SI[0]: Nimate dovoljenja za namestitev vtičnika %1$s.
sl_SI[1]: Nimate dovoljenja za namestitev vtičnikov %1$s.
sl_SI[2]: Nimate dovoljenja za namestitev vtičnikov %1$s.
sl_SI[3]: Nimate dovoljenja za namestitev vtičnikov %1$s.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
sl_SI[0]: Ta tema priporoča naslednji vtičnik: %1$s.
sl_SI[1]: Ta tema priporoča naslednja vtičnika: %1$s.
sl_SI[2]: Ta tema priporoča naslednje vtičnike: %1$s.
sl_SI[3]: Ta tema priporoča naslednje vtičnike: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
sl_SI[0]: Ta tema zahteva nasledji vtičnik: %1$s.
sl_SI[1]: Ta tema zahteva naslednja vtičnika: %1$s.
sl_SI[2]: Ta tema zahteva naslednje vtičnike: %1$s.
sl_SI[3]: Ta tema zahteva naslednje vtičnike: %1$s.

en: Something went wrong with the plugin API.
sl_SI: Nekaj je narobe z API-jem vtičnika.

en: Installing Plugin: %s
sl_SI: Nameščanje vtičnika: %s

en: Install Plugins
sl_SI: Namesti vtičnike

en: Install Required Plugins
sl_SI: Naloži zahtevane vtičnike

en: Sidebar
sl_SI: Stranska vrstica

en: Primary Menu
sl_SI: Glavni meni

en: %1$s theme by %2$s
sl_SI: %1$s tema od %2$s

en: Back To Top
sl_SI: Nazaj na vrh

en: Join our Newsletter
sl_SI: Prijavite se na naše Novice

en: Keep Updated
sl_SI: Naj se posodablja

en: Comments are closed.
sl_SI: Komentarji so onemogočeni.

en: Newer Comments
sl_SI: Novejši komentarji

en: Older Comments
sl_SI: Starejši komentarji

en: Comment navigation
sl_SI: Krmarjenje po komentarjih

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[0]: Ena misel o &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[1]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[2]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;
sl_SI[3]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
sl_SI: Pokukajte v mesečni arhiv. %1$s

en: Most Used Categories
sl_SI: Najbolj Rabljene Kategorije

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
sl_SI: Vsebine ni mogoče najti. Poskusite s kakšno povezavo spodaj ali z iskanjem.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sl_SI: Ups! Strani ni bilo mogoče najti.
