Plugins - Duplicate Post - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (316 entries)

en: Copy to clipboard was successfull.
hr: Kopiranje na clipboard uspješno.

en: Copy logs
hr: Zapisnici kopiranja

en: Copy to clipboard failed, your browser does not support this function.
hr: Kopiranje na clipboard neuspješno, vaš poslužitelj ne podržava ovu funkciju.

en: We couldn't catch current tasks, please try again later.
hr: Nismo uspjeli uhvatiti trenutne zadatke. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: We can't confirm that we killed this task now, please try again later or check if it't killed.
hr: Ne možemo potvrditi da smo sada izvršili ovaj zadatak. Pokušajte ponovo kasnije ili provjerite je li izvršeno.

en: This task has already ended this work, please wait for list refresh and try again.
hr: Ovaj zadatak je već završio ovaj posao, pričekajte osvježavanje popisa i pokušajte ponovo.

en: We can't hide this task now, – maybe it't already hidden. Please try again later.
hr: Ovaj zadatak trenutno ne možemo sakriti,- možda je već skriven. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

en: You can't clear messages when tasks are in progress, please firstly kill tasks or wait till the end.
hr: Ne možete očistiti poruke dok su zadaci u tijeku, molimo prvo zaustavite zadatke ili čekajte do kraja.

en: Untitled Copy
hr: Neimenovana kopija

en: Average time is 8 copies per second.
hr: Prosječno vrijeme je 8 kopija po sekundi.

en: If you’re making a lot of copies it can take a while
            <br>(up to 5 minutes if you’re on a slow server).
hr: Ako pravite mnogo kopija, može potrajati
             <br>(do 5 minuta ako ste na sporom poslužitelju).

en: Please wait, copying in progress...
hr: Molimo pričekajte, kopiranje u tijeku...

en: Successfull copy image
hr: Uspješna kopija slike

en: to
hr: za

en: Link cats
hr: Cats poveznica

en: Nav Menus
hr: Navigacijski izbornici

en: define it for this case
hr: definirajte za ovaj slučaj

en: Settings:
hr: Postavke:

en: Copy now!
hr: Kopiraj sada!

en: Clear notifiactions
hr: Očisti obavijesti

en: Done:
hr: Gotovo:

en: In progress:
hr: U tijeku:

en: Copy & Delete
hr: Kopiraj i izbriši

en: Copy and jump to editing
hr: Kopiraj i prijeđi na uređivanje

en: Copy it!
hr: Kopiraj!

en: Making more than 50 copies will take some time. – depending on your server.
hr: Izrada više od 50 kopija će potrajati neko vrijeme - ovisno o vašem poslužitelju.

en: this site
hr: ova web-stranica

en: time(s)
hr: vremena

en: USM Settings
hr: USM postavke

en: Yoast Settings
hr: Yoast postavke

en: Woo Settings
hr: Woo postavke

en: Plugin options:
hr: Opcije dodatka:

en: Feat. image
hr: S uključenom slikom

en: –– Profiles ––
hr: --Profili--

en: Clean slate
hr: Čista ploča

en: –– Select ––
hr: --Odaberi--

en: Use as basis settings
hr: Koristi kao osnovne postavke

en: Elements to copy:
hr: Elementi za kopiranje:

en: Your account on Wordpress.org (where you open a new support thread) is different to the one you login to your WordPress dashboard (where you are now). If you don't have a WordPress.org account yet, please sign up at the top right on here. It only takes a minute :) Thank you!
hr: Vaš račun na WordPress.org (gdje otvarate novi razgovor podrške) je različit od onog s kojim se prijavljujete na WordPress nadzornu ploču (gdje ste sada). Ako još nemate WordPress.org račun, molimo registrirajte se ovdje u gornjem desnom kutu. Potrebna je samo minuta :) Hvala!

en: You will be notified when the deletion process ends via <span class="cdp-green">Admin Bar Menu</span>.
hr: Biti ćete obaviješteni putem <span class="cdp-green">Admin Bar Menu</span> kad se proces brisanja dovrši.

en: Delete selected pages/posts!
hr: Izbriši odabrane stranice/objave!

en: I completed <u>all</u> steps, it’s ok!
hr: Dovršio sam <u>all</u> korake, u redu je!

en: Select this option to move deleted posts to trash (instead of deleting them permanently right away).
hr: Odaberite ovu opciju da bi premjestili izbrisane objave u koš za smeće (umjesto trajnog brisanja odmah).

en: Yes, keep deleted posts in trash!
hr: Da, zadrži obrisane objave u košu za smeće!

en: Move post(s) to trash?
hr: Premjesti objavu(e) u koš za smeće?

en: If it’s necessary the process will dynamically slow down - depending on your server’s resource consumption. For example, if you’re using another plugin which is running a background process and it takes a lot of resources (+50%), our plugin will wait/slow down until the other process is complete.
hr: Ako je potrebno, proces će se dinamički usporiti - ovisno o potrošnji resursa vašeg poslužitelja. Na primjer, ako koristite drugi dodatak koji pokreće pozadinski proces i za koji je potrebno puno resursa (+50%), naš će dodatak pričekati/usporiti dok se drugi proces ne dovrši.

en: Enable this if you want to have your posts/pages getting deleted in batches (instead of all at once).<br />This reduces the risk of timeouts if you have a lot to delete.<br />
hr: Omogućite ovo ako želite da se vaše objave/stranice brišu u skupinama (umjesto svih odjednom).<br />Time se smanjuje rizik od isteka vremena ako morate puno brisati.<br />

en: per minute
hr: po minuti

en: Delete
hr: Izbriši

en: Deletion throttling
hr: Reguliranje brisanja

en: Enable this if you want to redirect the urls from your deleted posts/pages to the main one you decided to keep.
hr: Omogućite ovo ukoliko želite preusmjeriti URL -ove s izbrisanih postova/stranica na glavni koji ste odlučili zadržati.

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Automatic redirection
hr: Automatsko preusmjeravanje

en: Check if you need these features (optional):
hr: Oyna;ite ukoliko trebate ove značajke (opcionalno):

en: Select all the posts & pages which should be deleted (by ticking the checkboxes in the table above).
hr: Odaberite sve objave i stranice koje bi trebale biti obrisane (tako što ćete kliknuti na kućicu iznad).

en: Steps to deletion:
hr: Koraci za brisanje:

en: <u class="cdp-d-select-all cdp-f-w-light">Select all</u> (also from other pages)
hr: <u class="cdp-d-select-all cdp-f-w-light">Odaberi sve</u> (također i s drugih stranica)

en: # of words
hr: # riječi

en: Date created
hr: Datum kreiranja

en: Type
hr: Vrsta

en: per page
hr: po stranici

en: Show
hr: Prikaži

en: Scan for duplicates now!<br /><small class="cdp-sm-d cdp-f-s-17 cdp-f-w-medium">(at this point nothing gets deleted)</small>
hr: Skeniranje duplikata sada<br /><small class="cdp-sm-d cdp-f-s-17 cdp-f-w-medium">(u ovom trenutku ništa se ne briše)</small>

en: Scan has found [<span id="cdp-d-table-pagi-ilosc-wynikow" class="cdp-f-w-bold"></span>] duplicates
hr: Skeniranjem je pronađeno [<span id="cdp-d-table-pagi-ilosc-wynikow" class="cdp-f-w-bold"></span>] duplikata

en: <b>Filter results (optional)</b>: Only list them, if they<span id="cdpp-switch-mf"> […]</span>
hr: <b>Rezultati filtra (opcionalnol)</b>: Navedi ih samo ako<span id="cdpp-switch-mf"> […]</span>

en: Delete ALL duplicates, don’t keep any (Be careful!)
hr: Obriši sve duplikate, nemoj zadržati nijedan (Budite oprezni!)

en: Keep the newest duplicate (typically the last copy you made)
hr: Zadrži najnoviji duplikat (obično je to zadnja kopija koju ste kreirali)

en: Keep the oldest duplicate (typically the original)
hr: Zadrži najstariji duplikat (obično je to original)

en: Which version do you want to keep?
hr: Koju verziju želite zadržati?

en: Huh?
hr: Ha?

en: Also count pages/posts of different types as duplicates
hr: Također broji stranice/objave različitih vrsta kao duplikate

en: Only count pages/posts of the same type as duplicates
hr: Broji samo stranice/objave iste vrste kao duplikate

en: ...need others? <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank">Suggest them!</a>
hr: ....treba još? <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank">Predložite ih!</a>

en: Word count
hr: Brojač riječi

en: Excerpt (<span class="cdp-no-empty-text"><b>including</b> empty</span>)
hr: Izvadak (<span class="cdp-no-empty-text"><b>uključujući</b> empty</span>)

en: When does “yes” make sense here?
hr: Kada ''da'' ovdje ima smisla?

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Do you want to consider different titles still to be identical if a) the copied posts/pages<br />were created by this plugin and b) they were not modified thereafter?
hr: Želite li smatrati da su različiti naslovi i dalje identični ako je a) kopirane postove /stranice<br />stvorio ovaj dodatak i b) nakon toga nisu mijenjani?

en: Slugs are never 100% identical (i.e. Wordpress adds a counter automatically to ensure they are unique). The rule to only have them at least 85% identical does the job fine (you can see after the scan which posts are considered identical).
hr: Slug-ovi nikad nisu 100% identični (tj. WordPress automatski dodaje  brojač kako bi se osiguralo da su jedinstveni). Pravilo da su barem 85% identični dobro funkcionira (nakon skeniranja možete vidjeti koje se objave smatraju identičnima).

en: Similar slug
hr: Sličan slug

en: (show more options)
hr: (prikaži više opcija)

en: Count them as duplicates if they are identical with respect to <u class="cdp-f-w-bold">all</u> of the below...
hr: Računajte ih kao duplikate ako su identični s obzirom na <u class="cdp-f-w-bold"> sve </u> dolje navedene stavke ...

en: The copies you created may have been given different titles automatically (according to the rules in <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter">this section</a>) and therefore would not count as duplicates as they have different titles.<br /><br />To remedy this, you can select “Yes” here so that those posts/pages also get considered as duplicates.
hr: Kopijama koje ste kreirali možda su automatski dodijeljeni različiti naslovi (prema pravilima u <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter">this section</a>) i zato se ne broje kao duplikati jer imaju različite naslove.<br /><br /> Da biste to ispravili, ovdje možete odabrati "Da" kako bi se te objave/stranice također smatrali duplikatima.

en: Custom posts
hr: Prilagođene objave

en: Scan for duplicates in...
hr: Skeniraj duplikate u...

en: Go premium now
hr: Prijeđite na premium sada

en: And: you can also use this feature for any other redirections you may need
                          (not only redirects from deleted posts/pages)!
hr: I: možete također koristiti ovu značajku za bilo koja druga preusmjeravanja koja trebate
                    (ne samo za preusmjeravanja s obrisanih objava/stranica)!

en: This isn’t just good for your visitors, but also for SEO: the “link juice” from your old (deleted) articles will be forwarded to the versions you keep, helping you to rank higher in search engines.
hr: Ovo je dobro ne samo za vaše posjetitelje, već i za SEO: ''link juice'' sa starih (izbrisanih) članaka će biti proslijeđen na verzije koje zadržite, pomažući vam da se bolje rangirate u tražilicama.

en: As part of the <span class="cdp-green">premium plugin</span> you can enable redirects, so that the URLs of your deleted posts/pages automatically take visitors to the version which you decided to keep.
hr: Kao dio <span class="cdp-green">premium plugin</span> možete omogućiti preusmjeravanja, tako da URL-ovi vaših izbrisanih objava/stranica automatski preusmjere posjetitelje na verziju koju ste odlučili zadržati.

en: Redirection
hr: Presumjeravanje

en: Automatic Cleanup
hr: Automatsko čišćenje

en: Manual Cleanup
hr: Manualno čišćenje

en: Delete duplicate posts/pages
hr: Izbriši duplicirane objave/stranice

en: ...and after your copy frenzy, you may need to…
hr: ...a nakon ludila od kopiranja možda ćete morati...

en: Show post export & import buttons
hr: Prikaži gumbe uvoz i izvoz objava

en: Hide copy tooltip on hover and only show the button
hr: Sakrijte opis alata za kopiranje pri držanju pokazivača i prikažite samo gumb

en: Additional features
hr: Dodatne značajke

en: If checked, you will see a reference to the original post/page (on the copied version).
hr: Ako označite, vidjet ćete reference na originalnu objavu/stranicu (na kopiranoj verziji).

en: Show reference to original item?
hr: Prikaži referencu na izvornu stavku?

en: Gutenberg editor
hr: Gutenberg urednik

en: Bulk actions menu
hr: Izbornik skupnih radnji

en: Edit screens
hr: Zasloni uređivanja

en: Posts/pages lists
hr: Popis objava/stranica

en: Display copy option on...
hr: Prikaži opciju kopiranja na...

en: Custom posts types
hr: Vrste prilagođenih objava

en: Posts
hr: Objave

en: Pages
hr: Stranice

en: Content types which can be copied
hr: Vrste sadržaja koji se mogu kopirati

en: Which user role(s) should be able to copy & delete? <i style="color: gray">– The role also must have access to the dashboard.</i>
hr: Koje bi korisničke uloge trebale biti u mogućnosti kopirati i brisati? <i style="color: gray">–  Uloga također mora imati pristup nadzornoj ploči.</i>

en: User level permissions
hr: Nivo korisničkog dopuštenja

en: ALWAYS change the type when copied (posts will become pages, pages will become posts)
hr: UVIJEK promijeni vrstu kod kopiranja (objave će postati stranice, stranice će postati objave)

en: Copies will be the same type as the original
hr: Kopije će biti iste vrste kao i originali

en: If you want to make a page out of a post, or vice versa, then you can do this on a <b class="cdp-f-w-bold">case by case basis</b> if you select the option “Define it specifically for this case” in the copy-tooltip, and then select this option on the following screen in the tooltip.
hr: Ako želite iz objave napraviti stranicu ili obrnuto, to možete učiniti <b class="cdp-f-w-bold">  od slučaja do slučaja</b> ako odaberete opciju "Definiraj to posebno za ovaj slučaj ”u opisu alata za kopiranje, a zatim odaberite ovu opciju na sljedećem zaslonu u opisu alata.

en: By default, the type of what you copy does not change, i.e. if you copy a post the new version will also be a post, and the same for pages.
hr: Po zadanim postavkama, vrsta kopiranog se ne mijenja, tj. ako kopirate objavu, nova veruija će također biti objava, isto vrijedi i za stranice.

en: Pages vs. Posts converter
hr: Pretvarač stranice vs. objave

en: If you created multiple copies in one go, you’ll be taken to the first copy.
hr: Ako ste napravili više kopija odjednom, biti ćete prebačeni na prvu kopiju.

en: Decide on a case-by-case basis (adds new button on copy screen)
hr: Odlučite od slučaja do slučaja (dodaje novi gumb na zaslonu za kopiranje)

en: Take me to the edit-page of the created copy
hr: Odvedi me na stranicu za uređivanje stvorene kopije

en: Leave me where I was
hr: Ostavi me gdje sam bio

en: Navigation after copying
hr: Navigacija nakon kopiranja

en: <b class="cdp-ff-b4">Other</b> options
hr: <b class="cdp-ff-b4">Ostalo</b> opcije

en: If you make multiple copies in one go, use the Counter-option as otherwise some copies will have the same name.
hr: Ako napravite više kopija odjednom, koristite opciju Brojača, inače će neke kopije imati isto ime.

en: If you’re not of the drag & droppy-type, you can also enter shortcodes [Counter], [CurrentDate] and [CurrentTime].
hr: Ako niste fan opcije Povuci i otpusti, možete također unijeti shortcod-ove [Counter], [CurrentDate] i [CurrentTime].

en: You can also type tailored text into the fields above.
hr: Također možete i upisati prilagođeni tekst u gornja polja.

en: Adds the <b class="cdp-f-w-semi-bold">current time</b> in hh:mm:ss format
hr: Dodaje <b class="cdp-f-w-semi-bold">trenutno vrijeme</b> u hh:mm:ss formatu

en: CurrentTime
hr: Trenutno vrijeme

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: dd/mm/yyyy
hr: dd/mm/gggg

en: mm/dd/yyyy
hr: mm/dd/gggg

en: Adds the <b class="cdp-f-w-semi-bold">current date</b> in
hr: Dodaje <b class="cdp-f-w-semi-bold">trenutni datum</b> u

en: CurrentDate
hr: Trenutni datum

en: Adds an <b class="cdp-f-w-semi-bold">incremental counter</b> (starting with “2”)
hr: Dodaje <b class="cdp-f-w-semi-bold">inkrementalni brojač</b> (počevši s “2”)

en: Counter
hr: Brojač

en: Drag & drop the automatic elements into the Prefix/Suffix fields to add them.
hr: Povuci i otpusti automatske elemente u polja prefiks/sufiks da bi ih dodali.

en: Example based on current selections:
hr: Primjeri bazirani na trenutnim izborima:

en: Change to blank
hr: Promijeni u prazno

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Build your preferred naming logic for the copies:
hr: Kreirajte svoju preferiranu logiku za dodavanje imena kopijama:

en: What <b class="cdp-ff-b4">name(s)</b> should the copies have?
hr: Koja <b class="cdp-ff-b4">imena</b> bi kopije trebale imati?

en: Close section
hr: Zatvori sekciju

en: Save
hr: Spremi

en: …the same settings from the <a href="https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/" target="_blank"><span class="cdp-green">Yoast SEO plugin</span></a> as the original.
hr: ...iste postavke iz  <a href="https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/" target="_blank"><span class="cdp-green">Yoast SEO plugin</span></a> kao i original.

en: Yoast SEO Settings
hr: Yoast SEO postavke

en: …the same settings from the <a href="https://www.ultimatelysocial.com/usm-premium/" target="_blank"><span class="cdp-green">Ultimate Social Media plugin</span></a> as the original.
hr: ...iste postavke iz <a href="https://www.ultimatelysocial.com/usm-premium/" target="_blank"><span class="cdp-green">Ultimate Social Media plugin</span></a> kao i original.

en: Ultimate Social Media Settings
hr: Ultimate Social Media postavke

en: …get empty settings.
hr: ...dobije prazne postavke.

en: …the same settings from the <a href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"><span class="cdp-green">WooCommerce plugin</span></a> as the original.
hr: ...iste postavke iz <a href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"><span class="cdp-green">WooCommerce plugin</span></a> kao i original.

en: WooCommerce Settings
hr: WooCommerce postavke

en: …copy only required post/page metadata.
hr: ...kopiraj samo potrebne metadata objava/stranica.

en: …clone all metadata tags assigned to post/page.
hr: ...kloniraj sve oznake meta podataka dodijeljenih objavi/stranici.

en: Link categories
hr: Kategorija poveznica

en: …be without private taxonomy.
hr: ...bez privatne taksonomije.

en: …get this private taxonomy from the original.
hr: ...uzmite ovu privatnu taksonomiju iz originala.

en: Navigation Menus
hr: Izbornici navigacije

en: …be without custom taxonomy.
hr: ....bez prilagođene taksonomije.

en: …get all custom taxonomy from the original.
hr: ...uzmite svu prilagođenu taksonomiju iz originala.

en: Taxonomies
hr: Taksonomije

en: …be without any tags.
hr: ...bez ikakvih oznaka.

en: …get all tags of the original post.
hr: ...uzmite sve oznake iz originalne objave.

en: Tags
hr: Oznake

en: …be Uncategorized, no categories will be copied.
hr: ...su nekategorizirani, kategorije neće biti kopirane.

en: …get all categories from the original post.
hr: ...uzmite sve kategorije iz originalne objave.

en: Categories
hr: Kategorije

en: …get the menu order set to default (0).
hr: ...neka red izbornika bude postavljen prema zadanim postavkama.

en: …get the <a href="https://wordpress.stackexchange.com/questions/25202/how-to-change-order-of-menu-items" target="_blank"><span class="cdp-green">menu order</span></a> from the original.
hr: ...preuzmite <a href="https://wordpress.stackexchange.com/questions/25202/how-to-change-order-of-menu-items" target="_blank"><span class="cdp-green">menu order</span></a> iz originala.

en: Menu order
hr: Poredak izbornika

en: …get no comments from the original.
hr: ...ne preuzimajte komentare iz originala.

en: …get all comments from the original.
hr: ...preuzmite sve komentare iz originala.

en: Comments
hr: Komentari

en: …not get their child pages copied along (if the page is a parent).
hr: ...neće kopirati njihove podređene stranice (ako je stranica matična).

en: …get their <a href="https://phppot.com/wordpress/how-to-create-a-child-page-in-wordpress/" target="_blank"><span class="cdp-green">child pages</span></a> copied as well, with all current settings applied to child-duplicates (if the page is a parent).
hr: …preuzmite njihove <a href="https://phppot.com/wordpress/how-to-create-a-child-page-in-wordpress/" target="_blank"><span class="cdp-green">child pages</span></a> također kopirane,sa svim trenutačnim postavkama primjenjenim na podređene duplikate (ukoliko je stranica matična).

en: Children
hr: Sekundarna

en: …get existing attachments from the original.
hr: ...preuzmi postojeće privitke iz originala.

en: …create new <a href="https://wordpress.org/support/article/using-image-and-file-attachments/#attachment-to-a-post" target="_blank"><span class="cdp-green">attachments</span></a> (duplicates in Media Library) as well. <i>Recommended only for Multisites.</i>
hr: ...kreiraj novi <a href="https://wordpress.org/support/article/using-image-and-file-attachments/#attachment-to-a-post" target="_blank"><span class="cdp-green">attachments</span></a> (duplicira se u knjižnici medija) također.<i>Preporučeno samo za multistranice.</i>

en: Attachments
hr: Privitci

en: …get no password.
hr: ...nema lozinke.

en: …get the same <a href="https://wordpress.org/support/article/using-password-protection/" target="_blank"><span class="cdp-green">password</span></a> as original.
hr: ...preuzmite istu <a href="https://wordpress.org/support/article/using-password-protection/" target="_blank"><span class="cdp-green">password</span></a> kao original.

en: Password
hr: Lozinka

en: …get the user that is duplicating as an author.
hr: ...korisnika koji duplicira kao autor.

en: …get the same author as original.
hr: ...istog autora kao i original.

en: Author
hr: Autor

en: …get the standard post format.
hr: ...preuzmite standardni format objave.

en: …get the same <a href="https://wordpress.org/support/article/post-formats/" target="_blank"><span class="cdp-green">post format</span></a> as original.
hr: ...preuzmite istu <a href="https://wordpress.org/support/article/post-formats/" target="_blank"><span class="cdp-green">post format</span></a>  kao original.

en: …get the default page template.
hr: ...preuzmi zadani predložak stranice.

en: …get the same page <a href="https://wpapprentice.com/blog/wordpress-theme-vs-template/" target="_blank"><span class="cdp-green">template</span></a> as original.
hr: ...preuzmite istu <a href="https://wpapprentice.com/blog/wordpress-theme-vs-template/" target="_blank"><span class="cdp-green">template</span></a> kao original.

en: Template
hr: Predložak

en: …get no featured image.
hr: ...nema istaknute slike.

en: …it will set the same <a href="https://firstsiteguide.com/wordpress-featured-image/" target="_blank"><span class="cdp-green">featured image</span></a> as the original.
hr: ...postavit će isti <a href="https://firstsiteguide.com/wordpress-featured-image/" target="_blank"><span class="cdp-green">featured image</span></a> kao i original.

en: Featured image
hr: Istaknuta slika

en: …get no content (be completely blank).
hr: ...bez sadržaja (potpuno prazno).

en: …get all the content (text, images, videos and other elements/blocks) from the original.
hr: ...preuzmi sav sadržaj (tekst, slike, videozapise i ostale elemente/skupine) iz originala.

en: Content
hr: Sadržaj

en: …get an empty <i>custom</i> excerpt (and default to taking the first 55 words of the post).
hr: ...prazni <i>custom</i> izvadak (i zadano da se preuzima prvih 55 riječi objave).

en: …get the custom <a href="https://wordpress.org/support/article/excerpt/" target="_blank"><span class="cdp-green">excerpt</span></a> (post/page summary) of the original (if the original had any).
hr: ...prilagođeni <a href="https://wordpress.org/support/article/excerpt/" target="_blank"><span class="cdp-green">excerpt</span></a> (sažetak objave/stranice) iz originala (ako ih je original imao).

en: Excerpt
hr: Sažetak

en: …get a blank slug, unless the page is published, then it will generate it automatically.
hr: ...dobiti prazan slug, osim ako je stranica objavljena, tada će se automatski generirati.

en: …get the same <a href="https://kinsta.com/knowledgebase/wordpress-slug/" target="_blank"><span class="cdp-green">slug</span></a> of the original. (However after publishing it will give it automatically a new slug because 2 pages cannot be on the same URL).
hr: ...isti <a href="https://kinsta.com/knowledgebase/wordpress-slug/" target="_blank"><span class="cdp-green">slug</span></a> iz originala. (Međutim, nakon objavljivanja automatski će dobiti novi slug jer 2 stranice ne mogu biti na istom URL-u).

en: …get the status “Draft”.
hr: ...dobiti status ''Skica''.

en: …get status of original article (which can be “published” or “deleted” etc.)
hr: ... dobiti status izvornog članka (koji se može "objaviti" ili "izbrisati" itd.)

en: …get the same creation date & time as the original.
hr: ...dobiti isti datum i vrijeme kreiranja kao i original.

en: Date
hr: Datum

en: …be titled “Untitled”.
hr: ...biti će nazvan ''Bez imena''.

en: …get the title as defined in the <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"><span class="cdp-green">next section</span></a>.
hr: ... dobijte naslov kako je definirano u <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"><span class="cdp-green">next section</span></a>.

en: Title
hr: Naslov

en: <b>If checked</b> copies will...
hr: <b>Ako je označeno</b> kopije će...

en: <b>If <u class="cdp-f-w-bold">un</u>checked</b> copies will...
hr: <b>Ako <u class="cdp-f-w-bold">un</u>označeno</b> kopije će...

en: Which <b class="cdp-ff-b4">elements</b> shall be copied?
hr: Koji <b class="cdp-ff-b4">elementi</b> bi trebali biti kopirani?

en: + Add / manage / import / export settings
hr: +Dodaj / upravljaj / uvezi / izvezi postavke

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Default
hr: Zadano

en: Below are your
hr: Ispod su vaše

en: Don't show this intro – never again!
hr: Ne pokazuj ovaj uvod - nikad više!

en: Got it, close intro!
hr: Shvatio sam, zatvori uvod!

en: …and you can also <b>delete duplicate</b> posts easily, see below :)
hr: ...i također možete  <b>izbrisati duplikat</b> objva jednostavno, pogledajte ispod :)

en: Admin bar
hr: Admin traka

en: Edit screen
hr: Zaslon uređivanja

en: List of posts/pages
hr: Popis objava/stranica

en: You can now easily copy posts & pages in various areas:
hr: Sada možete jednostavno kopirati objave/stranice u različitim područjima:

en: Show intro
hr: Prikaži uvod

en: Welcome to Copy & Delete Posts!
hr: Dobrodošli na Copy & Delete Posts!

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Settings
hr: Postavke

en: this
hr: ovo

en: Copy of
hr: Kopija od

en: There was an error with this notification.
hr: Pojavila se pogreška kod ove obavijesti.

en: It will hide this banner just for now.
hr: Zasad će sakriti ovaj banner.

en: Plugin has been installed successfully, feel free to check those awesome features!
hr: Dodatak je uspješno instaliran, slobodno proučite ove super mogućnosti!

en: There was an error and we couldn't kill the task.
hr: Pojavila se pogreška i nismo mogli zaustaviti zadatak.

en: The task has been killed
hr: Zadatak je zaustavljen

en: There was an error and we couldn't hide the task.
hr: Pojavila se pogreška i nismo mogli sakriti zadatak.

en: The task has been hidden
hr: Zadatak je skriven

en: We couldn't update task list, please try again later or kill tasks individualy.
hr: Nismo mogli ažurirati listu zadataka, molimo pokušajte kasnije ili zaustavite zadatke pojedinačno.

en: Tasks cleared!
hr: Zadaci očišćeni!

en: This banner will not appear again, if any feature is missing you can ask for it on our support forum!
hr: Ovaj natpis se neće ponovno pojavljivati, ako ijedna mogućnost nedostaje možete je zatražiti na našem forumu podrške!

en: Alright! We will ask you again in 14 days!
hr: U redu! Pitat ćemo ponovno za 14 dana!

en: Thank you very much for the review, this banner will not appear again!
hr: Puno vam hvala za recenziju, ovaj natpis se više neće pojavljivati!

en: Cannot send dismiss request. Are you connected to the internet?
hr: Ne može se poslati zahtjev odbacivanja. Jeste li spojeni na internet?

en: There was an issue while dismissing banner, please do it next time again.
hr: Pojavio se problem kod odbacivanja natpisa, molimo napravite to idući put.

en: Copy this post
hr: Kopiraj ovu objavu

en: Copy & Delete Posts Menu
hr: Copy & Delete Posts izbornik

en: Copy this
hr: Kopiraj ovo

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Please select basic settings for this copy.
hr: Molimo odaberite osnovne postavke za ovu kopiju.

en: Please select at least one row to copy and try again.
hr: Molimo odaberite barem jedan redak za kopiranje i pokušajte ponovno.

en: Please select at least one row to copy.
hr: Molimo odaberite barem jedan redak za kopiranje.

en: –––––––––––––- END OF THE DEBUG OUTPUT –––––––––––––-
hr: –––––––––––––- KRAJ ISPRAVLJANJA POGREŠAKA –––––––––––––-

en: You're crazy! – Here is the output:
hr: Ludi ste! -- Evo rezultata:

en: Are you REALLY sure?
hr: Jeste STVARNO sigurni?

en: This post is a duplicate of
hr: Ova objava je duplikat od

en: Change the type of this copy <span class="cdp-premium-icon cdp-big-icon"></span>
hr: Promijenite vrstu ove kopije <span class="cdp-premium-icon cdp-big-icon"></span>

en: If you’re on a multisite you can copy it to other sites.
hr: Ako ste na multistranici možete kopirati i na druge stranice.

en: This is a Premium Feature.<br><a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Check it out and upgrade today</a>,<br>we made it <b>really affordable!</b>
hr: Ovo je Premium mogućnost. <br><a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Proučite i nadogradite danas</a>,<br>napravili smo ga<b>stvarno pristupačnim!</b>

en: If you’re on a multisite you can copy it to other sites with the Premium Plugin. <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Order it now!</a>
hr: Ako ste na multistranici možete kopirati na druge stranice putem Premium dodatka. <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Naručite sada!</a>

en: here
hr: ovdje

en: Define your copy settings
hr: Definirajte svoje postavke kopiranja

en: Hide
hr: Sakrij

en: Auto Cleaned-up
hr: Auto čišćenje

en: Deleted Posts
hr: Izbrisane objave

en: Kill
hr: Zaustavi

en: Auto Cleaning-up
hr: Auto čišćenje

en: Deleting Posts
hr: Brisanje objava

en: Change it to blank
hr: Promijeni u prazno

en: Change it to (Name of original)
hr: Promijeni u (Ime originala)

en: only if <u><b>not</b></u> empty
hr: samo ako <u><b>nije</b></u> prazno

en: <b>including</b> empty
hr: <b>uključujući</b> prazno

en: Something went wrong and we couldn't send request, are you connected to the internet?
hr: Nešto je pošlo po krivu i ne možemo poslati zahtjev, jeste li spojeni na internet?

en: Something went wrong and we couldn't send request, please try refresh page and try again.
hr: Nešto je pošlo po krivu i ne možemo poslati zahtjev, molimo probajte osvježiti stranicu i probajte ponovno.

en: Unknown response, please try refresh the page!
hr: Nepoznat odgovor, molimo probajte osvježiti stranicu!

en: License is valid, press the button again to activate!
hr: Licenca je valjana, pritisnite gumb ponovno da bi aktivirali!

en: License is already active, let us reload the page!
hr: Licenca je već aktivna, ponovno ćemo učitati stranicu!

en: Something went wrong and we couldn't setup the deletion task. – Please check console for more info.
hr: Nešto je pošlo po krivu i ne možemo psotaviri zadatak brisanja. - Molimo provjerite za više informacija.

en: – Please try without throttling.
hr: -- Molimo provjerite bez ubrzavanja.

en: Something went wrong and we couldn't setup the deletion task.
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo mogli postaviti zadatak brisanja.

en: Deletion process started, you can close this page now and wait till the process ends!
hr: Proces brisanaj je započeo, sada možete zatvoriti stranicu i čekati dok se proces završi!

en: You have wrong count in throttling field, please fix.
hr: Imate krivi broj u throttling polju, molimo popravite.

en: Nothing to do here, please select at least one post to delete.
hr: Ništa za napraviti, molimo odaberite barem jednu objavu za brisanje.

en: Please check that you completed all steps, before this task!
hr: Molimo provjerite da li ste ispunili sve korake, prije ovog zadatka!

en: No posts/pages meeting the current filter conditions.
hr: Nijedna objava/stranica ne odgovarama trenutnim uvjetima filtriranja.

en: You did not select any filter.<br>Click <a href="#" class="cdp-show-the-copies">here</a> to show all copies (of the selected post type) made by this plugin.
hr: Niste odabrali nijedan filter. <br>Klikni <a href="#" class="cdp-show-the-copies">ovdje</a> da bi se prikazala kopije (odabrane vrste objave) napravljene putem ovog dodatka.

en: Please, check for: which duplicates you are looking for
hr: Molimo označite: koje duplikate tražite

en: Something went wrong and we couldn't get post list. – Please check console for more info.
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo mogli dohvatiti listu objava. --Molimo provjerite za dodatne informacije.

en: There was an error while getting data from server, please try again.
hr: Pojavila se pogreška prilikom dohvaćanja podataka od poslužitelja, molimo pokušajte ponovno.

en: Copy in progress...
hr: Kopiranje u tijeku...

en: Something went wrong and we couldn't get profile settings – please try again!
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo mogli dohvatiti postavke profila - molimo pokušajte ponovno!

en: Copy & Delete Post – Error
hr: Copy & Delete Post – pogreška

en: Unable to recognize selected profile, please try again.
hr: Nije moguće prepoznavanje odabranog profila, molimo pokušajte ponovno.

en: Couldn't recognize that button, please try again.
hr: Nije moguće prepoznati taj gumb, molimo pokušajte ponovno.

en: Something went wrong and we couldn't copy this post. – See dev console for more info.
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo moglikoprati ovu objavu. -- Pogledajte dev za više informacija.

en: Something went wrong and we couldn't copy this post – please try again!
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo mogli kopirati ovu objavu - molimo pokušajte ponovno!

en: You need to insert positive number for copies.
hr: Morate unijeti pozitivan broj za kopije.

en: (Name of original)
hr: (Ime originala)

en: Something went wrong and we couldn't save your settings.
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo uspjeli spremiti vaše postavke.

en: All your settings were saved!
hr: Sve vaše postavke su spremljene!

en: Something went wrong and we couldn't update intro settings. – Please check console for more info.
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo uspjeli ažurirati postavke uvoda. -- Molimo provjerite za više informacija.

en: Something went wrong and we couldn't update intro settings – try again!
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo uspjeli ažurirati postavke uvoda -- probajte ponovno!

en: Something went wrong and we couldn't save intro settings.
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo uspjeli spremiti postavke uvoda.

en: Something went wrong and we couldn't save intro settings!
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo uspjeli spremiti postavke uvoda!

en: No items to show, try with other filters!
hr: Nema stavki za prikazati, probajte s drugim filterima!

en: <b>Questions?</b> We're happy to help in the <a href="https://wordpress.org/support/plugin/copy-delete-posts/#new-topic-0" target="_blank" style="text-decoration: none;">Support Forum</a>.
hr: <b>Pitanja?</b> Rado ćemo vam pomoći na <a href="https://wordpress.org/support/plugin/copy-delete-posts/#new-topic-0" target="_blank" style="text-decoration: none;">Support Forum</a>.

en: You selected <b class="cdp-t-d-ct cdp-f-w-light">0</b> pages/posts to be deleted
hr: Odabrali ste <b class="cdp-t-d-ct cdp-f-w-light">0</b> stranice/objave za brisanje

en: However, if you want it as a <b class="cdp-f-w-bold">default setting option</b>, then please select it below:
hr: Iako, ukoliko želite <b class="cdp-f-w-bold">kao zadanu opciju </b>, molimo označite to ispod:

en: Do you know anything else you want to have copied (e.g. data added by a different plugin)? <br />
                    Please <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"><span class="cdp-green">tell us about it</span></a>, we always want to further improve this plugin! :)
hr: Znate li još nešto što želite kopirati (npr. Podatke koje dodaje drugi dodatak)? <br />
                     Molimo <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"><span class="cdp-green">recite nam o tome</span></a>, mi uvijek želimo dodatno poboljšati naš dodatak! :)

en: …get the date & time at time of copying.
hr: ...dobiti datum i vrijeme kopiranja.

en: settings
hr: postavke

en: post
hr: objava

en: Manual Cleanup removed
hr: Manualno čišćenje uklonjeno

en: Please enter license key, currently it is empty.
hr: Molimo unesite ključ licence, trenutno je prazno.

en: Cannot connect to the server, premium filters will not be applied.
hr: Nije se moguće povezati na poslužitelj, premium filteri neće biti primjenjeni.

en: Something went wrong and we couldn't get profile settings. – Check console for more details
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo mogli dohvatiti postavke profila. -- Provjerite za više detalja

en: Something went wrong and we couldn't save your settings. – Please check console for more info.
hr: Nešto je pošlo po krivu i nismo uspjeli spremiti vaše postavke. - Molimo provjerite za više informacija.

en: This will establish connection to the chat servers
hr: Ovo će uspostaviti vezu s chat servisima

en: Connect with support (click to load)
hr: Povežite se s podrškom (kliknite za učitavanje)

note: Description of the plugin
en: The best solution to easily make duplicates of your posts & pages, and delete them in one go.
hr: Najbolje rješenje za jednostavno izrađivanje duplikata vaših postova i stranica te njihovo brisanje u jednom potezu.
