Themes - OnePress - en to sk translation catalogue (429 entries)

note: Description of the theme
en: OnePress is an outstanding creative and flexible WordPress one page theme well suited for business website, portfolio, digital agency, product showcase, freelancers and everyone else who appreciate good design. The theme overall is an elegant and classic one, a fine example of Bootstrap 4 WordPress theme which compatibility with latest version of WooCommerce. (Live preview : https://demos.famethemes.com/onepress)
sk: OnePress je vynikajúca kreatívna a flexibilná WordPress jednostránková téma, ktorá sa výborne hodí pre firmy, portfóliá, digitálne agentúry, predstavenie produktov, freelancerov a každého, kto ocení dobrý dizajn. Celkovo je téma elegantná a je jedným z príkladov WordPress témy postavenej na Bootstrap 4 a kompatibilnej s najnovšou verziou WooCommerce. (Živý náhľad : https://demos.famethemes.com/onepress)

en: The section ID should be English character, lowercase and no space.
sk: ID sekcia by mala obsahovať anglické znaky, malé písmená a bez medzier.

en: Disable the section navigation on mobile
sk: Zakázať navigáciu v sekciách na mobile

en: Page Title Cover Alignment
sk: Zarovnanie názvu stránky

en: Page Title Alignment
sk: Zarovnanie názvu stránky

en: Hide placeholder if the post thumbnail not exists.
sk: Skryť zástupný text, ak článok nemá miniatúru.

en: Hide thumbnail placeholder
sk: Skryť dočasnú miniatúru.

en: Secondary Color
sk: Sekundárna farba

en: Enable Image Link
sk: Povoliť link obrázku

en: Select a page which have content contain [gallery] shortcode or gallery blocks.
sk: Vyberte stránku, ktorá obsahuje shortcode [galéria] alebo bloky galérie.

en: Enter content max width number, e.g : 800
sk: Zadajte maximálnu šírku obsahu, napr. : 800

en: Single Content Max Width
sk: Maximálna šírka obsahu

en: Right Sidebar
sk: Pravý bočný panel

en: No Sidebar
sk: Žiadny bočný panel

en: Single Layout Sidebar
sk: Bočný panel s jediným rozložením

en: Disable archive prefix
sk: Zakázať prefix archívu

en: Label Color
sk: Farba štítka

en: Label Background
sk: Pozadie štítka

en: Testimonials
sk: Recenzie

en: Section: Testimonials
sk: Sekcia: Recenzie

en: Highlight Projects
sk: Najlepšie projekty

en: Section: Projects
sk: Sekcia: Projekty

en: Pricing Table
sk: Cenník

en: Section: Pricing
sk: Sekcia: Ceny

en: Map
sk: Mapa

en: Section: Map
sk: Sekcia: Mapa

en: Section: Call to Action
sk: Sekcia: Výzva do akcie

en: Our Clients
sk: Naši klienti

en: Section: Clients
sk: Sekcia: Klienti

en: Section: Slider
sk: Sekcia: Slajder

en: Demo Import
sk: Importovať demo

en: Overview
sk: Prehľad

en: Disable (or enable) unused sections to improve Customizer loading speed. Your section settings is still saved.
sk: Zakážte (alebo povoľte) nepoužívané sekcie, čím zvýšite rýchlosť načítavania časti Prispôsobenie. Nastavenia sekcií ostávajú uložené.

en: Customizer Section Manager
sk: Prispôsobiť sekciu Manažér

en: Settings saved
sk: Nastavenia boli uložené

en: Plus Feature
sk: Plus funkcie

en: Contact Form by WPForms
sk: Kontaktný formulár WPForms

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sk: j. F Y

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
sk: R

en: <h4 class="customizer-group-heading-message">Advanced Section Styling</h4><p class="customizer-group-heading-message">Check out the <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version for full control over the section styling which includes background color, image, video, parallax effect, custom style and more ...</p>
sk: <h4 class="customizer-group-heading-message">Pokročilá úprava sekcií</h4><p class="customizer-group-heading-message">Pozrite sa na <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> je to plná verzia úpravy sekcií, ktorá umožňuje meniť farbu pozadia, obrázok, video, paralax efekt, vlastný štýl a ďalšie... </p>

en: Custom More News link
sk: Vlastný odkaz pre "Viac noviniek"

en: More News Page
sk: Stránka "Viac noviniek"

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Use excerpt metabox
sk: Použiť stručný obsah metaboxu

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom excerpt length
sk: Vlastná dĺžka stručného obsahu

en: Hide post categories
sk: Skryť kategórie príspevkov

en: Sections Navigation
sk: Sekcie Navigácia

en: Check this to disable archive prefix on category, date, tag page.
sk: Začiarknutím tejto možnosti zakážete prefix archívu pre kategóriu, dátum, značku stránky.

en: Blog Posts
sk: Blogové články

en: Custom navigation label
sk: Vlastný štítok navigácie

en: Inverse dots color
sk: Inverzná farba bodiek

en: Dots inverse color
sk: Bodky inverznej farby

en: Dots color
sk: Farba bodiek

en: By default navigation label is section title.
sk: V predvolenom nastavení je štítkom navigácie názov sekcie.

en: Enable navigation labels
sk: Povoliť štítky navigácie

en: Enable in section navigation
sk: Povoliť v sekcii navigácia

en: Home
sk: Úvodná stránka

en: Create a support ticket
sk: Vytvoriť ticket

en: Transparent Logo Height in Pixel
sk: Výška priehľadného loga v pixeloch

en: Open Button #2 In New Window
sk: Otvoriť tlačidlo #2 v novom okne

en: Open Button #1 In New Window
sk: Otvoriť tlačidlo #1 v novom okne

en: Apply header cover settings for single product.
sk: Použiť nastavenia záhlavia pre detail produktu.

en: Keep %s updated
sk: Udržujte %s aktuálnu

en: Your settings were copied.
sk: Vaše nastavenia boli skopírované.

en: Hide footer.
sk: Skryť pätičku.

en: Display page excerpt as header cover description.
sk: Zobraziť perex stránky ako popis v záhlaví.

en: Display featured image as header cover.
sk: Zobraziť v záhlaví ilustračný obrázok.

en: Hide page title area.
sk: Skryť oblasť nadpisu strany.

en: Hide header.
sk: Skryť hlavičku.

en: Hide breadcrumb.
sk: Skryť omrvinkovú navigáciu.

en: Only set if display site tagline.
sk: Nastaviť len v prípade, že sa zobrazuje slogan stránky.

en: Site Tagline Color
sk: Farba sloganu stránky

note: Template Name of the theme
en: Full Width - Contained Content
sk: Celá šírka - šírka obsahu obmedzená

note: Template Name of the theme
en: Full Width - Stretched Content
sk: Celá šírka - obsah roztiahnutý podľa dostupného miesta

en: Upgrade to %1s to unlock this feature.
sk: Prejdite na %1 pre odblokovanie tejto funkcie.

en: Page Settings
sk: Nastavenia stránky

en: Get OnePress Plus now!
sk: Prejdite na OnePress Plus už teraz!

en: Free vs PLUS
sk: Zdarma vs PLUS

en: Recommended Actions
sk: Odporúčané akcie

en: OnePress Plus Available! Take a look
sk: OnePress Plus je k dispozícii! Pozrite sa sami

en: <h4 class="customizer-group-heading-message">Drag &amp; Drop Section Orders</h4><p class="customizer-group-heading-message">Check out the <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version for full control over the frontpage SECTIONS ORDER!</p><h4 class="customizer-group-heading-message">Advanced Section Styling</h4><p class="customizer-group-heading-message">Check out the <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version for full control over the section styling which includes background color, image, video, parallax effect, custom style and more ...</p>
sk: <h4 class="customizer-group-heading-message">Zoradenie sekcií metódou potiahni & pusti</h4><p class="customizer-group-heading-message">Pozrite si verziu <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a>pre získanie plnej kontroly nad poradím sekcií na úvodnej stránke!</p><h4 class="customizer-group-heading-message">Pokročilé štýlovanie sekcií</h4><p class="customizer-group-heading-message">Pozrite si verziu <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> pre získanie plnej kontroly nad štýlovaním sekcií, ktoré zahŕňa farbu pozadia, obrázok, video, paralax efekt, vlastné štýly a ďalšie...</p>

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Random order
sk: Náhodné poradie

en: Order by Page Order
sk: Zoradiť podľa poradia stránok

en: Comment Count
sk: Počet komentárov

en: Date
sk: Dátum

en: Author
sk: Autor

en: Default
sk: Predvolené

en: Order By
sk: Zoradiť podľa

en: Category to show
sk: Kategória na zobrazenie

en: Icon Size
sk: Veľkosť ikony

en: Layout Settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Rotating Text Background
sk: Pozadie rotujúceho textu

en: Rotating Text Color
sk: Farba rotujúceho textu

en: We are <span class="js-rotating">OnePress | One Page | Responsive | Perfection</span>
sk: Sme <span class="js-rotating">OnePress | One Page | Responzívni | Perfektní</span>

en: Want to add <strong>background video</strong> for hero section? Upgrade to <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version.
sk: Chcete prídať <strong>video pozadie</strong> do Hero sekcie? Prejdite na verziu <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a>.

en: Disable Preload Icon
sk: Vypnúť ikonu predčítania

en: Footer Copyright
sk: Copyright v pätičke

en: Link Hover Color
sk: Farba odkazu pri hoveri

en: Link Color
sk: Farba odkazu

en: Widget Title Color
sk: Farba nadpisu vo widgete

en: Enter int numbers and sum of them must smaller or equal 12, separated by "+"
sk: Zadajte celé čísla oddelené znakom "+", ich súčet musí byť menší alebo rovný 12

en: Custom footer %s columns width
sk: Vlastná pätička s %s stĺpcami

en: Custom footer 1 column width
sk: Vlastná pätička s 1 stĺpcom

en: Disable footer widgets
sk: Vypnúť widgety v pätičke

en: Number footer columns to display.
sk: Počet stĺpcov, ktoré sa majú zobraziť v pätičke.

en: Footer Widgets
sk: Widgety pätičky

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Upgrade to <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> to be able to add more items and unlock other premium features!
sk: Prejdite na <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a>, aby ste mohli pridať viac položiek a získali prístup k ďalším prémiovým funkciám!

en: Footer Socials
sk: Sociálne ikonky v pätičke

en: Right
sk: Vpravo

en: Left
sk: Vľavo

en: Center
sk: Na stred

en: Color
sk: Farba

en: The page cover padding bottom in percent (%).
sk: Spodné odsadenie záhlavia stránky v percentách (%).

en: Padding Bottom
sk: Odsadenie zdola

en: The page cover padding top in percent (%).
sk: Horné odsadenie záhlavia stránky v percentách (%).

en: Padding Top
sk: Odsadenie zhora

en: Check this box to disable the page title bar on all pages.
sk: Začiarknite toto políčko, ak chcete vypnúť pás s názvom stránky na všetkých podstránkach.

en: Disable Page Title bar?
sk: Zakázať panel s názvom stránky?

en: Page Title Area
sk: Oblasť nadpisu stránky

en: Padding left and right for Navigation items (pixels).
sk: Pravé a ľavé odsadenie položky v navigácii (pixely).

en: Menu Item Padding
sk: Odsadenie menu položky

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Transparent Site Tagline Color
sk: Farba priehľadného sloganu stránky

en: Transparent Site Title Color
sk: Farba priehľadného názvy stránky

en: Transparent Retina Logo
sk: Priehľadné Retina logo

en: Only apply when transparent header option is checked.
sk: Použije sa iba v prípade, že je začiarknuté políčko transparentná hlavička.

en: Transparent Logo
sk: Priehľadné logo

en: Below Hero Slider
sk: Slider pod Hero sekciou

en: Top
sk: Hore

en: Header Position
sk: Pozícia hlavičky

en: Contained
sk: Vymedzený priestor

en: Header Width
sk: Šírka hlavičky

en: Check this if you want to disable default google fonts in theme.
sk: Zaškrtnite, ak chcete zakázať východzie Google fonty v téme.

en: Disable Google Fonts
sk: Zakázať Google fonty

en: Logo Height In Pixel
sk: Výška loga v pixeloch

en: Retina Logo
sk: Retina logo

en: All
sk: Všetko

en: Footer %s
sk: Pätička %s

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk: Jeden komentár ku &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Check this box to show single post meta such as post date, author, category,...
sk: Začiarknite toto políčko pre zobrazenie meta údajov príspevku ako je napr. dátum zverejnenia, autor, kategória,...

en: Show single post meta
sk: Zobraziť meta údaje príspevku

en: Check this box to show post thumbnail on single post.
sk: Začiarknite toto políčko zobrazíte miniatúru post na jednom príspevku.

en: Show single post thumbnail
sk: Zobraziť miniatúru príspevku

en: Single Post
sk: Jeden článok

en: The amount of time in between slides, expressed as the number of milliseconds.
sk: Množstvo času medzi slajdami, vyjadrené ako počet milisekúnd.

en: Slider duration speed
sk: Rýchlosť trvania slajdu

en: This is the speed at which the image will fade in. Integers in milliseconds are accepted.
sk: Toto je rýchlosť, ktorou obrázok zmizne. Akceptované sú len celé čísla v milisekundách.

en: Slider animation speed
sk: Rýchlosť animácie slajdu

en: Text animation speed
sk: Rýchlosť animácie textu

en: Child theme uses it's own theme setting name, would you like to copy setting data from parent theme to this child theme?
sk: Child téma používa vlastný názov nastavení témy, chcete skopírovať nastavenia z paretn témy do tejto child témy?

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Are you sure want to copy ?
sk: Naozaj chcete kopírovať?

en: Recommend Plugins
sk: Odporúčané pluginy

en: Copy now
sk: Kopírovať teraz

en: To Theme
sk: Do témy

en: From Theme
sk: Z témy

en: You're using %1$s theme, It's a child theme of OnePress
sk: Používate tému %1$s, je to child téma témy OnePress

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Import Demo Data
sk: Importovať demo údaje

en: Save time by import our demo data, your website will be set up and ready to customize in minutes. %s
sk: Ušetrite čas naimportovaním našich demo údajov, vaša stránka bude pripravená na finálne úpravy za pár minút. %s

en: Read More Text
sk: Text "Čítať ďalej"

en: View More
sk: Zobraziť viac

en: Read More Link
sk: Odkaz "Čítať ďalej"

en: No sidebar
sk: Žiaden bočný panel

en: Left sidebar
sk: Bočný panel naľavo

en: Right sidebar
sk: Bočný panel napravo

en: Site Layout, apply for all pages, exclude home page and custom page templates.
sk: Rozloženie stránky, použiť pre všetky stránky s výnimkou domovskej stránky a stránok s vlastnými šablónami.

en: Site Layout
sk: Rozloženie stránky

en: Famethemes Demo Importer
sk: FameThemes demo importovač

en: WooCommerce Sidebar
sk: Bočný panel WooCommerce

en: 1 Column
sk: 1 Stĺpec

en: Enable Lightbox
sk: Povoliť Lightbox

en: Number items
sk: Počet položiek

en: Layout columns
sk: Stĺpce

en: Row Height
sk: Výška riadku

en: Item Spacing
sk: Rozstupy položiek

en: Masonry
sk: Tehličkové usporiadanie (masonry)

en: Justified
sk: Zarované

en: Grid
sk: Mriežka

en: Display
sk: Zobrazenie

en: Default, inside container
sk: Základné, vo vnútri kontajnera

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Select Gallery Page
sk: Vyberte stránku Galérie

en: Page
sk: Stránka

en: Select Gallery Source
sk: Vyberte zdroj galérie

en: Gallery
sk: Galéria

en: gallery
sk: galéria

en: Section: Gallery
sk: Sekcia: Galéria

en: Scroll to top when click to the site logo or site title, only apply on front page.
sk: Posuňte sa na začiatok stránky, keď kliknete na logo alebo názov stránky, použije sa len na úvodnej stránke.

en: FameThemes Demo Importer
sk: FameTheme importér dema

en: Hey.
sk: Hej!

en: %1$s you will need to install and activate the %2$s plugin first.
sk: %1$s budete musieť najprv nainštalovať a aktivovať plugin %2$s.

en: Active Now
sk: Aktivovať teraz

en: Install Now
sk: Nainštalovať teraz

en: Button #2 style
sk: Štýl tlačidla #2

en: More News Button Text
sk: Text tlačidla "Ďalšie novinky"

en: It should be your blog page link.
sk: Malo by byť odkaz na stránku vášho blogu.

en: Danger
sk: Nebezpečenstvo

en: Warning
sk: Varovanie

en: Success
sk: Úspech

en: Primary
sk: Primárny

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Button Secondary
sk: Sekundárne tlačidlo

en: Button Primary
sk: Primárne tlačidlo

en: Button #1 style
sk: Štýl tlačidla #1

en: The hero content padding bottom in percent (%).
sk: Spodné odsadenie obsahu Hero sekcie v percentách (%).

en: The hero content padding top in percent (%).
sk: Horné odsadenie obsahu Hero sekcie v percentách (%).

en: The delay between the changing of each phrase in milliseconds.
sk: Oneskorenie medzi zmenami jednotlivých fráz v milisekundách.

en: The newsletter form use MailChimp, please follow <a target="_blank" href="https://mailchimp.com/help/host-your-own-signup-forms/">this guide</a> to know how to get MailChimp Action URL. Example <i>//famethemes.us8.list-manage.com/subscribe/post?u=521c400d049a59a4b9c0550c2&amp;id=83187e0006</i>
sk: Formulár newslettra používa MailChimp, prečítajte si <a target="_blank" href="https://mailchimp.com/help/host-your-own-signup-forms/">túto príručku</a> a zistite, ako získať MailChimp Action URL adresu. Napríklad <i>//famethemes.us8.list-manage.com/subscribe/post?u=521c400d049a59a4b9c0550c2&amp;id=83187e0006</i>

en: Hide site tagline
sk: Skryť slogan stránky

en: Hide site title
sk: Skryť nadpis stránky

en: image
sk: obrázok

en: Text animation
sk: Animácia textu

en: OnePress Theme %s
sk: Téma OnePress %s

en: %1$s action required | %1$s actions required
sk[0]: Je potrebná %1$s akcia
sk[1]: Sú potrebné %1$s akcie
sk[2]: Je potrebných %1$s akcií

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: Why choose Us
sk: Prečo si vybrať nás

en: Services Layout Settings
sk: Nastavenia rozloženia sekcie Služby

en: Custom Link
sk: Vlastný odkaz

en: Description
sk: Popis

en: Features content
sk: Obsah sekcie Funkcie

en: Features Layout Setting
sk: Nastavenie rozloženia sekcie Funkcie

en: Features
sk: Funkcie

en: features
sk: funkcie

en: Section: Features
sk: Sekcia: Funkcie

en: Section Description
sk: Popis sekcie

en: Image
sk: Obrazok

en: Content Text
sk: Obsiahnutý text

en: Layout 2
sk: Rozloženie 2

en: Layout 1
sk: Rozloženie 1

en: Display Layout
sk: Rozloženie zobrazenia

en: URL
sk: URL adresa stránky

en: Icon
sk: Ikonka

en: Social network
sk: Sociálne siete

en: Socials
sk: Sociálne siete

en: Apply for front page template only.
sk: Použiť len pre šablónu úvodnej stránky.

en: Header Transparent
sk: Priehľadná hlavička

en: Subscribe
sk: Prihlásiť sa

en: Enter your e-mail address
sk: Zadajte vašu e-mailovú adresu

en: Support for %s WordPress theme is conducted through FameThemes support ticket system.
sk: Podpora pre %s WordPress tému je poskytovaná prostredníctvom ticketového systému FameThemes.

en: OnePress Documentation
sk: OnePress dokumentácia

en: 2 Columns
sk: 2 stĺpce

en: 3 Columns
sk: 3 stĺpce

en: 4 Columns
sk: 4 stĺpce

en: Team Layout Settings
sk: Nastavenia rozloženia sekcie Tím

en: Page Excerpt
sk: Perex stránky

en: Full Page Content
sk: Celý obsah stránky

en: Item content source
sk: Zdroj obsahu položky

en: About content page
sk: O obsahu stránky

en: Enable parallax effect (apply for first BG image only)
sk: Povoliť paralax efekt (použiť len pre prvý obrázok pozadia)

en: If you use logo and your logo is too tall, check this box to auto vertical align menu.
sk: Ak používate logo a vaše logo je príliš vysoké, začiarknite toto políčko na automatické zvislé zarovnanie menu.

en: Center vertical align for menu
sk: Vertikálne zarovnať položky v menu

en: Responsive Menu Button Color
sk: Farba tlačidla responzívneho menu

en: Menu Link Hover/Active BG Color
sk: Farba pozadia aktívneho odkazu v menu a pri hoveri

en: Menu Link Hover/Active Color
sk: Farba textu aktívneho odkazu v menu a pri hoveri

en: Menu Link Color
sk: Farba odkazov v menu

en: Only set if you don't use an image logo.
sk: Nastaviť iba v prípade, že nepoužívate obrázok ako logo.

en: Site Title Color
sk: Farba nadpisu stránky

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Header
sk: Hlavička

en: Primary Color
sk: Primárna farba

en: Site Colors
sk: Farby stránky

en: User media
sk: Používateľské médiá

en: Background image
sk: Obrázok pozadia

en: Paste Youtube or Vimeo url here
sk: Sem vložte YouTube alebo Vimeo URL

en: Video url
sk: URL videa

en: Section heading
sk: Nadpis sekcie

en: Section: Video Lightbox
sk: Sekcia: Video Lightbox

en: Hooray! There are no required actions for you right now.
sk: Hurá! Nie sú potrebné žiadne akcie.

en: Change homepage page template
sk: Zmeniť šablónu domovskej stránky

en: In order to change homepage section contents, you will need to set template "Frontpage" for your homepage.
sk: Aby bolo možné zmeniť obsah sekcií na domovskej stránke, budete jej musieť nastaviť šablónu "Frontpage".

en: Set your homepage page template to "Frontpage".
sk: Nastaviť šablónu domovskej stránky na "FrontPage".

en: Setup front page displays
sk: Nastaviť obsah úvodnej stránky

en: In order to have the one page look for your website, please go to Customize -&gt; Static Front Page and switch "Front page displays" to "A static page".
sk: Ak chcete mať tzv. jednostránkovú webovú stránku, chodťe do Prispôsobiť -&gt; Statická úvodná stránka a prepnite "Zobrazenie úvodnej stránky" na "Statická stránka".

en: Switch "Front page displays" to "A static page"
sk: Prepnúť "Zobrazenie úvodnej stránky" na "Statická stránka"

en: Dismiss
sk: Zamietnuť

en: Welcome to OnePress - Version %1s
sk: Vitajte v téme OnePress - Verzia %1s

en: Welcome! Thank you for choosing %1$s! To fully take advantage of the best our theme can offer please make sure you visit our <a href="%2$s">Welcome page</a>
sk: Vitajte! Ďakujeme, že ste si vybrali %1$s! Ak chcete naplno využiť všetko, čo naša téma ponúka, navštívite našu <a href="%2$s">Uvítaciu stránku</a>

en: OnePress Theme
sk: Téma OnePress

en: OnePress Dashboard
sk: OnePress Nástenka

en: Background Overlay Color
sk: Farba prekrytia pozadia

en: Section Order & Styling
sk: Poradie a štýlovanie sekcií

en: Check this box to disable sticky header when scroll.
sk: Začiarknutím tohto políčka zakážete prilepenie hlavičky pri posúvaní.

en: Disable Sticky Header?
sk: Zakázať plávajúcu hlavičku?

note: Template Name of the theme
en: Left Sidebar
sk: Bočný panel vľavo

en: Full Width
sk: Celá šírka

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sk: Vyzerá to, že nemôžeme nájsť čo hľadáte. Možno pomôže vyhladávanie.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sk: Ľutujeme, hľadaný výraz sa nenašiel. Prosím, skúste iné kľúčové slová.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sk: Ste pripravený publikovať váš prvý príspevok? <a href="%1$s">Začnite tu</a>.

en: Nothing Found
sk: Žiadny obsah sa nenašiel

en: Pages:
sk: Stránky:

en: #services
sk: #služby

en: You can install %1$s plugin and go to Customizer &rarr; Section: Contact &rarr; Section Content to show a working contact form here.
sk: Môžete nainštalovať plugin %1$s a prejsť na Customizer &rarr; Sekcia: Kontakt &rarr; Obsah sekcie pre zobrazenie fungujúceho kontaktného formulára.

en: Search Results for: %s
sk: Výsledky hľadania: %s

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Váš komentár čaká na schválenie.

en: Edit
sk: Upraviť

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Post author
sk: Autor príspevku

en: (Edit)
sk: (Upraviť)

en: Pingback:
sk: Spätné upozornenie:

en: % Comments
sk: Komentárov: %

en: 1 Comment
sk: 1 komentár

en: Leave a comment
sk: Pridaj komentár

en: Tagged %1$s
sk: Označené %1$s

en: Posted in %1$s
sk: Uverejnené v %1$s

[ctx: post author]
en: by %s
sk: Autor: %s

[ctx: post date]
en: Posted on %s
sk: Publikované %s

en: Having Trouble, Need Support?
sk: Máte problémy, potrebujete podporu?

en: Need any help to setup and configure %s? Please have a look at our documentations instructions.
sk: Potrebujete pomoc pri nastavovaní a konfigurácii %s? Pozrite si inštrukcie v našej dokumentácii.

en: Theme Documentation
sk: Dokumentácia k téme

en: Start Customize
sk: Začať prispôsobovať

en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to start customize your site.
sk: %s umožňuje nastavenie témy v sekcii Prispôsobiť. Kliknite na "Prispôsobiť" a začnite si prispôsobovať stránku podľa seba.

en: Theme Customizer
sk: Prispôsobenie témy

en: OnePress is a creative and flexible WordPress ONE PAGE theme well suited for business, portfolio, digital agency, product showcase, freelancers websites.
sk: OnePress je kreatívna a flexibilná WordPress ONE PAGE téma, ktorá sa výborne hodí pre firmy, portfóliá, digitálne agentúry, predstavenie produktov alebo freelancerov.

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Contact Box Title
sk: Nadpis sekcie Kontakt

en: Contact Text
sk: Text  sekcie Kontakt

en: Check this box to hide contact form.
sk: Začiarknutím tohto políčka skryjete kontaktný formulár.

en: Hide contact form completely.
sk: Úplne skryť kontaktný formulár.

en: Contact Form Shortcode.
sk: Shortkód pre zobrazenie kontaktného formulára.

en: Get in touch
sk: Kontaktujte nás

en: contact
sk: kontakt

en: Section: Contact
sk: Sekcia: Kontakt

en: Read Our Blog
sk: Prečítajte si náš blog

en: Number of post to show
sk: Počet príspevkov na zobrazenie

en: Latest News
sk: Posledné novinky

en: news
sk: novinky

en: Section: News
sk: Sekcia: Novinky

en: Team members
sk: Členovia tímu

en: Our Team
sk: Náš tím

en: team
sk: tím

en: Section: Team
sk: Sekcia: Tím

en: After number
sk: Za číslom

en: Before number
sk: Pred číslom

en: Number
sk: Číslo

en: Your counter label
sk: Popis počítadla

en: Title
sk: Názov

en: Counter content
sk: Obsah počítadla

en: Our Numbers
sk: Naše čísla

en: counter
sk: počítadlo

en: Section: Counter
sk: Sekcia: Počítadlo

en: Custom icon
sk: Vlastná ikona

en: Service content
sk: Obsah služby

en: Our Services
sk: Naše služby

en: services
sk: služby

en: Section: Services
sk: Sekcia: Služby

en: Link to single page
sk: Prepojiť s konkrétnou podstránkou

en: Hide item title
sk: Skryť názov položky

en: Select a page
sk: Vyberte stránku

en: Section Content
sk: Obsah sekcie

en: Section Subtitle
sk: Podtitulok sekcie

en: Section subtitle
sk: Podtitulok sekcie

en: Section Title
sk: Názov sekcie

en: about
sk: o nas

en: Section Settings
sk: Nastavenia sekcie

en: Section: About
sk: Sekcia: O nás

en: Button #2 Link
sk: Odkaz tlačidla #2

en: #contact
sk: #kontakt

en: Button #2 Text
sk: Text tlačidla #2

en: Get Started
sk: Začíname

en: Button #1 Link
sk: Odkaz tlačidla #1

en: #about
sk: #o nas

en: Button #1 Text
sk: Text tlačidla #1

en: About Us
sk: O nás

en: You can use text rotate slider in this textarea too.
sk: Aj tomto texte môžete použiť slider s viacerými slidami.

en: Small Text
sk: Malý text

en: Text Rotating Guide: Put your rotate texts separate by "|" into <span class="js-rotating">...</span>, go to Customizer -> Theme Options -> Section: Hero -> Hero Settings to control rotate animation.
sk: Pomôcka k rotujúcemu textu: dajte svoje rotujúce texty oddelené znakom "|" do <span class="js-rotating">...</span>, choďťe do Prispôsobiť -> Nastavenia témy -> Sekcia: Hero -> Nastavenia Hero sekcie Settings pre zmenu nastavení rotovania.

en: Large Text
sk: Veľký text

en: Hero Content Layout
sk: Rozloženie obsahu Hero sekcie

en: Background Image
sk: Obrazok na pozadi

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Images
sk: Obrázky na pozadí

en: Hero Background Media
sk: Médium pozadie sekcie Hero

en: Padding Bottom:
sk: Odsadenie zdola:

en: Padding Top:
sk: Odsadenie zhora:

en: Check this box to make hero section full screen.
sk: Začiarknite toto políčko, aby sa Hero sekcia zobrazila na celú obrazovku.

en: Make hero section full screen
sk: Nastaviť Hero sekciu na celú obrazovku

en: Section ID:
sk: ID sekcie:

en: Check this box to hide this section.
sk: Začiarknutím tohto políčka skryjete túto sekciu.

en: Hide this section?
sk: Skryť túto sekciu?

en: Hero Settings
sk: Hero Nastavenia

en: Section: Hero
sk: Sekcia: Hero

en: MailChimp Action URL
sk: URL MailChimp akcie

en: Newsletter Form Title
sk: Názov newsletterového formulára

en: Check this box to hide footer newsletter form.
sk: Začiarknutím tohto políčka skryjete newsletter formulár v pätičke.

en: Hide Footer Newsletter?
sk: Skryť newsletter v pätičke?

en: Social Footer Title
sk: Názov sociálnej sekcie v pätičke

en: The social profiles specified below will be displayed in the footer of your site.
sk: Sociálne profily uvedené nižšie sa zobrazia v pätičke vášho webu.

en: Check this box to hide footer social section.
sk: Začiarknite toto políčko ak chcete skryť sociálnu sekciu v pätičke.

en: Hide Footer Social?
sk: Skryť sociálnu sekciu v pätičke.

en: Check this box to hide footer back to top button.
sk: Začiarknutím tohto políčka skryjete tlačidlo pre návrat na vrch stránky zobrazené v pätičke.

en: Hide footer back to top?
sk: Skryť tlačidlo pre návrat na vrch stránky?

en: Check this box to disable all element animation when scroll.
sk: Začiarknutím tohto políčka vypnete všetky animácie elementov pri posúvaní  stránky.

en: Disable animation effect?
sk: Vypnúť efekt animácie?

en: Global
sk: Globálne

en: Theme Options
sk: Možnosti témy

en: Select member
sk: Vyberte člena

en: Select page
sk: Vybrať stránku

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Change
sk: Zmeniť

en: Add
sk: Pridať

en: Remove
sk: Odobrať

en: Item
sk: Položka

en: Add an item
sk: Pridať položku

en: Skip to content
sk: Prejsť na obsah

[ctx: Raleway font: on or off]
en: on
sk: zapnúť

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
sk: zapnutý

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Primary Menu
sk: Hlavné menu

en: %1$s theme by %2$s
sk: Tému %1$s vytvoril %2$s

en: Copyright %1$s %2$s %3$s
sk: Autorské práva %1$s %2$s %3$s

en: Back To Top
sk: Späť nahor

en: Join our Newsletter
sk: Pripojte sa na odber nášho newslettra

en: Keep Updated
sk: Udržujte aktuálny

en: Comments are closed.
sk: Komentáre sú zakázané.

en: Newer Comments
sk: Novšie komentáre

en: Older Comments
sk: Staršie komentáre

en: Comment navigation
sk: Navigácia komentárov

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[0]: %1$s komentár na &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[1]: %1$s komentáre na &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[2]: %1$s komentárov na &ldquo;%2$s&rdquo;

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
sk: Skúste sa pozrieť do mesačných archívov. %1$s

en: Most Used Categories
sk: Najpoužívanejšie kategórie

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
sk: Nič nebolo nájdené. Vyskúšajte niektorý z nižšie uvedených odkazov alebo vyhľadávanie.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sk: Hups! Stránka nebola nájdená.
