Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (318 entries)

en: docs
sr_RS: Документација

note: translators: 1: FAQ, 2: Docs ("FAQ & Docs")
en: %1$s and %2$s
sr_RS: %1$s и %2$s

en: Additional settings
sr_RS: Додатна подешавања

en: Error
sr_RS: Грешка

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
sr_RS: Недоступни HTML елементи су коришћени у шаблону обрасца.

en: The total size of attachment files is too large.
sr_RS: Укупна величина докумената у прилогу је превелика.

en: reCAPTCHA is active on this site.
sr_RS: reCAPTCHA је укључен на овом веб месту.

en: reCAPTCHA response token is empty.
sr_RS: Токен за одговор на reCAPTCHA је празан.

en: Blacklisted words are used.
sr_RS: Употребљене су речи са црне листе.

en: Submitted nonce is invalid.
sr_RS: Послат једнократни узорак је неважећи.

en: User-Agent string is unnaturally short.
sr_RS: Стринг Корисничког агента је неприродно кратак.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
sr_RS: reCAPTCHA резултат (%1$.2f) је нижи од постављене доње границе (%2$.2f).

en: Akismet returns a spam response.
sr_RS: Акисмет враћа одговор непожељне поште.

en: Select lists to which newly added contacts are to belong.
sr_RS: Изаберите листе којима ће припасти нови контакти.

[ctx: Constant Contact]
en: Contact Lists: Select lists to which newly added contacts are to belong.
sr_RS: Листе контаката: Изаберите листе којима ће припасти нови контакти.

[ctx: Constant Contact]
en: Contact Lists
sr_RS: Листе контаката

[ctx: API keys]
en: Reset Keys
sr_RS: Ресетуј кључеве

en: This site is connected to the Constant Contact API.
sr_RS: Ово веб место је повезано са Constant Contact API.

en: Configuration updated.
sr_RS: Поставка ажурирана.

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
sr_RS: Неуспешно повезивање. Молимо да проверите поставке.

en: Connection established.
sr_RS: Веза успостављена.

note: translators: 1: response code, 2: message, 3: body, 4: URL
en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
sr_RS: HTTP Одговор: %1$s %2$s %3$s са %4$s

en: Save Changes
sr_RS: Сачувај измене

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots. For details, see %s.
sr_RS: reCAPTCHA вас штити од нежељене поште и других врста аутоматизованих злоупотреба. Уз помоћ reCAPTCHA модула интеграције, можете блокирати неовлашћено слање поште од стране нежељених (спам) ботова. За детаље погледајте %s.

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 don&#8217;t work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
sr_RS: API кључеви за reCAPTCHA v3 су другачији од оних за v2. Немојте их користити за v3 API. Морате поново да пријавите вашa veb mesta како би добили нове кључеве за v3. За више детаља погледајте %s.

en: Connect to the Constant Contact API
sr_RS: Повежите се са Constant Contact API

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
sr_RS: Уклони кључеве

en: Set this URL as the redirect URI.
sr_RS: Постави овај URL као URL за редирекцију.

en: Redirect URI
sr_RS: URL за редирекцију.

en: App Secret
sr_RS: Тајни кључ апликације

en: API Key
sr_RS: API кључ

en: Setup Integration
sr_RS: Подешавања интеграције

en: Constant Contact Integration
sr_RS: Constant Contact интеграција

en: The Constant Contact integration module allows you to send contact data collected through your contact forms to the Constant Contact API. You can create reliable email subscription services in a few easy steps. For details, see %s.
sr_RS: Интеграција са Constant Contact модулом вам омогућава да Constant Contact API-ју пошаљете податке о контакту, прикупљене путем контакт обрасца. Можете направити поуздане претплатничке сервисе у неколико једноставних корака. За више детаља погледајте %s.

en: Email Marketing
sr_RS: Маркетинг е-поште

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
sr_RS: Није дозвољено користити документа изван wp-content директоријума.

en: Make this checkbox optional
sr_RS: Означите ово поље за потврду необавезним

en: Professional services
sr_RS: Стручне услуге

en: Support forums
sr_RS: Форуми подршке

en: Here are some available options to help solve your problems.
sr_RS: Ево неколико доступних опција које вам могу помоћи у решаванју проблема.

en: Do you need help?
sr_RS: Да ли вам је потребна помоћ?

en: Condition
sr_RS: Услов

en: Not consented
sr_RS: Није сагласно

en: Consented
sr_RS: Сагласно

en: Sending mail has been aborted.
sr_RS: Слање поруке је обустављено.

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
sr_RS: Овде можете уређивати поруке које се користе у различитим ситуацијама. За више детаља, погледајте %s.

en: Editing messages
sr_RS: Уређивање порука

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
sr_RS: Овде можете уредити шаблон е-поште. За више детаља, погледајте %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
sr_RS: Овде можете уређивати шаблон обрасца. За више детаља, погледајте %s.

en: Editing form template
sr_RS: Уређивање шаблона обрасца

note: translators: screen reader text
en: (left and right arrow)
sr_RS: (лева и десна стрелица)

note: translators: 1: ◀ ▶ dashicon, 2: screen reader text for the dashicon
en: %1$s %2$s keys switch panels
sr_RS: %1$s %2$s типке за промену панела

note: translators: screen reader text
en: (configuration error)
sr_RS: (грешка поставке)

en: How to resolve?
sr_RS: Како решити?

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
sr_RS: Ваша донација ће подржати и охрабрити развој додатка, као и пружање боље подршке.

en: making a donation
sr_RS: давање донације

note: translators: %s: link labeled 'making a donation'
en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
sr_RS: Уколико уживате у коришћењу додатка Contact Form 7 и сматрате га корисним, узмите у обзир %s.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
sr_RS: Континуирани развој и боља подршка за овај додатак је тешка без доприноса корисника као што сте Ви.

en: This contact form is available only for logged in users.
sr_RS: Контакт образац је доступан само за пријављене кориснике.

en: Deprecated settings are used.
sr_RS: Кориштена су застарела подешавања.

note: translators: %s: link labeled 'Really Simple CAPTCHA'
en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
sr_RS: Да бисте користили CAPTCHA, треба да инсталирате %s додатак.

en: There was an error deleting the contact form.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом брисања обрасца.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
sr_RS: Није вам дозвољено да приступите траженом контакт обрасцу.

en: The requested contact form was not found.
sr_RS: Тражени контакт образац није пронађен.

en: You are not allowed to create a contact form.
sr_RS: Није вам дозвољено да креирате контакт образац.

en: Cannot create existing contact form.
sr_RS: Није могуће креирати постојећи контакт образац.

en: You are not allowed to access contact forms.
sr_RS: Није вам дозвољено да приступите контакт обрасцу.

en: Attachment file does not exist at %path%.
sr_RS: Датотека прилога не постоји на %path%.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
sr_RS: Неважећа синтакса поштанског сандучета је искоришћена у пољу %name%.

note: translators: %names%: a list of form control names
en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
sr_RS: Недоступна имена (%names%) су коришћена за контроле обрасца.

en: There are invalid mail header fields.
sr_RS: Одређена поља у заглављу е-поште су неважећа.

en: HTML tags are used in a message.
sr_RS: HTML ознаке су коришћене у поруци.

en: Sender email address does not belong to the site domain.
sr_RS: Адреса е-поште пошиљаоца не припада домену веб места.

en: Invalid mailbox syntax is used.
sr_RS: Користи се неважећа синтакса сандучета е-поште.

en: There is a possible empty field.
sr_RS: Постоји могуће празно поље.

note: translators: %s: number of errors detected
en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
sr_RS[0]: %s грешка у конфигурацији је откривена
sr_RS[1]: %s грешке у конфигурацији су откривене
sr_RS[2]: %s грешака у конфигурацији је откривено

en: %d configuration errors detected in this tab panel
sr_RS: %d грешака у подешавањима је откривено на овој картици

en: 1 configuration error detected in this tab panel
sr_RS: 1 грешка у подешавању је откривена на овој картици

en: %d configuration errors detected
sr_RS: Откривено %d грешака у конфигурацији

en: 1 configuration error detected
sr_RS: Откривена 1 грешка у конфигурацији

en: There was an error saving the contact form.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом снимања обрасца за контакт.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
sr_RS: %1$s је <strong>застарело</strong> од Contact Form 7 издања %2$s. Убудуће користите %3$s.

en: Flamingo
sr_RS: Фламинго

note: translators: %s: link labeled 'Flamingo'
en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
sr_RS: Пре него што вам се ово деси поставите додатак за слкадиштење порука. %s чува све ваше поруке примљене путем контакт образаца у бази података. Flamingo је бесплатан Вордпрес додатак направљен од стране аутора који су направили додатак Contact Form 7.

en: Contact Form 7 doesn&#8217;t store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
sr_RS: Contact Form 7 не складишти примљене поруке. Самим тим, уколико ваш сервер за е-пошту има неке проблеме или ако направите неке грешке у поставкама е-поште, можете заувек изгубити важне поруке.

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
sr_RS: Пре него што заплачете над просутом е-поштом&#8230;

en: comment blacklist
sr_RS: црна листа коментара

note: translators: links labeled 1: 'Akismet', 2: 'reCAPTCHA', 3: 'comment blacklist'
en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
sr_RS: Contact Form 7 подржава филтрирање непожељне поште са %1$s. Интелигентан %2$s блок досадни спамбот. Плус, користећи %3$s, можете блокирати поруке које садрже дефинисане кључне речи или поруке које стижу са одређене IP адресе.

en: Spammers target everything; your contact forms aren&#8217;t an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
sr_RS: Спамери циљају на све; ваши контакт обрсаци нису изузетак. Заштите своје контакт обрасце моћним анти-спам функционалностима које пружа Contact Form 7 пре него што примите нежељену пошту.

en: Getting spammed? You have protection.
sr_RS: Добијате нежељене поруке? Имате заштиту.

en: Multiple form controls are in a single label element.
sr_RS: Вишеструке контроле образаца су смештене унутар oзнаке јединственог елемента.

en: FAQ about Configuration Validator
sr_RS: Информације о валидатору конфигурације

en: The telephone number is invalid.
sr_RS: Број телефона није исправан.

en: The URL is invalid.
sr_RS: Унешени URL је неважећи.

en: The e-mail address entered is invalid.
sr_RS: Е-mail адреса коју сте унели је неважећа.

en: The answer to the quiz is incorrect.
sr_RS: Одговор на упитник је нетачан.

en: The number is larger than the maximum allowed.
sr_RS: Број је већи од максимално дозвољеног.

en: The number is smaller than the minimum allowed.
sr_RS: Број је мањи од минимално дозвољеног.

en: The number format is invalid.
sr_RS: Бројевни формат је неважећи.

en: There was an error uploading the file.
sr_RS: Постојала је грешка током отпремања датотеке.

en: The file is too big.
sr_RS: Датотека је превелика.

en: You are not allowed to upload files of this type.
sr_RS: Није вам дозвољено да отпремите фајл овог типа.

en: There was an unknown error uploading the file.
sr_RS: Постојала је непозната грешка током отпремања фајла.

en: The date is after the latest one allowed.
sr_RS: Датум касни у односу на последњи дозвољени

en: The date is before the earliest one allowed.
sr_RS: Датум предњачи првом дозвољеном.

en: The date format is incorrect.
sr_RS: Формат датума је нетачан.

en: The field is too short.
sr_RS: Ово поље је прекратко.

en: The field is too long.
sr_RS: Ово поље је предугачко.

en: The field is required.
sr_RS: Ово поље је обавезно.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
sr_RS: Морате прихватити услове пре слања ваше поруке.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
sr_RS: Једно или више поља садржи грешку. Молимо вас проверите и покушајте понови.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
sr_RS: Дошло је до грешке покушавајући да пошаљемо вашу поруку. Молимо вас покушајте поново касније.

en: Thank you for your message. It has been sent.
sr_RS: Хвала вам на вашој поруци. Она је већ послата.

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
sr_RS: Погрешна конфигурација доводи до грешке у достави мејлова и других проблема. Потврдите своју садржајну форму сада.

en: Validate Contact Form 7 Configuration
sr_RS: Потврдите валидацију садржајне форме 7

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
sr_RS: Завршено потврђивање конфигурације. Нема пронађених неважећих садржајних форми.

note: translators: %s: number of contact forms
en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
sr_RS[0]: Подешавање је комплетирано. Нашли смо неисправан формулар.
sr_RS[1]: Подешавање је комплетирано. %s неисправних формулара је нађено.
sr_RS[2]: Подешавање је комплетирано. %s неисправних формулара је нађено.

en: Validate Configuration
sr_RS: Потврдите конфигурацију

note: translators: %s: number of contact forms
en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
sr_RS[0]: Потврди %s контакт образац
sr_RS[1]: Потврди %s контакт обрасца
sr_RS[2]: Потврди %s контакт образаца

en: You are not allowed to validate configuration.
sr_RS: Није вам дозвољено да потврдите конфигурацију.

en: Secret Key
sr_RS: Тајни кључ

en: Site Key
sr_RS: Клјуч сајта

en: Settings saved.
sr_RS: Сачувана подешавања.

en: Invalid key values.
sr_RS: Неважеће кључне вредности.

note: Description of the plugin
en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
sr_RS: Само још један додатак за контакт форму. Једноставан, али прилагодљив.

note: translators: title of your first contact form. %d: number fixed to '1'
en: Contact form %d
sr_RS: Контакт форма %d

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати форму ознаке за вишеструке-линије текста улазног текста. За више детаља, види %s.

en: text area
sr_RS: поље текста

en: This field requires author's URL
sr_RS: Ово поље захтева УРЛ аутора

en: This field requires author's email address
sr_RS: Ово поље захтева адресу е-поште аутора

en: This field requires author's name
sr_RS: Ово поље захтева име аутора

en: Akismet
sr_RS: Акисмет

en: Text fields
sr_RS: Поља за текст

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
sr_RS: Генериши ознаку формулара за једнолинијско уносно поље за број телефона.За више детаља,видите %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара за јединствену линију улазног поља URL. За више детаља, видети %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара за јединствену линију улазног поља imejl adrese. За више детаља, видети %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара за јединствену линију улазног поља чистог текста. За више детаља, видети %s.

en: tel
sr_RS: тел

en: URL
sr_RS: УРЛ

en: email
sr_RS: е-пошта

en: text
sr_RS: текст

en: Telephone number that the sender entered is invalid
sr_RS: Број телефона који је унет је погрешан

en: URL that the sender entered is invalid
sr_RS: УРЛ који је унет је погрешан

en: Email address that the sender entered is invalid
sr_RS: Е-пошта коју је пошиљалац унео је нетачна.

en: Label
sr_RS: Ознака

en: Submit button
sr_RS: Дугме за слање

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара за дугме доставе. За више детаља, видети %s.

en: submit
sr_RS: пошаљи

en: Insert a blank item as the first option
sr_RS: Убаците празно поље као прву опцију

en: Allow multiple selections
sr_RS: Омогући више опција за унос

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара из падајућег менија. За више детаља, видети %s.

en: drop-down menu
sr_RS: падајући мени

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
sr_RS: Једноканални одвојен пар питање-одговор (нпр. главни град Бразила?|Рио) по линији.

en: Questions and answers
sr_RS: Питања и одговори

en: Quiz
sr_RS: Квиз

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара из пара питање-одговор. За више детаља, видети %s.

en: quiz
sr_RS: квиз

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
sr_RS: Пошиљалац није унео тачан одговор на квиз питање

en: Slider
sr_RS: Слајдер

en: Number fields
sr_RS: Поља за број

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара за улазно поље нумеричке вредности. За више детаља, погледати %s.

en: number
sr_RS: број

en: Number is larger than maximum limit
sr_RS: Број је већи од највећег ограничења.

en: Number is smaller than minimum limit
sr_RS: Број је мањи од минималног ограничења.

en: Number format that the sender entered is invalid
sr_RS: Број формулара које је пошиљалац унео је погрешан

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
sr_RS: Овај формулар за контакт садржи поље за слање датотеке, али привремени директоријум за датотеке (%s) не постоји или није уписив. Можете направити овај директоријум или му ручно променити права приступа.

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
sr_RS: Да бисте отпремљену датотеку придружили поруци, морате уметнути одговарајућу ознаку за поруку (%s) у поље за Придружене датотеке у Порука језичку.

en: Acceptable file types
sr_RS: Дозвољене врсте датотека

en: File size limit (bytes)
sr_RS: величина датотека је ограничена (бајтовима)

en: File uploading and attachment
sr_RS: Отпремање датотека и прилози

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара за отпремно поље датотеке. За више детаља, погледати %s.

en: file
sr_RS: датотека

en: Uploading a file fails for PHP error
sr_RS: Слање датотеке није успело због PHP грешке

en: Uploaded file is too large
sr_RS: Послада датотека је превелика

en: Uploaded file is not allowed for file type
sr_RS: Послата датотека је недозвољене врсте

en: Uploading a file fails for any reason
sr_RS: Слање датотеке није успело из непознатог разлога

en: Max
sr_RS: Макс.

en: Min
sr_RS: Мин.

en: Range
sr_RS: Распон

en: Use this text as the placeholder of the field
sr_RS: Користи овај текст као пример за унос у поље

en: Default value
sr_RS: Подразумевана вредност

en: Date field
sr_RS: Поље за датум

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара за поње улазног датума. За више детаља, видети %s.

en: date
sr_RS: datum

en: Date is later than maximum limit
sr_RS: Изабрани датум је каснији од највећег могућег

en: Date is earlier than minimum limit
sr_RS: Изабрани датум је пре најмањег могућег

en: Date format that the sender entered is invalid
sr_RS: Формат датума који је пошиљалац унео је нетачан.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
sr_RS: Како би се користила улазна вредност кроз ово поље у пољу за пошту, потребно је да се убаци придружена ознака за пошту (%s) у пољу ознаке поште.

en: Make checkboxes exclusive
sr_RS: Искључити поља за чекирање

en: Wrap each item with label element
sr_RS: Обухватити сваку ставку са ознаком елемента.

en: Put a label first, a checkbox last
sr_RS: Поставите  прво натпис,чекбокс после.

en: One option per line.
sr_RS: Један унос по линији.

en: Required field
sr_RS: Обавезно поље

en: Field type
sr_RS: Тип поља

en: Checkboxes, radio buttons and menus
sr_RS: Поље за потврду, радио дугмад и изборници.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара за групу радио дугмади. За више детаља, видети %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаке за формуларе за групу чекбоксова.За више детаља,види %s.

en: radio buttons
sr_RS: радио дугмад

en: checkboxes
sr_RS: чекбокс

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
sr_RS: Овај формулар за контакт садржи поља CAPCHA, али на серверу немате инсталиране потребне библиотеке (GD или FreeType)

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
sr_RS: Овај формулар за контакт садржи CAPTCHA поља, али привремени директоријум за датотеке (%s) не постоји или није уписив. Можете направити директоријум или ручно променити права приступа.

en: Input field settings
sr_RS: Поставке поља за унос

en: Image settings
sr_RS: Поставке слике

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара за CAPTCHA слике и улазно поље придружених одговора. За више детаља, видети %s.

note: translators: %s: link labeled 'Really Simple CAPTCHA'
en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
sr_RS: Како би се користила CAPTCHA, прво је потребно инсталирати и активирати %s додатак.

en: Your entered code is incorrect.
sr_RS: Унели сте погрешан кôд.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
sr_RS: Кôд који је унео пошиљалац не одговара CAPTCHA кôду

en: Insert Tag
sr_RS: Унеси ознаку.

en: Class attribute
sr_RS: Атрибут класе

en: Id attribute
sr_RS: ИД атрибуте

en: Options
sr_RS: Могућности

en: Name
sr_RS: Име

en: Acceptance checkbox
sr_RS: Поље за потврду прихватања

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
sr_RS: Генерисати ознаку формулара за прихватање поља за чекирање. За више детаља, видети %s.

en: acceptance
sr_RS: Прихватање

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
sr_RS: <code>%1$s</code> особина <code>WPCF7_ContactForm</code> објекта <strong>није више доступна</strong>. Користите радије <code>%2$s</code> методу.

en: Untitled
sr_RS: Без наслова

en: Contact Form
sr_RS: Контакт форма

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
sr_RS: У пољу се налази унос који је краћи од дозољеног минимума

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
sr_RS: У пољу се налази унос који је дужи од дозољеног максимума

en: There is a field that the sender must fill in
sr_RS: Постоје поља која пошиљалац мора испунити.

en: There are terms that the sender must accept
sr_RS: Постоје услови које би пошиљалац требало да прихвати

en: Submission was referred to as spam
sr_RS: Послати подаци се сматрају непожељним садржајем

en: Validation errors occurred
sr_RS: Дошло је до грешке при провери

en: Sender's message failed to send
sr_RS: Није успело слање поруке пошиљаоца

en: Sender's message was sent successfully
sr_RS: Порука пошиљаоца је успешно послата

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
sr_RS: Овај е-маил је послат са контакт форме у %1$s (%2$s)

en: Message Body:
sr_RS: Садржај поруке:

note: translators: %s: [your-subject]
en: Subject: %s
sr_RS: Предмет: %s

note: translators: %s: [your-name] <[your-email]>
en: From: %s
sr_RS: Од: %s

en: Send
sr_RS: Пошаљи

en: Your Message
sr_RS: Ваша порука

en: Your Email
sr_RS: Ваша е-пошта

en: (required)
sr_RS: (обавезно)

en: Your Name
sr_RS: Ваше име

note: translators: %s: title of form-tag like 'email' or 'checkboxes'
en: Form-tag Generator: %s
sr_RS: Ознака-формулара Генератор: %s

en: For more information:
sr_RS: За више информација:

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
sr_RS: Све информације које сте послали неће се делити са пружаоцем услуге без ваше сагласности.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
sr_RS: Морате прво да направите налог са услугом коју планирате да користите.Када то урадите,морате да овластите Контакт Формулар 7 да приступи сервису са Вашим налогом.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
sr_RS: На овом екрану,можете управљати сервисима који су доступни кроз Контакт Форму 7.Коришћење АПИ-ја  ће Вам дозволити  да сарађујете са било којим сервисима који су доступни.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but don&#8217;t have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
sr_RS: Такође постоје посебне ознаке за пошту које имају одређена имена,али don&#8217;t имају одговарајуће формуларске ознаке. Користе се да представљају мета информације   формулара за приступање као submitter&#8217;s IP адреса или УРЛ странице.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
sr_RS: Ознака за пошту је такође кратак код у угластим заградама које можете користити у сваком пољу поште и пољу поште(2).Ознака за пошту представља корисничку унету вредност кроз поље уноса одговарајуће ознаке формулара.

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you don&#8217;t need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
sr_RS: Док ознаке за формуларе имају релативно сложену синтаксу,ви don&#8217;t не морате да знате синтаксу да би додали ознаке за формуларе зато што можете користити исправан генератор ознаке(<strong>Генератор ознаке</strong> дугме на овом екрану).

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
sr_RS: Формулар-ознака је кратак код у угластим заградама који се користи у садржају формулара. Формулар-ознака обично представља поље за унос, и његове компоненте могу бити раздвојене на четири дела: врсте, назив, опције и вредности.Контакт Форм 7 подржава подржава неколико врста ознака формулара укључујући текстуална поља, број поља, поље са датумом,чекбоксове,радио дугмад,меније,поља за отпремање фајлова,CAPTCHAs,и поља за квизове.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
sr_RS: <strong>Додатна Подешавања</strong>  омогућава место где можете прилагодити понашање контактног формулара тако што ћете додати фрагменте кода.

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
sr_RS: У <strong>Поруке</strong>, можете уредити различите типове порука које се користе у овом контакт формулару. Ово су релативно кратке поруке, као што је порука грешке при валидацији која се види када обавезно поље остане празно.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
sr_RS: <strong>Порука (2)</strong> је додатни шаблон поруке који ради слично шаблону Порука. Порука (2) се разликује по томе што се шаље тек кад је Порука успешно послата.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
sr_RS: <strong>Порука</strong> управља подацима поруке(заглавље и тело поруке) које ће овај контактни формулар послати када је корисник достави. Можете користити контактни формулар 7&#8217;s са ознакама порука овде.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
sr_RS: <strong>Формулар</strong> је садржај HTML формулара. Можете користити произвољан HTML, који је дозвољен унутар елемента формулара. Може се такође користити CF7 као ознака формулара овде.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
sr_RS: <strong>Назив</strong> је назив контакт форме. Наслови се користи само за именованје контакт форме и може се променити.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
sr_RS: У овом прозору, можете уређивати садржајну форму.Садржајна  је сачињена од следећих компоненти:

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
sr_RS: <strong>Duplicate</strong> - Клонира дату садржајну форму. Клонирана садржајна форма наслеђује садржај оригналне, али има другачију идентификацију.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
sr_RS: <strong>Edit</strong> - Наводи до краја прозора за дату садржајну форму. Такође можете достићи тај прозор кликом на назив садржајне форме.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
sr_RS: Преласком миша преко реда у листи садржајне форме ће приказати акционе линкове који вам дозвољавају да управљате својом садржајном формом. Можете извршити следеће акције:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
sr_RS: На екрану, можете да упревљате садржајним формама које предвиђа Contact Form 7.Можете да управљате неограниченим бројем садржајних форми. Свака садржајна форма има јединствену идентификацију и Contact Form 7 кратки код ([contact-form-7 ...]).Да би убацили садржајну форму у пост или текстуални widget, убаците кратки код у одредиште.

en: Mail-tags
sr_RS: Тагови за поруке

en: Form-tags
sr_RS: Тагови форми

en: Available Actions
sr_RS: Могуће акције.

en: Overview
sr_RS: Преглед

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
sr_RS: Можете додати прилагођавање кода фрагмената овде. За детаље , погледајте %s.

en: File attachments
sr_RS: Прилози

en: Use HTML content type
sr_RS: Користи HTML врсту садржаја

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
sr_RS: Искључити линије са излаза  са празном ознаком поште

en: Message body
sr_RS: Тело поруке

en: Additional headers
sr_RS: Додатна заглавља

en: Subject
sr_RS: Предмет

en: From
sr_RS: Од

en: To
sr_RS: За

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
sr_RS: У следећим пољима, можеш да користиш ове ознаке за поруку:

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
sr_RS: Пошта (2) је додатни шаблон поште често коришћен као аутоматски одговор.

en: Use Mail (2)
sr_RS: Користити пошту (2)

en: Mail (2)
sr_RS: Пошта (2)

en: Y/m/d
sr_RS: Г/м/д

note: translators: %s: time since the creation of the contact form
en: %s ago
sr_RS: Пре %s

en: Y/m/d g:i:s A
sr_RS: d/m/Y h:i:s

note: translators: %s: title of contact form
en: Edit &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Уреди &#8222;%s&#8220;

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: Date
sr_RS: Datum

en: Author
sr_RS: Autor

en: Shortcode
sr_RS: Кратак код

en: Title
sr_RS: Naslov

en: Additional Settings
sr_RS: Допунске поставке

note: translators: %d: number of additional settings
en: Additional Settings (%d)
sr_RS: Додатна подешавања (%d)

en: Messages
sr_RS: Поруке

en: Mail
sr_RS: Пошта

en: Form
sr_RS: Формулар

en: Support
sr_RS: Подршка

en: FAQ
sr_RS: ЧПП

en: Docs
sr_RS: Документација

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sr_RS: Желите да уклоните овај формулар за контакт.
    Кликните на „Одустани“ за прекид, одн. „У реду“ за уклањање.

en: Delete
sr_RS: Уклони

en: Duplicate
sr_RS: Дуплирај

en: You can also use this old-style shortcode:
sr_RS: Може се користити такође и овај кратак код старог стила:

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
sr_RS: Копирај овај кратки код и налепи на свој чланак, страницу, или као садржај текстуалног виџета:

en: Enter title here
sr_RS: Унети наслов овде

en: Save
sr_RS: Сачувај

en: You are not allowed to edit this contact form.
sr_RS: Није дозвољено да мењате садржај контакт форме.

en: Setting up mail
sr_RS: Подешавања е-поруке

en: Contact Form 7 needs your support.
sr_RS: Контакт формулару 7 је потребна ваша подршка.

en: Dismiss
sr_RS: Откажи

note: translators: 1: version of Contact Form 7, 2: version of WordPress, 3: URL
en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
sr_RS: <strong>Контакт формулар 7 %1$s захтева Вордпрес %2$s или новији.</strong> Прво <a href="%3$s">ажурирајте Вордпрес</a>.

en: Settings
sr_RS: Поставке

en: Contact form deleted.
sr_RS: Формулар за контакт је уклоњен.

en: Contact form saved.
sr_RS: Формулар за контакт је сачуван.

en: Contact form created.
sr_RS: Формулар за контакт је направљен.

en: Search Contact Forms
sr_RS: Претражи контакт формуларе

note: translators: %s: search keywords
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Резултати претраге за &#8222;%s&#8222;

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sr_RS: Промене које сте унели ће бити изгубљене ако одете са ове стране.

en: Error in deleting.
sr_RS: Грешка у брисању.

en: You are not allowed to delete this item.
sr_RS: Није вам дозвољено да обришете ову ставку.

en: You are not allowed to edit this item.
sr_RS: Није вам дозвољено да уређујете ову ставку.

en: Integration
sr_RS: Интеграција

en: Integration with Other Services
sr_RS: Интеграција са другим сервисима

en: Add New
sr_RS: Додај нови

en: Add New Contact Form
sr_RS: Додај нови контакт формулар

en: Contact Forms
sr_RS: Контакт формулари

en: Edit Contact Form
sr_RS: Уреди контакт формулар

en: Contact
sr_RS: Контакт
