Themes - OnePress - en to hr translation catalogue (370 entries)

note: Description of the theme
en: OnePress is an outstanding creative and flexible WordPress one page theme well suited for business website, portfolio, digital agency, product showcase, freelancers and everyone else who appreciate good design. The theme overall is an elegant and classic one, a fine example of Bootstrap 4 WordPress theme which compatibility with latest version of WooCommerce. (Live preview : https://demos.famethemes.com/onepress)
hr: OnePress je izvanredno kreativna i fleksibilna WordPress jedna-stranica tema pogodna za poslovnu web stranicu, portfelj, digitalnu agenciju, predstavljanje proizvoda, za slobodnjake i sve koji cijene dobar dizajn. Tema je ujedno elegantna i klasična, fini primjer Bootstrap 4 WordPress teme koja je kompatibilna s najnovijom WooCommerce verzijom. (Pregled uživo: https://demos.famethemes.com/onepress)

en: Create a support ticket
hr: Kreiraj tiket za podršku

en: Transparent Logo Height in Pixel
hr: Visina transparentnog logoa u piskelima

en: Open Button #2 In New Window
hr: Otvori taster #2 u novom prozoru

en: Open Button #1 In New Window
hr: Otvori taster #1 u novom prozoru

en: Apply header cover settings for single product.
hr: Primijenite postavke poklopca zaglavlja za pojedinačni proizvod.

en: Keep %s updated
hr: Održi %s ažuriranim

en: Your settings were copied.
hr: Vaša podešavanja su kopirana.

en: Hide footer.
hr: Sakrij podnožje.

en: Display page excerpt as header cover description.
hr: Prikaži izvod stranice kao opis pokrivača naslova.

en: Display featured image as header cover.
hr: Prikazivanje prikazane slike kao poklopac zaglavlja.

en: Hide page title area.
hr: Sakrij naslov područja naslova.

en: Hide header.
hr: Sakrij zaglavlje.

en: Hide breadcrumb.
hr: Sakrij breadcrumb.

en: Only set if display site tagline.
hr: Postavite samo ako označite web mjesto za prikaz.

en: Site Tagline Color
hr: Boja tagline sajta

note: Template Name of the theme
en: Full Width - Contained Content
hr: Puna širina - sadržaj sa sadržajem

note: Template Name of the theme
en: Full Width - Stretched Content
hr: Cijela širina - prošireni sadržaj

en: Upgrade to %1s to unlock this feature.
hr: Nadogradite na %1s da biste otključali tu značajku.

en: Page Settings
hr: Postavke stranice

en: Get OnePress Plus now!
hr: Nabavite OnePress Plus odmah!

en: Recommended Actions
hr: Preporučene radnje

en: OnePress Plus Available! Take a look
hr: OnePress Plus dostupan! Pogledaj

en: <h4 class="customizer-group-heading-message">Drag &amp; Drop Section Orders</h4><p class="customizer-group-heading-message">Check out the <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version for full control over the frontpage SECTIONS ORDER!</p><h4 class="customizer-group-heading-message">Advanced Section Styling</h4><p class="customizer-group-heading-message">Check out the <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version for full control over the section styling which includes background color, image, video, parallax effect, custom style and more ...</p>
hr: <h4 class="customizer-group-heading-message">Povucite i spustite Skecije kako bi napravili redoslijed</h4><p class="customizer-group-heading-message">Provjerite <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> verziju za potpunu kontrolu nad REDOSLIJEDOM SEKCIJA naslovnice!</p><h4 class="customizer-group-heading-message">Napredno stiliziranje sekcija </h4><p class="customizer-group-heading-message">Provjerite <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> verziju za potpunu kontrolu nad stilovima odjeljka koji uključuje pozadinsku boju, sliku, video, efekt paralakse, prilagođeni stil i još mnogo toga ...</p>

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Random order
hr: Nasumični redoslijed

en: Order by Page Order
hr: Redoslijed po poretku stranice

en: Comment Count
hr: Broj komentara

en: Date
hr: Datum

en: Author
hr: Autor

en: Default
hr: Izvorno

en: Order By
hr: Redoslijed Po

en: Category to show
hr: Kategorija za prikazivanje

en: Icon Size
hr: Veličina ikone

en: Layout Settings
hr: Postavke izgleda

en: Rotating Text Background
hr: Rotiranje pozadine teksta

en: Rotating Text Color
hr: Rotirajuća boja teksta

en: We are <span class="js-rotating">OnePress | One Page | Responsive | Perfection</span>
hr: Mi smo <span class="js-rotating">OnePress | One Page | Responsive | Savršenstvo</span>

en: Want to add <strong>background video</strong> for hero section? Upgrade to <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version.
hr: Želite dodati <strong>pozadinski videozapis</strong> za hero selekciju? Nadogradite na <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> verziju.

en: Disable Preload Icon
hr: Onemogući ikonu prethodnog učitavanja

en: Footer Copyright
hr: Copyright u podnožju

en: Link Hover Color
hr: Boja Hover poveznice

en: Link Color
hr: Boja poveznice

en: Widget Title Color
hr: Boja naslova widgeta

en: Enter int numbers and sum of them must smaller or equal 12, separated by "+"
hr: Unesite int brojeve i njihova zbirka mora biti manja ili jednaka 12, odvojena "+"

en: Custom footer %s columns width
hr: Širina stupaca prilagođenog podnožja %s

en: Custom footer 1 column width
hr: Širina stupca prilagođenog podnožja 1

en: Disable footer widgets
hr: Onemogući widgete podnožja

en: Number footer columns to display.
hr: Broj stupaca podnožja za prikaz.

en: Footer Widgets
hr: Widget podnožja

en: Text Color
hr: Boja teksta

en: Upgrade to <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> to be able to add more items and unlock other premium features!
hr: Nadogradite na <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> da biste mogli dodati više stavki i otključati druge vrhunske značajke!

en: Footer Socials
hr: Podnožje Socials

en: Right
hr: Desno

en: Left
hr: Lijevo

en: Center
hr: Centar

en: Color
hr: Boja

en: The page cover padding bottom in percent (%).
hr: Razmak dna poklopaca stranice u postocima (%).

en: Padding Bottom
hr: Razmak donjeg dijela

en: The page cover padding top in percent (%).
hr: Razmak vrha poklopaca stranice u postocima (%).

en: Padding Top
hr: Razmak gornjeg dijela

en: Check this box to disable the page title bar on all pages.
hr: Označite ovaj okvir da biste onemogućili traku naslova stranice na svim stranicama.

en: Disable Page Title bar?
hr: Onemogućiti naslovnu traku stranice?

en: Page Title Area
hr: Područje naslova stranice

en: Padding left and right for Navigation items (pixels).
hr: Razmak lijevo i desno za stavke navigacije (pikseli).

en: Menu Item Padding
hr: Podešenje stavke izbornika

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Transparent Site Tagline Color
hr: Transparentna boja za označavanje web mjesta

en: Transparent Site Title Color
hr: Prozirna boja naslova web mjesta

en: Transparent Retina Logo
hr: Prozirni Retina Logo

en: Only apply when transparent header option is checked.
hr: Primijenite samo kada je označeno prozirno zaglavlje.

en: Transparent Logo
hr: Proziran Logo

en: Below Hero Slider
hr: Ispod Hero klizača

en: Top
hr: Vrh

en: Header Position
hr: Položaj zaglavlja

en: Contained
hr: Sadržane

en: Header Width
hr: Širina zaglavlja

en: Check this if you want to disable default google fonts in theme.
hr: Označite ovu opciju ako želite onemogućiti zadane Googleove fontove u temi.

en: Disable Google Fonts
hr: Onemogućite Google fontove

en: Logo Height In Pixel
hr: Logo visina u pikselima

en: All
hr: Svi

en: Footer %s
hr: Podnožje %s

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
hr: Jedna misao o &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Check this box to show single post meta such as post date, author, category,...
hr: Označite ovaj okvir da biste prikazali metu na pojedinačnoj samostalnoj objavi kao što su datum, autor, kategorija, ...

en: Show single post meta
hr: Prikaži metu za pojedinačnu samostalnu objavu

en: Check this box to show post thumbnail on single post.
hr: Označite ovaj okvir da biste prikazali minijaturu samostalnih objava na pojedinačnom samostalnoj objavi.

en: Show single post thumbnail
hr: Prikaži minijaturu samostalne objave

en: Single Post
hr: Samostalna objava

en: The amount of time in between slides, expressed as the number of milliseconds.
hr: Količina vremena između slajdova, izražena u broju milisekundi.

en: Slider duration speed
hr: Brzina trajanja klizača

en: This is the speed at which the image will fade in. Integers in milliseconds are accepted.
hr: Ovo je brzina kojom će se slika postepeno pojavljivati. Prihvaćaju se cijeli brojevi u milisekundama.

en: Slider animation speed
hr: Brzina animacije klizača

en: Text animation speed
hr: Brzina animacije teksta

en: Child theme uses it's own theme setting name, would you like to copy setting data from parent theme to this child theme?
hr: Podređena tema koristi vlastiti naziv u postavkama, želite li kopirati podatke iz matične teme u ovu podređenu temu?

en: Search
hr: Pretraži

en: Are you sure want to copy ?
hr: Jeste li sigurni da želite kopirati ?

en: Recommend Plugins
hr: Preporučeni dodaci

en: Copy now
hr: Kopiraj sada

en: To Theme
hr: U temu

en: From Theme
hr: Iz teme

en: You're using %1$s theme, It's a child theme of OnePress
hr: Vi koristite %1$s temu, To je podređena tema od OnePress

en: Details
hr: Detalji

en: Import Demo Data
hr: Uvezi demo podatke

en: Save time by import our demo data, your website will be set up and ready to customize in minutes. %s
hr: Uštedite vrijeme tako što ćete uvesti naše demo podatke, vaša web stranica će biti podešena i spremna za prilagodbu u nekoliko minuta. %s

en: Read More Text
hr: Pročitaj Više tekst

en: View More
hr: Vidi Više

en: Read More Link
hr: Pročitaj Više poveznica

en: No sidebar
hr: Bez bočne trake

en: Left sidebar
hr: Lijeva bočna traka

en: Right sidebar
hr: Desna bočna traka

en: Site Layout, apply for all pages, exclude home page and custom page templates.
hr: Izgled stranice, primjeni za sve stranice, isključi naslovnu stranicu i prilagođene predloške stranice.

en: Site Layout
hr: Izgled stranice

en: Famethemes Demo Importer
hr: Famethemes Demo Uvezitelj

en: WooCommerce Sidebar
hr: WooCommerce bočna traka

en: 1 Column
hr: 1 stupac

en: Enable Lightbox
hr: Omogući Lightbox

en: Number items
hr: Broj stavki

en: Layout columns
hr: Izgled stupaca

en: Row Height
hr: Visina retka

en: Item Spacing
hr: Razmak stavke

en: Masonry
hr: Zidarski

en: Justified
hr: Obostrano poravnanje

en: Slider
hr: Slajder

en: Carousel
hr: Vrtuljak

en: Grid
hr: Rešetka

en: Display
hr: Zaslon

en: Default, inside container
hr: Zadano, unutar kontejnera

en: Layout
hr: Izgled

en: Select Gallery Page
hr: Odaberi stranicu galerije

en: Page
hr: Stranica

en: Select Gallery Source
hr: Odaberi izvor galerije

en: Gallery
hr: Galerija

en: gallery
hr: galerija

en: Section: Gallery
hr: Odjeljak: Galerija

en: Scroll to top when click to the site logo or site title, only apply on front page.
hr: Pomakni na vrh kada se klikne na logo stranice ili na naslov stranice, primjeni samo na naslovnu stranicu.

en: FameThemes Demo Importer
hr: FameThemes Demo Uvoznik

en: Hey.
hr: Hej.

en: %1$s you will need to install and activate the %2$s plugin first.
hr: %1$s vi trebate najprije instalirati i aktivirati %2$s dodatak.

en: Active Now
hr: Aktiviraj sada

en: Install Now
hr: Instaliraj sada

en: Button #2 style
hr: Dugme #2 stil

en: More News Button Text
hr: Tekst dugmeta Više Novosti

en: It should be your blog page link.
hr: To treba biti poveznica vaše blog stranice.

en: Danger
hr: Opasnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Success
hr: Uspješno

en: Primary
hr: Primarno

en: Button
hr: Dugme

en: Button Secondary
hr: Dugme sekundarno

en: Button Primary
hr: Dugme primarno

en: Button #1 style
hr: Dugme #1 stil

en: The hero content padding bottom in percent (%).
hr: Podstava heroj sadržaja na dnu u postocima (%).

en: The hero content padding top in percent (%).
hr: Podstava heroj sadržaja na vrhu u postocima (%).

en: The delay between the changing of each phrase in milliseconds.
hr: Odgoda između promjene svake fraze u milisekundama.

en: The newsletter form use MailChimp, please follow <a target="_blank" href="https://mailchimp.com/help/host-your-own-signup-forms/">this guide</a> to know how to get MailChimp Action URL. Example <i>//famethemes.us8.list-manage.com/subscribe/post?u=521c400d049a59a4b9c0550c2&amp;id=83187e0006</i>
hr: Obrazac newslettera koristi MailChimp, molimo slijedite <a target="_blank" href="https://mailchimp.com/help/host-your-own-signup-forms/">ovaj vodič</a> kako biste saznali kako da uzmete MailChimp Action URL. Primjer <i>//famethemes.us8.list-manage.com/subscribe/post?u=521c400d049a59a4b9c0550c2&amp;id=83187e0006</i>

en: Hide site tagline
hr: Sakrij slogan stranice

en: Hide site title
hr: Sakrij naslov stranice

en: image
hr: slika

en: Text animation
hr: Animacija teksta

en: OnePress Theme %s
hr: OnePress Tema %s

en: %1$s action required | %1$s actions required
hr[0]: %1$s akcija potrebna
hr[1]: %1$s akcije potrebne
hr[2]: %1$s akcija potrebno

en: Custom CSS
hr: Prilagođeni CSS

en: Why choose Us
hr: Zašto odabrati nas

en: Services Layout Settings
hr: Postavke izgleda usluga

en: Custom Link
hr: Prilagođena poveznica

en: Description
hr: Opis

en: Features content
hr: Sadržaj značajki

en: Features Layout Setting
hr: Postavke izgleda značajki

en: Features
hr: Značajke

en: features
hr: značajke

en: Section: Features
hr: Odjeljak: Značajke

en: Section Description
hr: Opis odjeljka

en: Image
hr: Slika

en: Content Text
hr: Sadržaj Teksta

en: Layout 2
hr: Izgled 2

en: Layout 1
hr: Izgled 1

en: Display Layout
hr: Prikaz izgleda

en: Icon
hr: Ikona

en: Social network
hr: Društvena mreža

en: Socials
hr: Društveno

en: Apply for front page template only.
hr: Primjeni samo za predložak naslovne stranice.

en: Header Transparent
hr: Prozirnost zaglavlja

en: Subscribe
hr: Pretplati se

en: Enter your e-mail address
hr: Unesite adresu e-pošte

en: Support for %s WordPress theme is conducted through FameThemes support ticket system.
hr: Podrška za %s WordPress temu se provodi kroz FameThemes sustav tiketa za podršku.

en: OnePress Documentation
hr: OnePress Dokumentacija

en: 2 Columns
hr: 2 Stupca

en: 3 Columns
hr: 3 Stupca

en: 4 Columns
hr: 4 Stupca

en: Team Layout Settings
hr: Postavke izgleda tima

en: Page Excerpt
hr: Izvadak stranice

en: Full Page Content
hr: Sadržaj pune stranice

en: Item content source
hr: Izvor sadržaja stavke

en: About content page
hr: Sadržaj stranice O nama

en: Enable parallax effect (apply for first BG image only)
hr: Omogući paralaks efekat (primjeni samo za prvu pozadinsku sliku)

en: If you use logo and your logo is too tall, check this box to auto vertical align menu.
hr: Ako koristite logo i ako je vaš logo previsok, označite ovaj okvir za automatsko uspravno poravnanje izbornika.

en: Center vertical align for menu
hr: Centriraj vertikalno poravnanje za izbornik

en: Responsive Menu Button Color
hr: Boja prilagodljivog dugmeta izbornika

en: Menu Link Hover/Active BG Color
hr: Boja pozadine Lebdeće/Aktivne poveznice izbornika

en: Menu Link Hover/Active Color
hr: Boja Lebdeće/Aktivne poveznice izbornika

en: Menu Link Color
hr: Boja poveznice izbornika

en: Only set if you don't use an image logo.
hr: Postavite samo ako ne koristite slikovni logo.

en: Site Title Color
hr: Boja naslova web stranice

en: Background Color
hr: Pozadinska Boja

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Primary Color
hr: Primarna boja

en: Site Colors
hr: Boje stranice

en: User media
hr: Korisnikov medij

en: Background image
hr: Pozadinska Slika

en: Paste Youtube or Vimeo url here
hr: Ovdje zaljepite Youtube ili Vimeo url

en: Section heading
hr: Naslov odjeljka

en: Section: Video Lightbox
hr: Odjeljak: Video Lightbox

en: Hooray! There are no required actions for you right now.
hr: Hura! Sada se od vas ne zahtjevaju potrebne radnje.

en: Change homepage page template
hr: Promijeni predložak naslovne stranice

en: In order to change homepage section contents, you will need to set template "Frontpage" for your homepage.
hr: Kako biste promijenili sadržaj odjeljka naslovne stranice, trebate postaviti predložak "Početna stranica" za svoju naslovnu stranicu.

en: Set your homepage page template to "Frontpage".
hr: Postavite predložak za naslovnu stranicu na "Početna stranica".

en: Setup front page displays
hr: Postavke prikaza početne stranice

en: In order to have the one page look for your website, please go to Customize -&gt; Static Front Page and switch "Front page displays" to "A static page".
hr: Da biste imali izgled jedne stranice za vašu web stranicu, molimo da odete na Prilagodi -&gt; Statična Početna Stranica i prebacite "Prikaz početne stranice" na "Statična stranica".

en: Switch "Front page displays" to "A static page"
hr: Prebaci "Prikaz početne stranice" na "Statična stranica"

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Welcome to OnePress - Version %1s
hr: Dobrodošli u OnePress - Verzija %1s

en: Welcome! Thank you for choosing %1$s! To fully take advantage of the best our theme can offer please make sure you visit our <a href="%2$s">Welcome page</a>
hr: Dobrodošli! Hvala što ste izabrali %1$s! Da biste u potpunosti iskoristili najbolje što naša tema može ponuditi posjetite našu <a href="%2$s">Naslovnu stranicu</a>

en: OnePress Theme
hr: OnePress Tema

en: OnePress Dashboard
hr: OnePress Kontrolna ploča

en: Background Overlay Color
hr: Boja pozadine prikaza maske

en: Section Order & Styling
hr: Odjeljak Redoslijed i Stiliziranje

en: Check this box to disable sticky header when scroll.
hr: Označite ovaj okvir da biste onemogućili ljepljivo zaglavlje prilikom pomicanja.

en: Disable Sticky Header?
hr: Onemogućiti ljepljivo zaglavlje?

note: Template Name of the theme
en: Left Sidebar
hr: Lijeva bočna traka

en: Full Width
hr: Puna širina

note: Template Name of the theme
en: Frontpage
hr: Početna Stranica

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hr: Izgleda da ne možemo prikazati ono što ste tražili. Možda pretraga može biti od pomoći.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hr: Žao nam je ali ništa se ne podudara s vašim uvjetima pretrage. Molimo da pokušate ponovo s drugačijim ključnim riječima.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hr: Spremni ste objaviti vašu prvu objavu? <a href="%1$s">Započnite ovdje</a>.

en: Nothing Found
hr: Ništa nije pronađeno

en: Pages:
hr: Stranice:

en: #services
hr: #usluge

en: You can install %1$s plugin and go to Customizer &rarr; Section: Contact &rarr; Section Content to show a working contact form here.
hr: Možete instalirati %1$s dodatak i ići na Prilagoditelj &rarr; Odjeljak: Kontakt &rarr; Odjeljak Sadržaj kako biste ovdje prikazali funkcionalni kontakt obrazac.

en: Search Results for: %s
hr: Rezultati pretrage za: %s

en: Your comment is awaiting moderation.
hr: Vaš komentar je na čekanju za moderaciju.

en: Edit
hr: Uredi

en: Reply
hr: Odgovori

en: Post author
hr: Autor objave

en: (Edit)
hr: (Uredi)

en: Pingback:
hr: Povratni ping:

en: % Comments
hr: % komentara

en: 1 Comment
hr: 1 komentar

en: Leave a comment
hr: Ostavite komentar

en: Tagged %1$s
hr: Označeno %1$s

en: Posted in %1$s
hr: Objavljeno u %1$s

[ctx: post author]
en: by %s
hr: od %s

[ctx: post date]
en: Posted on %s
hr: Objavljeno %s

en: Having Trouble, Need Support?
hr: Imate li poteškoća, trebate podršku?

en: Need any help to setup and configure %s? Please have a look at our documentations instructions.
hr: Trebate pomoć u postavljanju i konfiguriranju %s? Pogledajte upute u našoj Dokumentaciji.

en: Theme Documentation
hr: Dokumentacija teme

en: Start Customize
hr: Počni Prilagođavati

en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to start customize your site.
hr: %s podržava Prilagoditelja Teme za sve postavke u temi. Kliknite na "Prilagodi" kako biste započeli prilagođavati vašu stranicu.

en: Theme Customizer
hr: Prilagoditelj Teme

en: OnePress is a creative and flexible WordPress ONE PAGE theme well suited for business, portfolio, digital agency, product showcase, freelancers websites.
hr: OnePress je kreativna i je kreativan i fleksibilna WordPress JEDNA STRANICA tema pogodna za tvrtku, portfelj, digitalnu agenciju, izlaganje proizvoda i za web stranicu za slobodnjake.

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Contact Box Title
hr: Naslov kontakt okvira

en: Contact Text
hr: Kontakt tekst

en: Check this box to hide contact form.
hr: Označite ovaj okvir za sakriti kontakt obrazac.

en: Hide contact form completely.
hr: Sakrij kontakt obrazac potpuno.

en: Contact Form Shortcode.
hr: Contact Form 7 kratki kod.

en: Get in touch
hr: Stupite u kontakt

en: contact
hr: kontakt

en: Section: Contact
hr: Odjeljak: Kontakt

en: Read Our Blog
hr: Pročitajte Naš Blog

en: Number of post to show
hr: Broj objava za prikaz

en: Latest News
hr: Najnovije vijesti

en: news
hr: novosti

en: Section: News
hr: Odjeljak: Novosti

en: Team members
hr: Članovi tima

en: Our Team
hr: Naš tim

en: team
hr: tim

en: Section: Team
hr: Odjeljak: Tim

en: After number
hr: Nakon broja

en: Before number
hr: Ispred broja

en: Number
hr: Broj

en: Your counter label
hr: Oznaka vašeg brojača

en: Title
hr: Naziv

en: Counter content
hr: Sadržaj brojača

en: Our Numbers
hr: Naši Brojevi

en: counter
hr: brojač

en: Section: Counter
hr: Odjeljak: Brojač

en: Custom icon
hr: Prilagođena ikona

en: Service content
hr: Sadržaj usluga

en: Our Services
hr: Naše Usluge

en: services
hr: usluge

en: Section: Services
hr: Odjeljak: Usluge

en: Link to single page
hr: Poveznica na pojedinačnu stranicu

en: Hide item title
hr: Sakrij naslov stavke

en: Select a page
hr: Odaberi stranicu

en: Section Content
hr: Sadržaj odjeljka

en: Section Subtitle
hr: Podnaslov odjeljka

en: Section subtitle
hr: Podnaslov odjeljka

en: Section Title
hr: Naslov odjeljka

en: about
hr: info

en: Section Settings
hr: Postavke odjeljka

en: Section: About
hr: Odjeljak: O nama

en: Button #2 Link
hr: Dugme #2 poveznica

en: #contact
hr: #kontakt

en: Button #2 Text
hr: Dugme #2 tekst

en: Get Started
hr: Započnite

en: Button #1 Link
hr: Dugme #1 poveznica

en: #about
hr: #o-nama

en: Button #1 Text
hr: Dugme #1 tekst

en: About Us
hr: O nama

en: You can use text rotate slider in this textarea too.
hr: U ovom tekstualnom području možete koristiti rotiranje slajdera.

en: Small Text
hr: Mali tekst

en: Text Rotating Guide: Put your rotate texts separate by "|" into <span class="js-rotating">...</span>, go to Customizer -> Theme Options -> Section: Hero -> Hero Settings to control rotate animation.
hr: Vodič za rotiranje teksta: Odvojite rotirajući tekst sa "|" u <span class="js-rotating">...</span>, odite u Prilagoditelj -> Opcija Teme -> Sekcija: Hero -> Hero postavke za kontrolu animacije rotacije.

en: Large Text
hr: Veliki tekst

en: Hero Content Layout
hr: Izgled Hero sadržaja

en: Background Image
hr: Pozadinska slika

en: Background
hr: Pozadina

en: Background Images
hr: Slike pozadine

en: Hero Background Media
hr: Medij Hero pozadine

en: Padding Bottom:
hr: Podstava dna:

en: Padding Top:
hr: Podstava Vrh:

en: Check this box to make hero section full screen.
hr: Označi ovaj okvir za puni zaslon hero odjeljka.

en: Make hero section full screen
hr: Napravi hero odjeljak u punom zaslonu

en: Section ID:
hr: Odjeljak ID:

en: Check this box to hide this section.
hr: Označite ovaj okvir za sakriti ovaj odjeljak.

en: Hide this section?
hr: Sakriti ovaj odjeljak?

en: Hero Settings
hr: Hero Postavke

en: Section: Hero
hr: Odjeljak: Hero

en: MailChimp Action URL
hr: MailChimp akcija URL

en: Newsletter Form Title
hr: Naslov obrasca biltena

en: Check this box to hide footer newsletter form.
hr: Označite ovaj okvir za sakriti obrazac biltena u podnožju.

en: Hide Footer Newsletter?
hr: Sakriti bilten u podnožju?

en: Social Footer Title
hr: Naslov podnožja Društveno

en: The social profiles specified below will be displayed in the footer of your site.
hr: Postavke ovih društvenih profila prikazati će se u podnožju vaše stranice.

en: Check this box to hide footer social section.
hr: Označite ovaj okvir za sakriti društveni odjeljak u podnožju.

en: Hide Footer Social?
hr: Sakriti društveno podnožje?

en: Check this box to hide footer back to top button.
hr: Označite ovaj okvir za sakriti dugme u podnožju za povratak na vrh.

en: Hide footer back to top?
hr: Sakriti podnožje povratak na vrh?

en: Check this box to disable all element animation when scroll.
hr: Označite ovaj okvir za onemogućiti animaciju svih elemenata prilikom pomicanja.

en: Disable animation effect?
hr: Onemogućiti efekat animacije?

en: Global
hr: Globalno

en: Theme Options
hr: Opcije teme

en: Select member
hr: Odaberi člana

en: Select page
hr: Odaberi stranicu

en: Close
hr: Zatvori

en: Change
hr: Promjeni

en: Add
hr: Dodaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Item
hr: Stavka

en: Add an item
hr: Dodaj stavku

en: Menu
hr: Izbornik

en: Skip to content
hr: Preskoči na sadržaj

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Primary Menu
hr: Primarni izbornik

en: %1$s theme by %2$s
hr: %1$s tema od %2$s

en: Back To Top
hr: Povratak na Vrh

en: Join our Newsletter
hr: Pretplatite se na naš Bilten

en: Keep Updated
hr: Držite ažurirano

en: Comments are closed.
hr: Komentari su zatvoreni.

en: Newer Comments
hr: Noviji komentari

en: Older Comments
hr: Stariji komentari

en: Comment navigation
hr: Navigacija komentara

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[0]: %1$s misao o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[1]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[2]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
hr: Pokušajte potražiti u mjesečnim arhivama. %1$s

en: Most Used Categories
hr: Najkorištenije kategorije

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
hr: Izgleda da ništa nije pronađeno na ovoj lokaciji. Možda da pokušate s nekom poveznicom ispod ili pretragom?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hr: Ups! Ta stranica nije pronađena.
