Themes - OnePress - en to fa translation catalogue (411 entries)

en: #about
fa: #درباره

en: #contact
fa: #تماس

en: #services
fa: #سرویسها

en: % Comments
fa: % دیدگاه

en: %1$s action required | %1$s actions required
fa[0]: %1$s عمل نیاز است

en: %1$s theme by %2$s
fa: %1$s قالب توسط %2$s

en: %1$s you will need to install and activate the %2$s plugin first.
fa: %1$s شما ابتدا نیاز به نصب و فعال سازی افزونه %2$s دارید.

en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to start customize your site.
fa: %s از سفارشی ساز قالب برای همه تنظیمات قالب پشتیبانی می کند. جهت شروع سفارشی سازی سایت تان "سفارشی ساز" را کلیک نمایید.

en: (Edit)
fa: (ویرایش)

en: ,
fa: ٬

en: 1 Column
fa: ۱ ستون

en: 1 Comment
fa: ۱ دیدگاه

en: 10
fa: ۱۰

en: 2 Columns
fa: ۲ ستون

en: 3 Columns
fa: ۳ ستون

en: 4 Columns
fa: ۴ ستون

en: <h4 class="customizer-group-heading-message">Drag &amp; Drop Section Orders</h4><p class="customizer-group-heading-message">Check out the <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version for full control over the frontpage SECTIONS ORDER!</p><h4 class="customizer-group-heading-message">Advanced Section Styling</h4><p class="customizer-group-heading-message">Check out the <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version for full control over the section styling which includes background color, image, video, parallax effect, custom style and more ...</p>
fa: <h4 class="customizer-group-heading-message">درگ و دراپ ترتیب بخش</h4><p class="customizer-group-heading-message">نسخه<a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> را برای کنترل کامل روی ترتیب بخش های صفحه اصلی بررسی نمایید!</p><h4 class="customizer-group-heading-message">طرح بندی بخش حرفه ای</h4><p class="customizer-group-heading-message">نسخه <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> را برای کنترل کامل روی طرح بندی قالب بخش که شامل رنگ زمینه، تصویر، ویدئو، افکت پارالاکس، طرح بندی سفارشی و غیره ... بررسی نمایید</p>

en: About Us
fa: درباره ما

en: About content page
fa: محتوای صفحه درباره

en: Active Now
fa: هم اکنون فعال

en: Add
fa: افزودن

en: Add an item
fa: افزودن یک آیتم

en: Address
fa: آدرس

en: After number
fa: بعد از شماره

en: All
fa: همه

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
fa: تمامی افزونه ها با موفقیت نصب و فعال شد. %1$s

en: Apply for front page template only.
fa: بکارگیری فقط برای قالب صفحه اصلی.

en: Apply header cover settings for single product.
fa: بکارگیری تنظیمات کاور سر صفحه برای محصول تکی.

en: Are you sure want to copy ?
fa: آیا اطمینان دارید که می خواهید کپی کنید ؟

en: Ascending
fa: بالارونده

en: Author
fa: نویسنده

en: Back To Top
fa: برگشت به بالا

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Background Image
fa: تصویر پس‌زمینه

en: Background Images
fa: تصاویر زمینه

en: Background Overlay Color
fa: رنگ روی زمینه

en: Background image
fa: تصویر پس‌زمینه

en: Before number
fa: قبل از شماره

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
fa[0]: شروع فعال سازی افزونه

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
fa[0]: نصب اقزونه ها را شروع کن

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
fa[0]: شروع بروزرسانی افزونه

en: Below Hero Slider
fa: اسلایدر هیروی زیر

en: Button
fa: دکمه

en: Button #1 Link
fa: دکمه لینک شماره ۱

en: Button #1 Text
fa: متن دکمه شماره ۱

en: Button #1 style
fa: سبک دکمه شماره ۲

en: Button #2 Link
fa: لینک دکمه شماره ۲

en: Button #2 Text
fa: متن دکمه شماره ۲

en: Button #2 style
fa: سبک دکمه شماره ۲

en: Button Primary
fa: دکمه اصلی

en: Button Secondary
fa: دکمه دوم

en: Carousel
fa: اسلایدر

en: Category to show
fa: دسته جهت نمایش

en: Center
fa: سنتر

en: Center vertical align for menu
fa: تراز عمودی وسط برای منو

en: Change
fa: تغییر دادن

en: Change homepage page template
fa: تغییر قالب صفحه خانه

en: Check this box to disable all element animation when scroll.
fa: این جعبه را تیک بزنید تا همه انیمیشن عناصر در هنگام اسکرول غیر فعال شوند.

en: Check this box to disable sticky header when scroll.
fa: این جعبه را تیک بزنید تا سرصفحه در هنگام اسکرول ثابت بماند

en: Check this box to disable the page title bar on all pages.
fa: این جعبه را تیک بزنید تا نوار عنوان صفحه در همه صفحات را غیر فعال کنید.

en: Check this box to hide contact form.
fa: جهت مخفی کردن فرم تماس، این گزینه را تیک بزنید.

en: Check this box to hide footer back to top button.
fa: این جعبه را تیک بزنید تا دکمه بازگشت به بالای زیرصفحه را مخفی کنید.

en: Check this box to hide footer newsletter form.
fa: این جعبه را جهت مخفی کردن فرم خبرنامه زیرصفحه تیک بزنید.

en: Check this box to hide footer social section.
fa: این جعبه را تیک بزنید تا بخش اجتماعی زیرصفحه را مخفی سازید.

en: Check this box to hide this section.
fa: این جعبه را جهت مخفی کردن این بخش تیک بزنید.

en: Check this box to make hero section full screen.
fa: جهت تمام صفحه کردن بخش قهرمان، این جعبه را تیک بزنید.

en: Check this box to show post thumbnail on single post.
fa: این جعبه را تیک بزنید تا تصویر کوچک نوشته در نوشته تکی نمایش داده شود.

en: Check this box to show single post meta such as post date, author, category,...
fa: این جعبه را تیک بزنید تا یک متای نوشته تکی به عنوان نوشته تاریخ، نویسنده، دسته و ... نمایش دهید

en: Check this if you want to disable default google fonts in theme.
fa: در صورتی که می خواهید قلم های پیشفرض گوگل را در قالب غیر فعال نمایید این گزینه را انتخاب کنید

en: Child theme uses it's own theme setting name, would you like to copy setting data from parent theme to this child theme?
fa: قالب فرزند از نام تنظیم قالب خودش استفاده می کند، آیا مایل هستید تا داده های تنظیمات را از قالب والد به این قالب فرزند کپی نمایید؟

en: Close
fa: بستن

en: Color
fa: رنگ

en: Comment Count
fa: تعداد دیدگاه ها

en: Comment navigation
fa: پیمایش دیدگاه

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

en: Contact Box Title
fa: عنوان جعبه تماس

en: Contact Form Shortcode.
fa: کد کوتاه فرم تماس.

en: Contact Text
fa: متن تماس

en: Contained
fa: شامل شده

en: Content Align
fa: تراز محتوا

en: Content Text
fa: متن محتوا

en: Copy now
fa: هم اکنون کپی کن

en: Copyright %1$s %2$s %3$s
fa: حق انحصاری %1$s %2$s %3$s

en: Counter content
fa: محتوای شمارنده

en: Create a support ticket
fa: ایجاد یک درخواست پشتیبانی

en: Custom CSS
fa: css سفارشی

en: Custom Link
fa: پیوند سفارشی

en: Custom footer %s columns width
fa: زیرصفحه سفارشی با پهنای ستون %s

en: Custom footer 1 column width
fa: زیرصفحه سفارشی ۱ ستون پهنا

en: Custom icon
fa: آیکون سفارشی

en: Danger
fa: خطر

en: Date
fa: تاریخ

en: Default
fa:  پیش‌فرض

en: Default, inside container
fa: پیشفرض، مخزن داخلی

en: Descending
fa: پایین‌رونده

en: Description
fa: توضیح

en: Details
fa: جزییات

en: Disable Google Fonts
fa: غیر فعال کردن قلم های گوگل

en: Disable Page Title bar?
fa: غیر فعال کردن نوار عنوان صفحه؟

en: Disable Preload Icon
fa: غیر فعال کردن آیکون پیش بارگذاری

en: Disable Sticky Header?
fa: غیر فعال کردن ثابت بودن سر صفحه؟

en: Disable animation effect?
fa: غیر فعال کردن اثر انیمیشن؟

en: Disable footer widgets
fa: غیر فعال کردن ابزارک های زیرصفحه

en: Dismiss
fa: لغو

en: Display
fa: نمایش

en: Display Layout
fa: چیدمان نمایش

en: Display featured image as header cover.
fa: نمایش تصویر ویژه به عنوان کاور سر صفحه

en: Display page excerpt as header cover description.
fa: نمایش خلاصه صفحه به عنوان توضیح کاور سر صفحه.

en: Edit
fa: ویرایش

en: Email
fa: ایمیل

en: Enable Lightbox
fa: فعال کردن Lightbox

en: Enable parallax effect (apply for first BG image only)
fa: فعال کردن اثر اختلاف (فقط برای اولین تصویر زمینه بکار گرفته شود)

en: Enter int numbers and sum of them must smaller or equal 12, separated by "+"
fa: اعداد صحیح وارد نمایید و مجموع آنها باید کوچکتر یا برابر ۱۲ باشد، جدا شده توسط "+"

en: Enter your e-mail address
fa: آدرس ایمیل خود را وارد کنید

en: FameThemes Demo Importer
fa: وارد کننده دموی FameThemes

en: Famethemes Demo Importer
fa: واردکننده دموی Famethemes

en: Fax
fa: فکس

en: Features
fa: شاخص‌ها

en: Features Layout Setting
fa: تنظیمات چیدمان ویژگی ها

en: Features content
fa: ویژگی های محتوا

en: Footer %s
fa: زیرصفحه %s

en: Footer Copyright
fa: حق انحصاری زیر صفحه

en: Footer Socials
fa: لینک های اجتماعی زیر صفحه

en: Footer Widgets
fa: ابزارک‌های پانوشت

en: Free vs PLUS
fa: رایگان در مقابل پلاس

en: From Theme
fa: از قالب

en: Frontpage
fa: صفحه خانه

en: Full Page Content
fa: محتوای صفحه کامل

en: Full Width
fa: پهنای کامل

en: Full Width - Contained Content
fa: پهنای کامل - محتوای شامل شده

en: Full Width - Stretched Content
fa: پهنای کامل - محتوای کشیده شده

en: Gallery
fa: گالری

en: Get OnePress Plus now!
fa: هم اکنون OnePress Plus را دریافت نمایید!

en: Get Started
fa: آغاز کنید

en: Get in touch
fa: در تماس باشید

en: Global
fa: سراسری

en: Grid
fa: شبکه

en: Having Trouble, Need Support?
fa: مشکلی دارید، نیاز به پشتیبانی دارید؟

en: Header
fa: سربرگ

en: Header Position
fa: موقعیت سرصفحه

en: Header Transparent
fa: زیر صفحه شفاف

en: Header Width
fa: پهنای سرصفحه

en: Hero Background Media
fa: رسانه زمینه قهرمان

en: Hero Content Layout
fa: طرح بندی محتوای قهرمان

en: Hero Settings
fa: تنظیمات قهرمان

en: Hey.
fa: هی.

en: Hide Footer Newsletter?
fa: مخفی کردن خبرنامه زیرصفحه؟

en: Hide Footer Social?
fa: مخفی کردن شبکه های اجتماعی زیرصفحه؟

en: Hide breadcrumb.
fa: مخفی کردن مسیر.

en: Hide contact form completely.
fa: مخفی کردن کامل فرم تماس.

en: Hide footer back to top?
fa: مخفی کردن بازگشت به بالای زیرصفحه؟

en: Hide footer.
fa: مخفی کردن زیر صفحه.

en: Hide header.
fa: مخفی کردن سر صفحه.

en: Hide item title
fa: مخفی کردن عنوان آیتم

en: Hide page title area.
fa: مخفی کردن ناحیه عنوان صفحه.

en: Hide site tagline
fa: مخفی کردن شعار سایت

en: Hide site title
fa: مخفی کردن عنوان سایت

en: Hide this section?
fa: مخفی کردن این بخش؟

en: Hooray! There are no required actions for you right now.
fa: هورا! هیچ عملی برای شما در این لحظه نیاز نمی باشد.

en: ID
fa: شناسه

en: Icon
fa: آیکون

en: Icon Size
fa: اندازه آیکن

en: If you use logo and your logo is too tall, check this box to auto vertical align menu.
fa: اگر از آرم استفاده می کنید و آرم تان خیلی بلند است، این جعبه را تیک بزنید تا تراز منوی عمودی خودکار شود.

en: Image
fa: تصویر

en: Import Demo Data
fa: ورود داده های دمو

en: In order to change homepage section contents, you will need to set template "Frontpage" for your homepage.
fa: جهت تغییر محتوای بخش صفحه اصلی، شما نیاز به تنظیم قالب "صفحه خانه" برای صفحه خانه خود دارید.

en: In order to have the one page look for your website, please go to Customize -&gt; Static Front Page and switch "Front page displays" to "A static page".
fa: جهت داشتن یک تک صفحه برای وب سایت خود، لطفا به سفارشی سازی -> صفحه خانه ثابت بروید و "نمایش های صفحه خانه" را به "یک صفحه ثابت" تغییر دهید.

en: Info
fa: اطلاعات

en: Install Now
fa: هم‌اکنون نصب کن

en: Install Plugins
fa: نصب افزونه‌ها

en: Install Required Plugins
fa: نصب افزونه های ضروری

en: Installing Plugin: %s
fa: در حال نصب افزونه: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
fa: به نظر میرسد که هیچ چیزی در این مکان پیدا نشد. ممکن است لینک های زیر را بررسی کنید یا جستجویی انجام دهید؟

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: به نظر میرسد که ما نمی توانیم چیزی که شما در جستجوی آن هستید را بیابیم. شاید جستجو بتواند کمکی بکند

en: It should be your blog page link.
fa: آن باید لینک صفحه بلاگ تان باشد.

en: Item
fa: محصول

en: Item Spacing
fa: فاصله گذاری آیتم

en: Item content source
fa: منبع محتوای آیتم

en: Join our Newsletter
fa: عضو خبرنامه ما شوید

en: Justified
fa: تراز کامل

en: Keep %s updated
fa: %s را بروز نگه دارید

en: Keep Updated
fa: بروز باشید

en: Large Text
fa: متن بزرگ

en: Latest News
fa: آخرین اخبار

en: Layout
fa: طرح

en: Layout 1
fa: طرح ۱

en: Layout 2
fa: طرح ۲

en: Layout Settings
fa: تنظیمات طرح بندی

en: Layout columns
fa: ستون های طرح بندی

en: Leave a comment
fa: ارسال یک دیدگاه

en: Left
fa: چپ

en: Left Sidebar
fa: ستون‌کناری چپ

en: Left sidebar
fa: نوار کناری راست

en: Link Color
fa: رنگ لینک

en: Link Hover Color
fa: رنگ روی لینک

en: Link to single page
fa: لینک به صفحه تکی

en: Logo Height In Pixel
fa: ارتفاع لوگو به پیکسل

en: MailChimp Action URL
fa: آدرس URL بخش MailChimp

en: Make hero section full screen
fa: تمام صفحه کردن بخش قهرمان

en: Menu
fa: فهرست

en: Menu Item Padding
fa: فاصله گذاری آیتم منو

en: Menu Link Color
fa: رنگ لینک منو

en: Menu Link Hover/Active BG Color
fa: رنگ زمینه فعال/روی لینک منو

en: Menu Link Hover/Active Color
fa: رنگ فعال/روی لینک منو

en: More News Button Text
fa: متن دکمه اخبار بیشتر

en: More News button link
fa: لینک دکمه اخبار بیشتر

en: Most Used Categories
fa: دسته‌های بیشتر استفاده شده

en: Navigation
fa: راهبری

en: Need any help to setup and configure %s? Please have a look at our documentations instructions.
fa: نیاز به کمک برای تنظیم و پیکربندی %s دارید؟لطفا نگاهی به دستورالعمل های مستندات ما بیاندازید.

en: Newer Comments
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر

en: Newsletter Form Title
fa: عنوان فرم خبرنامه

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
fa: اقدامی انجام نشده است. افزونه %1$s در حال حاضر فعال بود.

en: No sidebar
fa: بدون نوار کناری

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Number
fa: شماره

en: Number footer columns to display.
fa: تعداد ستون های زیرصفحه جهت نمایش

en: Number items
fa: تعداد آیتم ها

en: Number of post to show
fa: تعداد نوشته ها جهت نمایش

en: Older Comments
fa: دیدگاه‌های کهنه‌تر

en: One Click Demo Import
fa: ورود دمو با یک کلیک

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa: یک دیدگاه در &ldquo;%2$s&rdquo;

en: OnePress Dashboard
fa: داشبورد OnePress

en: OnePress Documentation
fa: مستندات OnePress

en: OnePress Plus Available! Take a look
fa: OnePress Plus در دسترس است! نگاهی بیاندازید

en: OnePress Theme
fa: قالب OnePress

en: OnePress Theme %s
fa: قالب OnePress %s

en: OnePress is a creative and flexible WordPress ONE PAGE theme well suited for business, portfolio, digital agency, product showcase, freelancers websites.
fa: OnePress یک قالب تک صفحه وردپرس خلاق و قابل انعطاف است که مناسب برای کسب و کار، نمونه کارها، آژانس های دیجیتال، ویترین محصول، وب سایت های فری لنسر می باشد.

en: OnePress is an outstanding creative and flexible WordPress one page theme well suited for business website, portfolio, digital agency, product showcase, freelancers and everyone else who appreciate good design. The theme overall is an elegant and classic one, a fine example of Bootstrap 4 WordPress theme which compatibility with latest version of WooCommerce. (Live preview : http://www.famethemes.com/preview/?theme=OnePress)
fa: OnePress یک قالب تک صفحه برجسته خلاق و قابل انعطاف وردپرس یک صفحه مناسب برای وب سایت کسب و کار، نمونه کارها، آژانس های دیجیتال، ویترین محصول، مترجمان آزاد و هر کس دیگری که از طراحی خوب قدردانی می کنند، مناسب است. قالب به طور کلی ظریف و کلاسیک است، نمونه خوبی از Bootstrap 4 قالب وردپرس است که سازگاری با آخرین نسخه WooCommerce دارد. (پیش نمایش زنده : http://www.famethemes.com/preview/?theme=OnePress)

en: Only apply when transparent header option is checked.
fa: فقط بکارگیری هنگامی که گزینه سر صفحه محو تیک خورده است.

en: Only set if display site tagline.
fa: فقط در صورتی تنظیم نمایید که نمایش خط برچسب سایت وجود دارد.

en: Only set if you don't use an image logo.
fa: فقط تنظیم در صورتی که شما از یک لوگوی تصویر استفاده نمی کنید.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fa: اوه، آن صفحه پیدا نشد.

en: Open Button #1 In New Window
fa: باز کردن دکمه شماره ۱ در پنجره جدید

en: Open Button #2 In New Window
fa: باز کردن دکمه شماره ۲ در پنجره جدید

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
fa: روشن

en: Order
fa: چیدمان

en: Order By
fa: ترتیب بر اساس

en: Order by Page Order
fa: ترتیب بر اساس ترتیب صفحه

en: Our Numbers
fa: شماره های ما

en: Our Services
fa: سرویس های ما

en: Our Team
fa: تیم ما

en: Padding Bottom
fa: فاصله گذاری زیر

en: Padding Bottom:
fa: فاصله گذاری زیر:

en: Padding Top
fa: فاصله گذاری بالا

en: Padding Top:
fa: فاصله گذاری بالا:

en: Padding left and right for Navigation items (pixels).
fa: فاصله گذاری چپ و راست برای آیتم های ناوبری (پیکسل).

en: Page
fa: برگه

en: Page Excerpt
fa: خلاصه صفحه

en: Page Settings
fa: تنظیمات برگه

en: Page Title Area
fa: ناحیه عنوان صفحه

en: Pages:
fa: برگه‌ها :

en: Paste Youtube or Vimeo url here
fa: آدرس url مربوط به Youtube یا Vimeo را در اینجا قرار دهید

en: Phone
fa: تلفن

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: Pirate Forms
fa: فرم های Pirate

en: Please contact the administrator of this site for help.
fa: لطفا برای راهنمایی با مدیر این سایت تماس بگیرید.

en: Plugin activated successfully.
fa: افزونه با موفقیت فعال گردید.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
fa: افزونه فعال نشده است. نسخه بالاتری از %s برای این قالب نیاز است. لطفا افزونه را بروزرسانی نمایید.

en: Post author
fa: نویسنده نوشته

en: Posted in %1$s
fa: پست شد در :  %1$s

en: Primary
fa: اصلی

en: Primary Color
fa: رنگ اصلی

en: Primary Menu
fa: منوی اصلی

[ctx: Raleway font: on or off]
en: on
fa: off

en: Random order
fa: ترتیب تصادفی

en: Read More Link
fa: لینک مطالعه بیشتر

en: Read More Text
fa: متن مطالعه بیشتر

en: Read Our Blog
fa: بلاگ ما را مطالعه نمایید

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fa: آماده برای انتشار اولین نوشته تان؟ <a href="%1$s">از اینجا شروع کنید</a>.

en: Recommend Plugins
fa: توصیه افزونه ها

en: Recommended Actions
fa: عملیات توصیه شده

en: Remove
fa: حذف

en: Reply
fa: پاسخ

en: Responsive Menu Button Color
fa: رنگ دکمه منوی واکنشگرا

en: Retina Logo
fa: لوگوی رتینا

en: Return to Required Plugins Installer
fa: به نصب کننده افزونه الزامی برگردید

en: Right
fa: راست

en: Right sidebar
fa: نوار کناری چپ

en: Rotating Text Background
fa: چرخش پس زمینه متن

en: Rotating Text Color
fa: رنگ متن چرخش

en: Row Height
fa: ارتفاع سطر

en: Save time by import our demo data, your website will be set up and ready to customize in minutes. %s
fa: با ورود داده های دموی ما، در زمان صرفه جویی کنید، در چند دقیقه وب سایت شما تنظیم خواهد شد و آماده برای سفارشی سازی می شود. %s

en: Scroll to top when click to the site logo or site title, only apply on front page.
fa: هنگامی که روی لوگو سایت یا عنوان سایت کلیک می کنید، به بالای صفحه بروید، فقط در صفحه اول اعمال می شود.

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Search Results for: %s
fa: جستجوی نتایج برای: %s

en: Section Content
fa: محتوای بخش

en: Section Description
fa: شرح بخش

en: Section ID:
fa: شناسه بخش:

en: Section Order & Styling
fa: ترتیب بخش و طرح بندی

en: Section Settings
fa: تنظیمات بخش

en: Section Subtitle
fa: زیرعنوان بخش

en: Section Title
fa: عنوان بخش

en: Section heading
fa: عنوان بندی بخش

en: Section subtitle
fa: زیرعنوان بخش

en: Section: About
fa: بخش: درباره

en: Section: Contact
fa: بخش: تماس

en: Section: Counter
fa: بخش: شمارنده

en: Section: Features
fa: بخش: ویژگی ها

en: Section: Gallery
fa: بخش: گالری

en: Section: Hero
fa: بخش: قهرمان

en: Section: News
fa: بخش: اخبار

en: Section: Services
fa: بخش: سرویس ها

en: Section: Team
fa: بخش: تیم

en: Section: Video Lightbox
fa: بخش: لایت باکس ویدئو

en: Select Gallery Page
fa: صفحه گالری را انتخاب نمایید

en: Select Gallery Source
fa: منبع گالری را انتخاب نمایید

en: Select a page
fa: یک برگه انتخاب کنید

en: Select a page which have content contain [gallery] shortcode.
fa: یک صفحه را انتخاب کنید که حاوی کد کوتاه [gallery] است.

en: Select member
fa: انتخاب اعضا

en: Select page
fa: انتخاب صفحه

en: Service content
fa: محتوای سرویس

en: Services Layout Settings
fa: تنظیمات طرح بندی خدمات

en: Set your homepage page template to "Frontpage".
fa: تنظیم قالب صفحه خانه به "صفحه خانه".

en: Setup front page displays
fa: تنظیم نمایش های صفحه خانه

en: Show single post meta
fa: نمایش متای نوشته تکی

en: Show single post thumbnail
fa: نمایش تصویر کوچک نوشته تکی

en: Sidebar
fa: ستون‌کناری

en: Single Post
fa: تک نوشته

en: Site Colors
fa: رنگ های سایت

en: Site Layout
fa: طرح بندی سایت

en: Site Layout, apply for all pages, exclude home page and custom page templates.
fa: طرح بندی سایت، بکارگیری برای همه صفحات، با استثنای صفحه خانه و قالب های صفحه سفارشی.

en: Site Tagline Color
fa: رنگ خط برچسب سایت

en: Site Title Color
fa: رنگ عنوان سایت

en: Skip to content
fa: پرش به محتوا

en: Slider
fa: اسلایدر

en: Slider animation speed
fa: سرعت انیمیشن اسلایدر

en: Slider duration speed
fa: سرعت طول اسلایدر

en: Small Text
fa: متن کوچک

en: Social Footer Title
fa: عنوان زیرصفحه شبکه اجتماعی

en: Social network
fa: شبکه اجتماعی

en: Socials
fa: اجتماعی‌ها

en: Something went wrong with the plugin API.
fa: رابط برنامه‌نویسی افزونه دچار مشکل شده است

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa: با عرض پوزش، اما چیزی همسان با واژه های جستجوی شما پیدا نشد. لطفا دوباره با کلمات کلیدی متفاوتی سعی نمایید.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %1$s plugins.
fa[0]: با عرض پوزش، اما شما مجوزهای صحیح جهت فعال کردن افزونه %1$s را ندارید.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %1$s plugins.
fa[0]: با عرض پوزش، اما شما مجوز صحیح جهت نصب افزونه %1$s را ندارید.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %1$s plugins.
fa[0]: با عرض پوزش: اما شما مجوزهای صحیح جهت بروزرسانی افزونه %1$s را ندارید.

en: Start Customize
fa: شروع سفارشی سازی

en: Subscribe
fa: تصویب

en: Success
fa: موفق

en: Support for %s WordPress theme is conducted through FameThemes support ticket system.
fa: پشتیبانی برای قالب وردپرس %s انجام شده توسط سیستم درخواست پشتیبانی FameThemes.

en: Switch "Front page displays" to "A static page"
fa: تعویض "نمایش های صفحه خانه" به "یک صفحه ثابت"

en: Tagged %1$s
fa: برچسب زده شد %1$s

en: Team Layout Settings
fa: تنظیمات طرح بندی تیم

en: Team members
fa: اعضای تیم

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Text Rotating Guide: Put your rotate texts separate by "|" into <span class="js-rotating">...</span>, go to Customizer -> Theme Options -> Section: Hero -> Hero Settings to control rotate animation.
fa: راهنمای چرخش متن: متون چرخشی خود را جداشده توسط "|" در داخل <span class="js-rotating">...</span> قرار دهید، به سفارشی ساز بروید -> گزینه های تم -> بخش: قهرمان -> تنظیمات قهرمان برای کنترل چرخش انیمیشن.

en: Text animation
fa: انیمیشن متن

en: Text animation speed
fa: سرعت انیمیشن متن

en: The amount of time in between slides, expressed as the number of milliseconds.
fa: میزان زمان بین اسلایدها، اعلام به عنوان تعداد میلی ثانیه.

en: The delay between the changing of each phrase in milliseconds.
fa: تاخیر بین تغییر هر عبارت به میلی ثانیه.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
fa[0]: افزونه زیر نیاز به بروزرسانی به آخرین نسخه خود جهت اطمینان برای سازگاری حداکثر خود با این قالب دارد: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully:
fa: افزونه زیر با موفقیت فعال شد:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
fa[0]: این افزونه های پیشنهادی غیر فعال هستند: %1$s

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
fa[0]: این افزونه های مورد نیاز غیر فعال هستند: %1$s

en: The hero content padding bottom in percent (%).
fa: فاصله گذاری زیر محتوای قهرمان به درصد (%).

en: The hero content padding top in percent (%).
fa: فاصله گذاری بالای محتوای قهرمان به درصد (%).

en: The newsletter form use MailChimp, please follow <a target="_blank" href="http://goo.gl/uRVIst">this guide</a> to know how to get MailChimp Action URL. Example <i>//famethemes.us8.list-manage.com/subscribe/post?u=521c400d049a59a4b9c0550c2&amp;id=83187e0006</i>
fa: فرم خبرنامه از MailChimp استفاده می کند، لطفا <a target="_blank" href="http://goo.gl/uRVIst">این راهنما</a> را بخوانید تا نحوه دریافت URL MailChimp Action را بدست آورید. مثال <i>//famethemes.us8.list-manage.com/subscribe/post?u=521c400d049a59a4b9c0550c2&amp;id=83187e0006</i>

en: The page cover padding bottom in percent (%).
fa: فاصله گذاری زیر روکش صفحه به درصد (%).

en: The page cover padding top in percent (%).
fa: فاصله گذاری بالای روکش صفحه به درصد (%).

en: The section id, we will use this for link anchor.
fa: شناسه بخش، ما از این برای anchor لینک استفاده خواهیم کرد.

en: The social profiles specified below will be displayed in the footer of your site.
fa: مشخصات شبکه های اجتماعی تعیین شده در زیر در زیر صفحه سایت تان نمایش داده خواهد شد.

en: Theme Customizer
fa: سفارشی ساز قالب

en: Theme Documentation
fa: مستندات قالب

en: Theme Options
fa: تنظیمات پوسته

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
fa[0]: یک بروزرسانی موجود است برای: %1$s.

en: This is the speed at which the image will fade in. Integers in milliseconds are accepted.
fa: این سرعتی است که تصویر محو می شود. اعداد صحیح به میلی ثانیه پذیرفته می شوند.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
fa[0]: این پوسته این افزونه ها را پیشنهاد می کند: ‎%1$s‎

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
fa[0]: این پوسته به این افزونه ها نیاز دارد: ‎%1$s‎

en: Title
fa: نام

en: To Theme
fa: به قالب

en: Top
fa: بالا

en: Transparent Logo
fa: لوگوی محو

en: Transparent Logo Height in Pixel
fa: ارتفاع لوگوی محو به پیکسل

en: Transparent Retina Logo
fa: لوگوی رتینا محو

en: Transparent Site Tagline Color
fa: رنگ خط برچسب سایت محو

en: Transparent Site Title Color
fa: رنگ عنوان سایت محو

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
fa: به بایگانی ماهیانه هم نگاهی بیاندازید. %1$s

en: URL
fa: نشانی

en: Upgrade to %1s to unlock this feature.
fa: بروزرسانی به %1s جهت فعال سازی این ویژگی.

en: Upgrade to <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> to be able to add more items and unlock other premium features!
fa: بروزرسانی به <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> جهت افزودن آیتم های بیشتر و باز کردن ویژگی های ویژه دیگر!

en: User media
fa: رسانه کاربر

en: Video url
fa: آدرس url ویدئو

en: View More
fa: مشاهده بیشتر

en: Want to add <strong>background video</strong> for hero section? Upgrade to <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a> version.
fa: آیا می خواهید برای بخش قهرمان <strong>ویدئو پس زمینه</strong> اضافه کنید؟ ارتقا به نسخه <a target="_blank" href="https://www.famethemes.com/plugins/onepress-plus/?utm_source=theme_customizer&utm_medium=text_link&utm_campaign=onepress_customizer#get-started">OnePress Plus</a>.

en: Warning
fa: هشدار

en: We are <span class="js-rotating">OnePress | One Page | Responsive | Perfection</span>
fa: ما <span class="js-rotating">OnePress | تک صفحه | واکنشگرا | کامل</span> هستیم

en: Welcome to OnePress - Version %1s
fa: به OnePress خوش آمدید - نسخه %1s

en: Welcome! Thank you for choosing %1$s! To fully take advantage of the best our theme can offer please make sure you visit our <a href="%2$s">Welcome page</a>
fa: خوش آمدید! با تشکر از شما برای انتخاب %1$s! جهت بهره بری کامل از بهترین مزایا، قالب ما، لطفا اطمینان حاصل کنید که از صفحه <a href="%2$s">خوش آمدید</a> بازدید می نمایید

en: Why choose Us
fa: چرا ما را انتخاب کنید

en: Widget Title Color
fa: رنگ عنوان ابزارک

en: WooCommerce Sidebar
fa: نوار کناری WooCommerce

en: You can install %1$s plugin and go to Customizer &rarr; Section: Contact &rarr; Section Content to show a working contact form here.
fa: شما می توانید افزونه %1$s را نصب کنید و به سفارشی سازی &rarr; بخش: تماس محتوای بخش بروید تا یک فرم تماس کارآمد در اینجا نمایش دهید.

en: You can use text rotate slider in this textarea too.
fa: شما می توانید از اسلایدر چرخش متن در این ناحیه متنی نیز استفاده نمایید.

en: You're using %1$s theme, It's a child theme of OnePress
fa: ما در حال استفاده از قالب %1$s هستیم، آن یک فرزند از قالب OnePress می باشد

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

en: Your counter label
fa: برچسب شمارنده شما

en: Your settings were copied.
fa: تنظیمات شما کپی شد.

en: about
fa: درباره

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s فکری در &ldquo;%2$s&rdquo;

en: contact
fa: مرتبط

en: counter
fa: شمارنده

en: features
fa: امکانات

en: gallery
fa: گالری

en: hero
fa: قهرمان

en: image
fa: تصویر

en: news
fa: اخبار

[ctx: post author]
en: by %s
fa: توسط %s

[ctx: post date]
en: Posted on %s
fa: ارسال شده در %s

en: services
fa: سرویسها

en: team
fa: تیم
