Plugins - Duplicate Post - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (344 entries)

en: # of words
fa: # کلمات

en: %b_start%Please%b_end% copy below logs %a_start%into the forum%a_end% so that we can make the plugin even better (for free)!
fa: %b_start%لطفا%b_end% لاگ های زیر %a_start% را در انجمن%a_end% کپی کنید تا بتوانیم افزونه را حتی بهتر (رایگان) کنیم!

en: (Name of original)
fa: (نام اصلی)

en: (show more options)
fa: (نمایش گزینه های بیشتر)

en: + Add / manage / import / export settings
fa: + افزودن / مدیریت / وارد کردن / تنظیمات صادر کردن

en: ...and after your copy frenzy, you may need to…
fa: ... و بعد از یک کپی بسیار حجیم، ممکن است لازم باشد…

en: ...need others? <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank">Suggest them!</a>
fa: ... به موارد دیگری احتیاج دارید؟ <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"> آنها را پیشنهاد کنید! </a>

en: <b class="cdp-ff-b4">Other</b> options
fa: <b class="cdp-ff-b4"> سایر گزینه ها </b>

en: <b>Filter results (optional)</b>: Only list them, if they<span id="cdpp-switch-mf"> […]</span>
fa: <b>فیلتر کردن نتایج (اختیاری)</b>: فقط آنها را لیست کنید ، اگر آنها<span id="cdpp-switch-mf"> […]</span>

en: <b>If <u class="cdp-f-w-bold">un</u>checked</b> copies will...
fa: <b> اگر <u class="cdp-f-w-bold"></u> علامت زده نشده </b> کپی ها ...

en: <b>If checked</b> copies will...
fa: <b>اگر علامت زده شده </b> کپی ها ...

en: <b>Questions?</b> We're happy to help in the <a href="https://wordpress.org/support/plugin/copy-delete-posts/#new-topic-0" target="_blank" style="text-decoration: none;">Support Forum</a>.
fa: <b> سوال دارید؟ </b> خوشحال می شویم که به شما <a href="https://wordpress.org/support/plugin/copy-delete-posts/" target="_blank" style="text-decoration: none;">در انجمن پشتیبانی کنیم </a>.

en: <b>including</b> empty
fa: <b> شامل </b> خالی

en: <span id="cdp-menu">Copy & Delete Posts</span>
fa: <span id="cdp-menu"> کپی و حذف پست </span>

en: <u class="cdp-d-select-all cdp-f-w-light">Select all</u> (also from other pages)
fa: <u class="cdp-d-select-all cdp-f-w-light"> همه را انتخاب کنید </u> (همچنین از صفحات دیگر)

en: ALWAYS change the type when copied (posts will become pages, pages will become posts)
fa: همیشه هنگام کپی نوع آن را تغییر دهید (پست ها به صفحات تبدیل می شوند ، صفحات به پست تبدیل می شوند)

en: Add new
fa: جدید اضافه کن

en: Additional features
fa: ویژگی های اضافی

en: Adds an <b class="cdp-f-w-semi-bold">incremental counter</b> (starting with “2”)
fa: یک <b class="cdp-f-w-semi-bold"> شمارنده افزایشی </b> (با "۲" شروع می شود) اضافه می کند

en: Adds the <b class="cdp-f-w-semi-bold">current date</b> in
fa: <b class="cdp-f-w-semi-bold"> تاریخ فعلی </b> را در اضافه می کند

en: Adds the <b class="cdp-f-w-semi-bold">current time</b> in hh:mm:ss format
fa: <b class="cdp-f-w-semi-bold">current time</b> را در قالب hh: mm: ss اضافه می کند

en: Adjust URLs in post content for new subsite
fa: URL ها را در محتوای نوشته برای زیرسایت جدید تنظیم کنید

en: Admin bar
fa: نوار اَدمین

en: All post meta
fa: همه پست متا

en: All your settings were saved!
fa: همه تنظیمات شما ذخیره شد!

en: Alright! We will ask you again in 14 days!
fa: بسیار خوب! ۱۴ روز دیگر دوباره از شما می پرسیم!

en: Also count pages/posts of different types as duplicates
fa: همچنین ، صفحات/پست های که از نوع متفاوت هستند را به عنوان تکراری حساب کنید

en: And: you can also use this feature for any other redirections you may need
                          (not only redirects from deleted posts/pages)!
fa: و: همچنین می توانید از این ویژگی برای هر تغییر مسیر دیگری که نیاز دارید استفاده کنید
                           (نه تنها از پستها/صفحات حذف شده هدایت می شود)!

en: Are you REALLY sure?
fa: شما واقعا مطمئن هستید؟

en: As part of the <span class="cdp-green">premium plugin</span> you can enable redirects, so that the URLs of your deleted posts/pages automatically take visitors to the version which you decided to keep.
fa: به عنوان بخشی از <span class="cdp-green"> پلاگین ویژه </span> ، می توانید تغییر مسیرها را فعال کنید تا URLs پست ها/صفحات حذف شده شما به طور خودکار بازدیدکنندگان را به نسخه ای که تصمیم گرفته اید حفظ کنید هدایت کند.

en: Attachments
fa: پیوست ها

en: Author
fa: نویسنده

en: Auto Cleaned-up
fa: پاکسازی خودکار

en: Auto Cleaning-up
fa: پاکسازی خودکار

en: Automatic Cleanup
fa: پاکسازی خودکار

en: Automatic redirection
fa: هدایت خودکار

en: Average time is 8 copies per second.
fa: میانگین زمان ۸ کپی در ثانیه است.

en: Before you delete anything here (which cannot be undone!) we <b class="cdp-f-w-bold">strongly suggest</b><br />
                    that you create a backup, for example with <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">this plugin</a>
fa: قبل از حذف هر چیزی در اینجا (که قابل بازگشت نیست!) ما <b class="cdp-f-w-bold"> قویاً پیشنهاد می کنیم </b> <br />
                  نسخه پشتیبان تهیه کنید، به عنوان مثال با <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-clone-by-wp-academy/" target="_blank"> این پلاگین </a>

en: Below are your
fa: در پایین هستند

en: Build your preferred naming logic for the copies:
fa: منطق نامگذاری دلخواه خود را برای کپی ها بسازید:

en: Bulk actions menu
fa: منوی اقدامات انبوه

en: By default, the type of what you copy does not change, i.e. if you copy a post the new version will also be a post, and the same for pages.
fa: به طور پیش فرض ، نوع چیزی که کپی می کنید تغییر نمی کند ، به عنوان مثال اگر یک پست را کپی کنید ، نسخه جدید نیز یک پست خواهد بود و برای صفحات نیز همینطور خواهد بود.

en: Cannot connect to the server, premium filters will not be applied.
fa: اتصال به سرور امکان پذیر نیست ، فیلترهای ویژه اعمال نمی شوند.

en: Cannot send dismiss request. Are you connected to the internet?
fa: نمی توان درخواست تمام کردن را ارسال کرد. آیا به اینترنت متصل هستید؟

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Change it to (Name of original)
fa: تغییر آن به (نام اصلی)

en: Change it to blank
fa: آن را به خالی تغییر دهید

en: Change the type of this copy <span class="cdp-premium-icon cdp-big-icon"></span>
fa: نوع این کپی را تغییر دهید <span class="cdp-premium-icon cdp-big-icon"></span>

en: Change to blank
fa: به خالی تغییر دهید

en: Check if you need these features (optional):
fa: بررسی کنید آیا به این ویژگی ها نیاز دارید (اختیاری):

en: Children
fa: زیر مجموعه ها

en: Clean slate
fa: پروسه جدید از ابتدا

en: Clear notifiactions
fa: پاک کردن اعلان ها

en: Clicking on it will spin up a new WordPress instance with the respective plugin installed. Powered by %s.
fa: با کلیک بر روی آن، یک نمونه جدید وردپرس با نصب افزونه مربوطه باز می شود. پشتیبانی شده توسط %s.

en: Close section
fa: بستن بخش

en: Comments
fa: نظرات

en: Connect with support (click to load)
fa: اتصال با پشتیبانی (برای بارگیری کلیک کنید)

en: Content
fa: محتوا

en: Content types which can be copied
fa: انواع محتوا قابل کپی

en: Copies will be the same type as the original
fa: کپی ها همانند نسخه اصلی خواهند بود

en: Copy
fa: کپی

en: Copy & Delete
fa: کپی و حذف

en: Copy & Delete Post – Error
fa: کپی و حذف پست - خطا

en: Copy & Delete Posts
fa: کپی و حذف پست ها

en: Copy & Delete Posts Menu
fa: کپی و حذف منوی پست ها

en: Copy and jump to editing
fa: کپی کنید و به ویرایش بروید

en: Copy in progress...
fa: کپی در حال انجام ...

en: Copy it!
fa: کپی کنید!

en: Copy logs
fa: کپی گزارش ها

en: Copy now!
fa: همین حالا کپی کنید!

en: Copy of
fa: کپی از

en: Copy this
fa: این را کپی کن

en: Copy this post
fa: این پست را کپی کنید

en: Copy to clipboard failed, your browser does not support this function.
fa: کپی در کلیپ بورد ناموفق بود ، مرورگر شما از این عملکرد پشتیبانی نمی کند.

en: Copy to clipboard was successfull.
fa: کپی در کلیپ بورد با موفقیت انجام شد.

en: Copy worked!
fa: رونوشت کار کرد!

en: Couldn't recognize that button, please try again.
fa: آن دکمه تشخیص داده نشد ، لطفاً دوباره امتحان کنید.

en: Count them as duplicates if they are identical with respect to <u class="cdp-f-w-bold">all</u> of the below...
fa: اگر از نظر <u class="cdp-f-w-bold"> همه </u> موارد زیر یکسان هستند ، آنها را تکراری حساب کنید ...

en: Counter
fa: شمارنده

en: CurrentDate
fa: تاریخ فعلی

en: CurrentTime
fa: زمان کنونی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom posts
fa: پست های سفارشی

en: Custom posts types
fa: انواع پست های سفارشی

en: Date
fa: تاریخ

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Decide on a case-by-case basis (adds new button on copy screen)
fa: تصمیم گیری به صورت موردی (افزودن یک دکمه جدید بر روی صفحه کپی)

en: Default
fa: پیش فرض

en: Define your copy settings
fa: تنظیمات کپی خود را تعریف کنید

en: Delete
fa: حذف

en: Delete ALL duplicates, don’t keep any (Be careful!)
fa: همه موارد تکراری را حذف کنید ، هیچ کدام را نگه ندارید (مراقب باشید!)

en: Delete duplicate posts/pages
fa: پستها/صفحات تکراری را حذف کنید

en: Delete selected pages/posts!
fa: حذف صفحات/پست های انتخاب شده!

en: Deleted Posts
fa: پست های حذف شده

en: Deleting Posts
fa: در حال حذف پست ها

en: Deletion process started, you can close this page now and wait till the process ends!
fa: فرآیند حذف آغاز شد ، می توانید این صفحه را هم اکنون ببندید و منتظر بمانید تا فرآیند به پایان برسد!

en: Deletion throttling
fa: محدودیت تعداد حذف ها در زمان تعریف شده

en: Disabled
fa: غیر فعال شد

en: Display copy option on...
fa: نمایش گزینه کپی در ...

en: Do you know anything else you want to have copied (e.g. data added by a different plugin)? <br />
                    Please <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"><span class="cdp-green">tell us about it</span></a>, we always want to further improve this plugin! :)
fa: آیا چیز دیگری می خواهید کپی کنید (به عنوان مثال داده های اضافه شده توسط پلاگین دیگری)؟ <br />
                     لطفاً <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"><span class="cdp-green"> در این مورد به ما بگویید </span> </a> ، ما همیشه می خواهیم این پلاگین را  بهینه کنیم ! :)

en: Do you want to consider different titles still to be identical if a) the copied posts/pages<br />were created by this plugin and b) they were not modified thereafter?
fa: آیا هنوز می خواهید عناوین مختلف را یکسان در نظر بگیرید  اگر الف) پستها /صفحات کپی شده <br /> توسط این پلاگین ایجاد شده اند و ب) پس از آن اصلاح نشده اند؟

en: Don't show this intro – never again!
fa: این معرفی را هرگز دوباره نشان ندهید!

en: Done:
fa: انجام شد

en: Drag & drop the automatic elements into the Prefix/Suffix fields to add them.
fa: برای افزودن عناصر خودکار در قسمت پیشوند/ پسوند بکشید و رها کنید.

en: Edit screen
fa: ویرایش صفحه

en: Edit screens
fa: ویرایش صفحه ها

en: Elements to copy:
fa: عناصر قابل کپی:

en: Enable "Try it out" buttons in add new plugin screen.
fa: دکمه های «امتحان کن» را در صفحه افزودن افزونه جدید فعال کنید.

en: Enable this if you want to have your posts/pages getting deleted in batches (instead of all at once).<br />This reduces the risk of timeouts if you have a lot to delete.<br />
fa: اگر می خواهید پستها /صفحات شما به صورت دسته ای حذف شوند (به جای یکباره) این  را فعال کنید. <br /> اگر تعداد زیادی برای حذف داشته باشید ، این امر خطر وقفه زمانی را کاهش می دهد. <br />

en: Enable this if you want to redirect the urls from your deleted posts/pages to the main one you decided to keep.
fa: اگر می خواهید URLS را از پست ها/صفحات حذف شده خود به آدرس اصلی هدایت کنید که تصمیم گرفته اید آن را حفظ کنید ، این را فعال کنید.

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Example based on current selections:
fa: مثال بر اساس انتخاب های فعلی:

en: Excerpt
fa: چکیده

en: Excerpt (<span class="cdp-no-empty-text"><b>including</b> empty</span>)
fa: گزیده (<span class="cdp-no-empty-text"><b> شامل </b> خالی </span>)

en: Feat. image
fa: ویژگی تصویر

en: Featured image
fa: تصویر ویژه

en: Format
fa: قالب بندی

en: Go premium now
fa: هم اکنون پلن ویژه را انتخاب کنید

en: Go to forum
fa: برو به انجمن

en: Got it, close intro!
fa: متوجه شدم ، مقدمه را ببند!

en: Gutenberg editor
fa: ویراستار گوتنبرگ

en: Hide
fa: پنهان شدن

en: Hide copy tooltip on hover and only show the button
fa:  ابزار کپی در شناور را پنهان کن و فقط  دکمه را نشان بده

en: However, if you want it as a <b class="cdp-f-w-bold">default setting option</b>, then please select it below:
fa: با این حال ، اگر آن را به عنوان <b class="cdp-f-w-bold"> گزینه پیش فرض تنظیمات </b> می خواهید ، لطفاً آن را در زیر انتخاب کنید:

en: However, we noticed some optimization potential on your server.
fa: با این حال، ما متوجه پتانسیل بهینه سازی در سرور شما شدیم.

en: Huh?
fa: منظورت چیه؟

en: I completed <u>all</u> steps, it’s ok!
fa: <u> همه </u> مراحل را انجام دادم ، مشکلی نیست!

en: If checked, you will see a reference to the original post/page (on the copied version).
fa: در صورت علامت گذاری ، مرجعی برای پست/صفحه اصلی (در نسخه کپی شده) مشاهده خواهید کرد.

en: If it’s necessary the process will dynamically slow down - depending on your server’s resource consumption. For example, if you’re using another plugin which is running a background process and it takes a lot of resources (+50%), our plugin will wait/slow down until the other process is complete.
fa: در صورت لزوم ، روند کار بطور پویا کند می شود - بسته به مصرف منابع سرور شما. به عنوان مثال ، اگر از پلاگین دیگری استفاده می کنید که  در حال اجرا در پس زمینه است و منابع زیادی (+۵۰٪) نیاز دارد ، پلاگین ما منتظر می ماند/سرعت عمل کم می شود تا فرآیند در حال اجرا کامل شود.

en: If this feature is activated, you’ll see “Try it out”-buttons on the screen where you can
fa: اگر این ویژگی فعال باشد، دکمه‌های «امتحان کن» را روی صفحه می‌بینید که در آنجا می‌توانید

en: If you created multiple copies in one go, you’ll be taken to the first copy.
fa: اگر چندین کپی را یکجا ایجاد کنید ، به اولین نسخه منتقل می شوید.

en: If you make multiple copies in one go, use the Counter-option as otherwise some copies will have the same name.
fa: اگر چندین نسخه را به صورت یکجا تهیه می کنید ، از گزینه - شمارنده استفاده کنید در غیر این صورت، برخی از کپی ها نام یکسانی خواهند داشت.

en: If you want to make a page out of a post, or vice versa, then you can do this on a <b class="cdp-f-w-bold">case by case basis</b> if you select the option “Define it specifically for this case” in the copy-tooltip, and then select this option on the following screen in the tooltip.
fa: اگر می خواهید یک صفحه را از یک پست ایجاد کنید یا برعکس ، می توانید این کار را به صورت <b class="cdp-f-w-bold"> مورد به مورد </b> و در صورت انتخاب گزینه "تعریف برای این مورد خاص ”در ابزار راهنمای کپی انجام دهید ، و سپس این گزینه را در صفحه زیر در راهنمای ابزار انتخاب کنید.

en: If you’re making a lot of copies it can take a while
            <br>(up to 5 minutes if you’re on a slow server).
fa: اگر تعداد زیادی کپی تهیه می کنید ، ممکن است مدتی طول بکشد
             <br> (اگر در سرور آهسته هستید حداکثر ۵ دقیقه).

en: If you’re not of the drag & droppy-type, you can also enter shortcodes [Counter], [CurrentDate] and [CurrentTime].
fa: اگر روش کشیدن و رها کردن را دوست ندارید ، می توانید از کدهای کوتاه [Counter] ، [CurrentDate] و [CurrentTime] استفاده کنید.

en: If you’re on a multisite you can copy it to other sites with the Premium Plugin. <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Order it now!</a>
fa: اگرشما در یک چند سایته هستید، می توانید آن را با پلاگین ویژه در سایت های دیگر کپی کنید. <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank"> همین حالا سفارش دهید! </a>

en: If you’re on a multisite you can copy it to other sites.
fa: اگرشما در یک چند سایته هستید می توانید آن را در سایت های دیگر کپی کنید.

en: In progress:
fa: در حال پیش رفت:

en: Invalid ID argument.
fa: آرگومان شناسه نامعتبر است.

en: It will hide this banner just for now.
fa: ین بنر را فقط برای همین حالا پنهان می کند.

en: Keep the newest duplicate (typically the last copy you made)
fa: جدیدترین نسخه تکراری (معمولاً آخرین کپی که تهیه کرده اید) را نگه دارید

en: Keep the oldest duplicate (typically the original)
fa: قدیمی ترین نسخه تکراری (معمولاً نسخه اصل) را نگه دارید

en: Kill
fa: از بین بردن

en: Leave me where I was
fa: مرا در همان جایی که بودم برگردان

en: License is already active, let us reload the page!
fa: مجوز در حال حاضر فعال است ، اجازه دهید صفحه را دوباره بارگیری کنیم!

en: License is valid, press the button again to activate!
fa: مجوز معتبر است ، دوباره دکمه را فشار دهید تا فعال شود!

en: Link categories
fa: دسته بندی های لینک

en: Link cats
fa: دسته بندی های لینک

en: List of posts/pages
fa: لیست پست ها/صفحات

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Make sure you created a backup with, e.g. with <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">this plugin</a>.
fa: مطمئن شوید که یک نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، به عنوان مثال با <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-clone-by-wp-academy/" target="_blank"> این پلاگین </a>.

en: Making more than 50 copies will take some time. – depending on your server.
fa: ساخت بیش از ۵۰ کپی مدتی طول می کشد. - بسته به سرور شما

en: Manual Cleanup
fa: پاکسازی دستی

en: Manual Cleanup removed
fa: پاکسازی دستی حذف شد

en: Menu order
fa: چیدمان فهرست

en: Move <b>Copy & Delete Posts</b> <u>menu item</u> under <b>Tools</b> dropdown
fa: <b>کپی و حذف پست‌ها</b> <u>مورد منو</u> را در منوی کشویی <b>ابزار</b> منتقل کنید

en: Move post(s) to trash?
fa: پست (ها) به سطل زباله منتقل شود؟

en: Nav Menus
fa: منوهای هدایت

en: Navigation Menus
fa: منوهای ناوبری

en: Navigation after copying
fa: پیداکردن محل پس از کپی

en: No
fa: خیر

en: No items to show, try with other filters!
fa: مواردی برای نمایش وجود ندارد ، با فیلترهای دیگر امتحان کنید!

en: No posts/pages meeting the current filter conditions.
fa: هیچ پست/صفحه ای با شرایط فیلتر فعلی مطابقت ندارد.

en: No, I don't want to help you to improve the plugin.
fa: نه، نمی‌خواهم برای بهبود افزونه به شما کمک کنم.

en: Nothing to do here, please select at least one post to delete.
fa: در اینجا کاری ندارید ، لطفاً حداقل یک پست را برای حذف انتخاب کنید.

en: Ok, done!
fa: باشه، انجام شد!

en: Only count pages/posts of the same type as duplicates
fa: فقط صفحات/نوشته های هم نوع را به عنوان تکراری بشمارید

en: Pages
fa: صفحات

en: Pages vs. Posts converter
fa: تبدیل کننده صفحات در مقایسه با پست ها

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Please check that you completed all steps, before this task!
fa: لطفاً قبل از این کار مطمئن شوید که تمام مراحل را انجام داده اید!

en: Please enter license key, currently it is empty.
fa: لطفاً یک کلید مجوز وارد کنید ، در حال حاضر ، آن خالی است.

en: Please select at least one row to copy and try again.
fa: لطفاً حداقل یک سطر را برای کپی انتخاب کرده و دوباره امتحان کنید.

en: Please select at least one row to copy.
fa: لطفاً حداقل یک سطر را برای کپی انتخاب کنید.

en: Please select basic settings for this copy.
fa: لطفاً تنظیمات اولیه را برای  این کپی  انتخاب کنید.

en: Please wait, copying in progress...
fa: لطفاً منتظر بمانید ، کپی در حال انجام است ...

en: Please, check for: which duplicates you are looking for
fa: لطفاً بررسی کنید: کدام موارد تکراری را جستجو می کنید

en: Plugin has been installed successfully, feel free to check those awesome features!
fa: پلاگین با موفقیت نصب شده است ، با خیال راحت  ویژگی های فوق العاده را بررسی کنید!

en: Plugin options:
fa: گزینه های پلاگین:

en: Posts
fa: پست ها

en: Posts/pages lists
fa: لیست پست ها/صفحات

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Premium
fa: ویژه

en: Redirection
fa: تغییر مسیر

en: Save
fa: ذخيره

en: Scan for duplicates in...
fa: اسکن برای موارد تکراری در ...

en: Scan for duplicates now!<br /><small class="cdp-sm-d cdp-f-s-17 cdp-f-w-medium">(at this point nothing gets deleted)</small>
fa: اکنون برای موارد تکراری اسکن کنید! <br /><small class="cdp-sm-d cdp-f-s-17 cdp-f-w-medium"> (در این مرحله هیچ چیز حذف نمی شود) </small>

en: Scan has found [<span id="cdp-d-table-pagi-ilosc-wynikow" class="cdp-f-w-bold"></span>] duplicates
fa: اسکن [<span id="cdp-d-table-pagi-ilosc-wynikow" class="cdp-f-w-bold"></span>موارد تکراری پیدا کرده است

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Select all the posts & pages which should be deleted (by ticking the checkboxes in the table above).
fa: همه پستها و صفحاتی را که باید حذف شوند (با علامت زدن کادرهای تأیید در جدول بالا) انتخاب کنید.

en: Select this option to move deleted posts to trash (instead of deleting them permanently right away).
fa: این گزینه را برای انتقال پست های حذف شده به سطل زباله (به جای حذف فوری آنها به صورت دائمی) انتخاب کنید.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings:
fa: تنظیمات:

en: Show
fa: نمایش‌دادن

en: Show intro
fa: نمایش مقدمه

en: Show post export & import buttons
fa: نمایش دکمه های صادر و وارد کردن پست

en: Show reference to original item?
fa: اشاره به مورد اصلی نشان داده شود؟

en: Similar slug
fa: اِسلگ مشابه

en: Slug
fa: اِسلگ

en: Slugs are never 100% identical (i.e. Wordpress adds a counter automatically to ensure they are unique). The rule to only have them at least 85% identical does the job fine (you can see after the scan which posts are considered identical).
fa: اسلاگ ها هرگز ۱۰۰٪ یکسان نیستند (یعنی وردپرس به طور خودکار یک شمارنده به آنها اضافه می کند تا مطمئن شود منحصر به فرد هستند). این قانون که حداقل ۸۵٪ آنها یکسان در نظر گرفته می شوند کار را به خوبی پیش می برد (می توانید بعد از اسکن ببینید که کدام پست ها یکسان در نظر گرفته می شوند).

en: Something went wrong and we couldn't copy this post – please try again!
fa: مشکلی پیش آمد و ما نتوانستیم این پست را کپی کنیم - لطفاً دوباره امتحان کنید!

en: Something went wrong and we couldn't copy this post. – See dev console for more info.
fa: مشکلی پیش آمد و ما نتوانستیم این پست را کپی کنیم. - برای اطلاعات بیشتر به کنسول توسعه مراجعه کنید.

en: Something went wrong and we couldn't get post list. – Please check console for more info.
fa: مشکلی پیش آمد و نتوانستیم لیست پست را دریافت کنیم. - لطفاً برای اطلاعات بیشتر کنسول را بررسی کنید.

en: Something went wrong and we couldn't get profile settings – please try again!
fa: مشکلی پیش آمد و نتوانستیم تنظیمات پروفایل را دریافت کنیم - لطفاً دوباره امتحان کنید!

en: Something went wrong and we couldn't get profile settings. – Check console for more details
fa: مشکلی پیش آمد و نتوانستیم تنظیمات پروفایل را دریافت کنیم. - برای جزئیات بیشتر کنسول را بررسی کنید.

en: Something went wrong and we couldn't save intro settings!
fa: مشکلی پیش آمد و نتوانستیم تنظیمات مقدمه را ذخیره کنیم!

en: Something went wrong and we couldn't save intro settings.
fa: مشکلی پیش آمد و نتوانستیم تنظیمات مقدمه را ذخیره کنیم.

en: Something went wrong and we couldn't save your settings.
fa: مشکلی پیش آمد و نتوانستیم تنظیمات شما را ذخیره کنیم.

en: Something went wrong and we couldn't save your settings. – Please check console for more info.
fa: مشکلی پیش آمد و نتوانستیم تنظیمات شما را ذخیره کنیم. - لطفاً برای اطلاعات بیشتر کنسول را بررسی کنید.

en: Something went wrong and we couldn't send request, are you connected to the internet?
fa: مشکلی پیش آمد و ما نتوانستیم درخواستی ارسال کنیم ، آیا به اینترنت متصل هستید؟

en: Something went wrong and we couldn't send request, please try refresh page and try again.
fa: مشکلی پیش آمد و ما نتوانستیم درخواست را ارسال کنیم ، لطفاً صفحه را تازه کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Something went wrong and we couldn't setup the deletion task.
fa: مشکلی پیش آمد و ما نتوانستیم وظیفه حذف کردن را تنظیم کنیم.

en: Something went wrong and we couldn't setup the deletion task. – Please check console for more info.
fa: مشکلی پیش آمد و ما نتوانستیم وظیفه حذف کردن را تنظیم کنیم. - لطفاً برای اطلاعات بیشتر کنسول را بررسی کنید.

en: Something went wrong and we couldn't update intro settings – try again!
fa: مشکلی پیش آمد و نتوانستیم تنظیمات مقدمه را به روز کنیم - دوباره امتحان کنید!

en: Something went wrong and we couldn't update intro settings. – Please check console for more info.
fa: مشکلی پیش آمد و نتوانستیم تنظیمات مقدمه را به روز کنیم. - لطفاً برای اطلاعات بیشتر کنسول را بررسی کنید.

en: Status
fa: وضعیت

en: Steps to deletion:
fa: مراحل حذف:

en: Successfull copy image
fa:  کپی تصویرموفق بود

en: Suffix
fa: پسوند

en: Tags
fa: برچسب ها

en: Take me to the edit-page of the created copy
fa: مرا به صفحه ویرایش نسخه ایجاد شده ببرید

en: Tasks cleared!
fa: تَسک ها پاک شد!

en: Taxonomies
fa: طبقه بندی ها

en: Template
fa: قالب

en: Test new plugins before installing:
fa: قبل از نصب، افزونه های جدید را آزمایش کنید:

en: Thank you very much for the review, this banner will not appear again!
fa: از نظر شما بسیار متشکرم ، این بنر دوباره ظاهر نمی شود!

en: The best solution to easily make duplicates of your posts & pages, and delete them in one go.
fa: بهترین راه حل جهت ساختن آسان یک کپی تکراری از پست ها و صفحات خود و حذف یکباره آنها .

en: The copies you created may have been given different titles automatically (according to the rules in <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter">this section</a>) and therefore would not count as duplicates as they have different titles.<br /><br />To remedy this, you can select “Yes” here so that those posts/pages also get considered as duplicates.
fa: ممکن است به کپی هایی که ایجاد کرده اید عناوین مختلفی به صورت خودکار داده شود (طبق قوانین موجود در <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"> این بخش </a>) و بنابراین از آنجایی که آنها عناوین متفاوت دارند  تکراری محاسبه نمی شوند. <br /> <br /> برای رفع این مشکل ، می توانید "بله" را در اینجا انتخاب کنید تا این پستها /صفحات نیز به عنوان تکراری در نظر گرفته شوند.

en: The task has been hidden
fa: تَسک مخفی شده است

en: The task has been killed
fa: تَسک لغو شده است

en: There was an error and we couldn't hide the task.
fa: خطایی رخ داد و ما نتوانستیم تَسک را پنهان کنیم.

en: There was an error and we couldn't kill the task.
fa: خطایی رخ داد و ما نتوانستیم تَسک را لغو کنیم.

en: There was an error while getting data from server, please try again.
fa: هنگام دریافت داده از سرور خطایی روی داد ، لطفاً دوباره امتحان کنید.

en: There was an error with this notification.
fa: در این اعلان خطایی وجود داشت.

en: There was an issue while dismissing banner, please do it next time again.
fa: هنگام مرخص کردن بنر مشکلی پیش آمد ، لطفاً دفعه بعد دوباره این کار را انجام دهید.

en: This banner will not appear again, if any feature is missing you can ask for it on our support forum!
fa: این بنر دوباره ظاهر نمی شود ، در صورت عدم وجود هرگونه ویژگی می توانید آن را در انجمن پشتیبانی ما درخواست کنید!

en: This is a Premium Feature.<br><a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Check it out and upgrade today</a>,<br>we made it <b>really affordable!</b>
fa: این یک ویژگی ممتاز است. <br> <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank"> امروز آن را بررسی کرده و ارتقاء دهید </a> ، <br> ما آن را <b> واقعا مقرون به صرفه درست کرده ایم! </b>

en: This isn’t just good for your visitors, but also for SEO: the “link juice” from your old (deleted) articles will be forwarded to the versions you keep, helping you to rank higher in search engines.
fa: این نه تنها برای بازدیدکنندگان شما مفید است ، بلکه برای SEO نیز مفید است: "لینک پیوند" مقاله های قدیمی (حذف شده) شما به نسخه هایی که نگه دارید ارسال می شود و به شما کمک می کند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری را کسب کنید.

en: This post is a duplicate of
fa: این یک پست تکراری است از

en: This task has already ended this work, please wait for list refresh and try again.
fa: این تَسک قبلاً این کار را به پایان رسانده است ، لطفاً منتظر بمانید تا لیست تازه شود و دوباره امتحان کنید.

en: This will establish connection to the chat servers
fa: با این کار اتصال به سرورهای چت برقرار می شود

en: Title
fa: عنوان

en: Trouble logging in there?
fa: مشکلی در ورود به سیستم وجود دارد؟

en: Type
fa: نوع

en: USM Settings
fa: تنظیمات USM

en: Ultimate Social Media Settings
fa: تنظیمات رسانه های اجتماعی نهایی

en: Unable to recognize selected profile, please try again.
fa: نمی توان پروفایل انتخاب شده را تشخیص داد ، لطفاً دوباره امتحان کنید.

en: Unknown response, please try refresh the page!
fa: پاسخ ناشناس ، لطفاً صفحه را تازه کنید!

en: Untitled Copy
fa: کپی بدون عنوان

en: Use as basis settings
fa: به عنوان تنظیمات پایه استفاده کنید

en: User level permissions
fa: مجوزهای سطح کاربر

en: We can't confirm that we killed this task now, please try again later or check if it't killed.
fa: ما نمی توانیم تأیید کنیم که آیا به روند این تسک خاتمه داده ایم ، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید یا بررسی کنید که آیا این تسک خاتمه یافته است.

en: We can't hide this task now, – maybe it't already hidden. Please try again later.
fa: ما نمی توانیم این تَسک را پنهان کنیم ، - شاید قبلاً پنهان شده است. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: We couldn't catch current tasks, please try again later.
fa: ما نتوانستیم وظایف فعلی را درک کنیم ، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: We couldn't update task list, please try again later or kill tasks individualy.
fa: ما نتوانستیم فهرست تَسک ها را به روز کنیم ، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید یا تَسک ها را به صورت تک تک لغو کنید.

en: Welcome to Copy & Delete Posts!
fa: به کپی و حذف پست ها خوش آمدید!

en: What <b class="cdp-ff-b4">name(s)</b> should the copies have?
fa: چه <b class="cdp-ff-b4"> نام (ها) </b> کپی ها باید داشته باشند؟

en: When does “yes” make sense here?
fa: کی "بله" در اینجا معنی دارد؟

en: Which <b class="cdp-ff-b4">elements</b> shall be copied?
fa: کدام <b class="cdp-ff-b4"> عناصر </b> باید کپی شوند؟

en: Which user role(s) should be able to copy & delete? <i style="color: gray">– The role also must have access to the dashboard.</i>
fa: کدام عملکرد (ها) کاربر باید قادر به کپی و حذف باشد؟ <i style="color: gray"> - عملکرد همچنین باید به داشبورد دسترسی داشته باشد. </i>

en: Which version do you want to keep?
fa: کدام نسخه را می خواهید حفظ کنید؟

en: Woo Settings
fa: تنظیمات Woo

en: WooCommerce Settings
fa: تنظیمات WooCommerce

en: Word count
fa: شمارش کلمات

en: Yes
fa: بله

en: Yes, keep deleted posts in trash!
fa: بله ، پست های حذف شده را در سطل زباله نگه دارید!

en: Yoast SEO Settings
fa: تنظیمات SEO Yoast

en: Yoast Settings
fa: تنظیمات Yoast

en: You can also type tailored text into the fields above.
fa: همچنین می توانید متن متناسب را در فیلدهای بالا تایپ کنید.

en: You can now easily copy posts & pages in various areas:
fa: اکنون می توانید به راحتی پست ها و صفحات را در مناطق مختلف کپی کنید:

en: You can't clear messages when tasks are in progress, please firstly kill tasks or wait till the end.
fa: شما نمی توانید پیام ها را هنگام اجرای تَسک ها  پاک کنید ، لطفاً ابتدا تسک ها را لغو کنید و یا تا انتها منتظر بمانید.

en: You did not select any filter.<br>Click <a href="#" class="cdp-show-the-copies">here</a> to show all copies (of the selected post type) made by this plugin.
fa: شما هیچ فیلتری را انتخاب نکرده اید. <br> روی <a href="#" class="cdp-show-the-copies"> اینجا </a> کلیک کنید تا همه نسخه ها (از نوع پست انتخاب شده) ساخته شده توسط این پلاگین نشان داده شوند.

en: You have wrong count in throttling field, please fix.
fa: شمارش اشتباه در قسمت تعریف محدودیت ها در محدوده زمانی مشخص دارید ، لطفاً آن را برطرف کنید.

en: You need to insert positive number for copies.
fa: برای کپی ها باید اعداد مثبت وارد کنید.

en: You selected <b class="cdp-t-d-ct cdp-f-w-light">0</b> pages/posts to be deleted
fa: شما <b class="cdp-t-d-ct cdp-f-w-light">0</b> صفحه/پست را برای حذف انتخاب کرده اید.

en: You will be notified when the deletion process ends via <span class="cdp-green">Admin Bar Menu</span>.
fa: پس از اتمام مراحل حذف از طریق <span class="cdp-green"> منوی نوار مدیریت </span> به شما اطلاع داده می شود.

en: You're crazy! – Here is the output:
fa: تو دیوانه ای! - نتیجه اینجاست:

en: Your account on Wordpress.org (where you open a new support thread) is different to the one you login to your WordPress dashboard (where you are now). If you don't have a WordPress.org account yet, please sign up at the top right on here. It only takes a minute :) Thank you!
fa: حساب شما در WordPress.org (جایی که یک موضوع پشتیبانی جدید باز می کنید) با آنچه در داشبورد وردپرس خود وارد می کنید (جایی که اکنون هستید) متفاوت است. اگر هنوز حساب WordPress.org ندارید ، لطفاً در بالا سمت راست اینجا ثبت نام کنید. فقط یک دقیقه طول می کشد :) متشکرم!

en: add new plugins
fa: افزونه های جدید اضافه کنید

en: click here to select multiple sites
fa: برای انتخاب چندین سایت اینجا را کلیک کنید

en: dd/mm/yyyy
fa: روز/ماه/سال

en: define it for this case
fa: آن را برای این مورد تعریف کنید

en: format.
fa: قالب

en: here
fa: اینجا

en: mm/dd/yyyy
fa: ماه/روز/سال

en: only if <u><b>not</b></u> empty
fa: فقط اگر <u> <b> خالی نباشد </b> </u>

en: per minute
fa: در دقیقه

en: per page
fa: هر صفحه

en: post
fa: پست

en: settings
fa: تنظیمات

en: test
fa: تست

en: this
fa: این

en: this site
fa: این سایت

en: time(s)
fa: زمان (ها)

en: to
fa: به

en: – Please try without throttling.
fa: - لطفاً  بدون تعریف محدودیت ها در محدوده زمانی مشخص امتحان کنید.

en: –– Profiles ––
fa: –– پروفایل ها––

en: –– Select ––
fa: -- انتخاب --

en: –––––––––––––- END OF THE DEBUG OUTPUT –––––––––––––-
fa: ––––––––––––––- پایان خروجی اشکال زدایی–––––––––––––––-

en: …and you can also <b>delete duplicate</b> posts easily, see below :)
fa: … و همچنین می توانید پست های تکراری </b> را به راحتی <b> حذف کنید ، به زیر مراجعه کنید :)

en: …be Uncategorized, no categories will be copied.
fa: … دسته بندی نشده باشد ، هیچ دسته ای کپی نخواهد شد.

en: …be titled “Untitled”.
fa: ... عنوان داده شود "بدون عنوان".

en: …be without any tags.
fa: ... بدون برچسب ها باشد.

en: …be without custom taxonomy.
fa: ... بدون طبقه بندی سفارشی باشید.

en: …be without private taxonomy.
fa: ... بدون طبقه بندی خصوصی باشید.

en: …clone all metadata tags assigned to post/page.
fa: … همه تگ های متادیتا اختصاص داده شده به پست/صفحه را کلون کنید.

en: …copy only required post/page metadata.
fa: … فقط متادیتا پست/صفحه مورد نیاز را کپی کنید.

en: …create new <a href="https://wordpress.org/support/article/using-image-and-file-attachments/#attachment-to-a-post" target="_blank"><span class="cdp-green">attachments</span></a> (duplicates in Media Library) as well. <i>Recommended only for Multisites.</i>
fa: … ایجاد <a href="https://wordpress.org/support/article/using-image-and-file-attachments/#attachment-to-a-post" target="_blank"><span class="cdp-green"> پیوست های جدید </span> </a> همچنین (تکرار در کتابخانه رسانه) . <i> فقط برای چند سایته ها توصیه می شود. </i>

en: …get a blank slug, unless the page is published, then it will generate it automatically.
fa: … یک اِسلگ خالی دریافت کنید ، مگر اینکه صفحه منتشر شده باشد ، در این صورت آن را به طور خودکار تولید می کند.

en: …get all categories from the original post.
fa: … همه دسته بندی ها را از پست اصلی دریافت کنید.

en: …get all comments from the original.
fa: … همه نظرات را از نسخه  اصلی دریافت کنید.

en: …get all custom taxonomy from the original.
fa: … کلیه طبقه بندی های سفارشی را از اصلی دریافت کنید.

en: …get all tags of the original post.
fa: … همه برچسب های پست اصلی را دریافت کنید.

en: …get all the content (text, images, videos and other elements/blocks) from the original.
fa: … تمام محتوا (متن ، تصاویر ، فیلم ها و سایر عناصر/بلوک ها) را از نسخه اصلی دریافت کنید.

en: …get an empty <i>custom</i> excerpt (and default to taking the first 55 words of the post).
fa: ... یک <i> چکیده خالی  </i>  سفارشی (و پیش فرض برای گرفتن ۵۵ کلمه اول پست) دریافت کنید.

en: …get empty settings.
fa: … دریافت تنظیمات خالی

en: …get existing attachments from the original.
fa: … پیوست های موجود را از نسخه اصلی دریافت کنید.

en: …get no comments from the original.
fa: ... هیچ نظری را ازنسخه اصلی دریافت نکنید.

en: …get no content (be completely blank).
fa: … هیچ محتوایی دریافت نکنید (کاملاً خالی باشید).

en: …get no featured image.
fa: … هیچ تصویر برجسته ای دریافت نکنید.

en: …get no password.
fa: … رمز عبور دریافت نکنید

en: …get status of original article (which can be “published” or “deleted” etc.)
fa: … دریافت وضعیت مقاله اصلی (که می تواند "منتشر" یا "حذف" و غیره شود)

en: …get the <a href="https://wordpress.stackexchange.com/questions/25202/how-to-change-order-of-menu-items" target="_blank"><span class="cdp-green">menu order</span></a> from the original.
fa: … دریافت <a href="https://wordpress.stackexchange.com/questions/25202/how-to-change-order-of-menu-items" target="_blank"><span class="cdp-green">ترتیب منو</span></a> از نسخه اصلی.

en: …get the custom <a href="https://wordpress.org/support/article/excerpt/" target="_blank"><span class="cdp-green">excerpt</span></a> (post/page summary) of the original (if the original had any).
fa: … دریافت <a href="https://wordpress.org/support/article/excerpt/" target="_blank"><span class="cdp-green">گزیده </span></a> (خلاصه پست/صفحه)نسخه اصلی (اگر در نسخه اصلی وجود داشته باشد).

en: …get the date & time at time of copying.
fa: … تاریخ و زمان را در زمان کپی دریافت کنید.

en: …get the default page template.
fa: … قالب صفحه پیش فرض را دریافت کنید.

en: …get the menu order set to default (0).
fa: … سفارش منو را به صورت پیش فرض (0) تنظیم کنید.

en: …get the same <a href="https://kinsta.com/knowledgebase/wordpress-slug/" target="_blank"><span class="cdp-green">slug</span></a> of the original. (However after publishing it will give it automatically a new slug because 2 pages cannot be on the same URL).
fa: … همان <a href="https://kinsta.com/knowledgebase/wordpress-slug/" target="_blank"><span class="cdp-green">  حلقه </span> </a> را مشابه نسخه  اصلی دریافت کنید. (با این حال پس از انتشار ، به طور خودکار یک اِسلگ جدید به آن می دهد زیرا ۲ صفحه نمی توانند در یک URL باشند).

en: …get the same <a href="https://wordpress.org/support/article/post-formats/" target="_blank"><span class="cdp-green">post format</span></a> as original.
fa: …همان   <a href="https://wordpress.org/support/article/post-formats/" target="_blank"><span class="cdp-green">قالب پست مشابه را دریافت کنید</span></a> مشابه نسخه اصلی.

en: …get the same <a href="https://wordpress.org/support/article/using-password-protection/" target="_blank"><span class="cdp-green">password</span></a> as original.
fa: …همان   <a href="https://wordpress.org/support/article/using-password-protection/" target="_blank"><span class="cdp-green">رمز عبور مشابه را دریافت کنید</span></a>مشابه نسخه اصلی.

en: …get the same author as original.
fa: … همان نویسنده مشابه را به عنوان اصلی را دریافت کنید.

en: …get the same creation date & time as the original.
fa: … همان تاریخ و زمان ایجاد را مشابه با نسخه اصلی دریافت کنید.

en: …get the same page <a href="https://wpapprentice.com/blog/wordpress-theme-vs-template/" target="_blank"><span class="cdp-green">template</span></a> as original.
fa: … دریافت  صفحه <a href="https://wpapprentice.com/blog/wordpress-theme-vs-template/" target="_blank"><span class="cdp-green">قالب</span></a> شبیه نسخه اصلی.

en: …get the standard post format.
fa: … فرمت استاندارد پست را دریافت کنید.

en: …get the status “Draft”.
fa: ... وضعیت "پیش نویس" را دریافت کنید.

en: …get the title as defined in the <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"><span class="cdp-green">next section</span></a>.
fa: … عنوان را همانطور که در <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"><span class="cdp-green"> بخش بعدی تعریف شده </span> </a> دریافت کنید.

en: …get the user that is duplicating as an author.
fa: … کاربر را که به عنوان نویسنده تکراری است دریافت کنید.

en: …get their <a href="https://phppot.com/wordpress/how-to-create-a-child-page-in-wordpress/" target="_blank"><span class="cdp-green">child pages</span></a> copied as well, with all current settings applied to child-duplicates (if the page is a parent).
fa: …صفحات <a href="https://phppot.com/wordpress/how-to-create-a-child-page-in-wordpress/" target="_blank"><span class="cdp-green">زیر مجموعه را</span></a> نیز با همه تنظیمات فعلی اعمال شده برای صفحات زیرمجموعه - تکراری (اگراین یک صفحه اصلی است) کپی شود.

en: …get this private taxonomy from the original.
fa: … این طبقه بندی خصوصی را از نسخه اصلی دریافت کنید.

en: …it will set the same <a href="https://firstsiteguide.com/wordpress-featured-image/" target="_blank"><span class="cdp-green">featured image</span></a> as the original.
fa: … این همان  <a href="https://firstsiteguide.com/wordpress-featured-image/" target="_blank"><span class="cdp-green">تصویر - ویژه</span></a> نسخه اصلی را ارائه می کند.

en: …not get their child pages copied along (if the page is a parent).
fa: … صفحه های زیرمجموعه آنها را کپی نکنید (اگر این یک صفحه اصلی است).

en: …the same settings from the <a href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"><span class="cdp-green">WooCommerce plugin</span></a> as the original.
fa: … همان تنظیمات مشابه از <a href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"><span class="cdp-green"> پلاگین WooCommerce </span> </a> به عنوان اصلی

en: …the same settings from the <a href="https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/" target="_blank"><span class="cdp-green">Yoast SEO plugin</span></a> as the original.
fa: … همان تنظیمات مشابه از <a href="https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/" target="_blank"><span class="cdp-green"> پلاگین Yoast SEO </span> </a> به عنوان اصلی

en: …the same settings from the <a href="https://www.ultimatelysocial.com/usm-premium/" target="_blank"><span class="cdp-green">Ultimate Social Media plugin</span></a> as the original.
fa: … همان تنظیمات مشابه از  <a href="https://www.ultimatelysocial.com/usm-premium/" target="_blank"><span class="cdp-green"> پلاگین نهایی رسانه اجتماعی </span> </a> به عنوان اصلی.
