Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (384 entries)

en: %1$s %2$s keys switch panels
sk: Tlačidlá %1$s %2$s prepínajú panely

en: %1$s and %2$s
sk: %1$s a %2$s

en: %1$s at %2$s
sk: %1$s o %2$s

en: %d configuration errors detected
sk: %d detekované chyby v nastaveniach

en: %d configuration errors detected in this tab panel
sk: V tomto tabe sme našli %d konfiguračných chýb v nastaveniach

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
sk[0]: Našli sme %s konfiguračnú chybu v nastaveniach
sk[1]: Našli sme %s konfiguračné chyby v nastaveniach
sk[2]: Našli sme %s konfiguračných chýb v nastaveniach

en: &mdash; Select &mdash;
sk: &mdash; Vyberte &mdash;

en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
sk: (Táto správa bola pridaná v Contact Form 7, verzia %s.)

en: (configuration error)
sk: (chyba konfigurácie)

en: (left and right arrow)
sk: (ľavá a pravá šípka)

en: (opens in a new tab)
sk: (otvorí sa v novej karte)

en: (optional)
sk: (voliteľné)

en: 1 configuration error detected
sk: 1 konfiguračná chyba v nastaveniach

en: 1 configuration error detected in this tab panel
sk: V tomto tabe sme našli jednu chybu v nastaveniach

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
sk: <code>%1$s</code> je majetkom <code>WPCF7_ContactForm</code> objekt už nie je<strong>dostupný</strong>. Namiesto neho použite <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
sk: V sekcii <strong>Dodatočné nastavenia</strong> môžete zmeniť správanie tohto kontaktného formulára pridaním snippetov.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
sk: <strong>Contact Form 7 %1$s vyžaduje WordPress %2$s alebo vyšší.</strong> Prosím <a href="%3$s">aktualizujte WordPress</a>najskôr.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
sk: <strong>Duplikovať</strong> - vytvorí kópiu vybraného kontaktného formulára. Kópia má rovnaký obsah ako pôvodný formulár, ale rozdielne ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
sk: <strong>Upraviť</strong> - zobrazí obrazovku, na ktorej možno upraviť vybraný kontaktný formulár. Na túto obrazovku sa dá dostať aj kliknutím na názov formulára.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
sk: <strong>Formulár</strong> predstavuje obsah HTML formulára. Môžete použiť ľubovolný HTML kód, ktorý je povolený vnútri elementu formulára. Môžete tu tiež použiť formulárové tagy modulu Contact Form 7.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
sk: <strong>Email (2)</strong> predstavuje dodatočnú šablónu emailu, ktorá funguje podobne ako Email. Email (2) sa použije iba v prípade, ak bol Email odoslaný úspešne.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
sk: <strong>Email</strong> spravuje šablónu emailu (hlavičky a telo správy), ktorú tento kontaktný formulár použije po jeho odoslaní užívateľom. Môžete tu použiť emailové tagy modulu Contact Form 7.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
sk: <strong>Názov</strong> predstavuje názov kontaktného formulára. Ten sa používa len na pomenovanie formulára a môže byť kedykoľvek zmenený.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
sk: Formulárový tag je krátky kód uzavretý v hranatých zátvorkách používaný v obsahu formulára. Formulárový tag vo všeobecnosti predstavuje vstupné pole a jeho komponenty môžu byť rozdelené do 4 skupín: typ, meno, možnosti a hodnoty. Contact Form 7 podporuje rôzne typy tagov, vrátane textových polí, číselných polí, polí s dátumom, checkboxy, prepínače, menu, polia pre nahratie súborov, CAPTCHA polia a kvízové polia.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
sk: Emailový tag je tiež krátky kód uzavretý v hranatých zátvorkách, ktorý môžete použiť v každom poli Email a Email (2). Emailový tag predstavuje hodnotu, ktorú zadal používateľ pomocou vstupného pola v príslušnom formulárovom tagu.

en: API Key
sk: API kľúč

en: API key
sk: API kľúč

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
sk: Odstrániť kľúče

[ctx: API keys]
en: Remove key
sk: Odstrániť kľúč

[ctx: API keys]
en: Reset Keys
sk: Resetovať kľúče

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
sk: API kľúče pre reCAPTCHA v3 sú odlišné od tých pre v2. Kľúče pre v2 nefungujú s API v rámci v3. Nové kľúče pre v3 získate po opätovnej registrácii vašich webových stránok. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Acceptable file types
sk: Povolené typy súboru

en: Acceptance checkbox
sk: Checkbox súhlasu

en: Add New
sk: Vytvor nový formulár

en: Add New Contact Form
sk: Pridať nový kontaktný formulár

en: Add form submitters to your contact lists
sk: Pridávanie odosielateľov formulárov do zoznamov kontaktov

en: Additional Settings
sk: Dodatočné nastavenia

en: Additional Settings (%d)
sk: Dodatočné nastavenia (%d)

en: Additional headers
sk: Dodatočné hlavičky

en: Additional settings
sk: Dodatočné nastavenia

en: Akismet returns a spam response.
sk: Akismet vracia spamovú odpoveď.

en: Allow multiple selections
sk: Povoliť výber viacerých položiek

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
sk: Žiadne poskytnuté informácie nebudú zdieľané s poskytovateľmi služieb bez vašej autorizácie.

en: Attachment file does not exist at %path%.
sk: Súbor prílohy na adrese %path% neexistuje.

en: Author
sk: Autor

en: Available Actions
sk: Dostupné akcie

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
sk: Aby ste nemuseli plakať nad rozliatym mailom&#8230;

en: CAPTCHA (Really Simple CAPTCHA)
sk: CAPTCHA (Naozaj jednoduchá CAPTCHA)

en: Cannot create existing contact form.
sk: Nie je možné vytvoriť už existujúci kontaktný formulár.

en: Checkboxes, radio buttons and menus
sk: Checkboxy, prepínače a menu

en: Class attribute
sk: Atribút triedy (class)

en: Colons are used in form-tag names.
sk: V názvoch značiek formulárov sa používajú bodky.

en: Complete payment
sk: Dokončite platbu

en: Condition
sk: Podmienka

en: Configuration updated.
sk: Konfigurácia aktualizovaná.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
sk[0]: Overenie konfigurácie ukončené. Bol nájdený %s neplatný kontaktný formulár.
sk[1]: Overenie konfigurácie ukončené. Boli nájdené %s neplatné kontaktné formuláre.
sk[2]: Overenie konfigurácie ukončené. Bolo nájdených %s neplatných kontaktných formulárov.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
sk: Overenie konfigurácie ukončené. Neboli nájdené žiadne neplatné kontaktné formuláre.

en: Connect to the Constant Contact API
sk: Pripojiť na Constant Contant API

en: Connection established.
sk: Spojenie nadviazané.

en: Consented
sk: Odsúhlasené

en: Constant Contact integration
sk: Integrácia Constant Contact

en: Contact
sk: Kontakt

en: Contact Form
sk: Kontaktný formulár

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
sk: Contact Form 7 neukladá odoslané správy. To znamená, že ak sa vyskytne problém s vaším e-mailovým serverom, alebo spravíte chybu v konfigurácii, môžete nenávratne prísť o správy.

en: Contact Form 7 needs your support.
sk: Contact Form 7 potrebuje vašu podporu.

en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
sk: Contact Form 7 podporuje filtrovanie spamu pomocou %1$s. %2$s blokuje otravné spamovacie roboty. Okrem toho, vďaka používaniu %3$s môžete blokovať komentáre obsahujúce konkrétne kľúčové slová alebo odoslané z vybraných IP adries.

en: Contact Forms
sk: Kontaktné formuláre

en: Contact form %d
sk: Kontaktný formulár %d

en: Contact form created.
sk: Kontaktný formulár bol vytvorený.

en: Contact form deleted.
sk: Kontaktný formulár bol vymazaný.

en: Contact form saved.
sk: Kontaktný formulár bol uložený.

en: Contact lists
sk: Zoznamy kontaktov

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
sk: Skopírujte tento shortcode a vložte ho do vášho príspevku, stránky alebo do obsahu textového widgetu:

en: Date
sk: Dátum

en: Date field
sk: Pole dátumu

en: Date format that the sender entered is invalid
sk: Foemát dátumu, ktorý zadal odosielateľ, je neplatný

en: Date is earlier than minimum limit
sk: Dátum je skorší ako je stanovený limit

en: Date is later than maximum limit
sk: Dátum je neskorší ako je stanovený limit

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Delete
sk: Vymazať

en: Deprecated settings are used.
sk: Sú použité zastaralé nastavenia.

en: Disallowed words (%s) are used.
sk: Použité boli zakázané slová (%s).

en: Disallowed words are used.
sk: Použité boli zakázané slová.

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Do you need help?
sk: Potrebujete pomôcť?

en: Docs
sk: Dokumentácia

en: Dots are used in form-tag names.
sk: V názvoch značiek formulárov sa používajú bodky.

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Edit
sk: Edituj

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sk: Upraviť &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
sk: Upraviť kontaktný formulár

en: Editing form template
sk: Editácia šablóny formulára

en: Editing messages
sk: Editácia správ

en: Email address that the sender entered is invalid
sk: E-mailová adresa, ktorú zadal odosielateľ, je neplatná

en: Email marketing
sk: E-mail Marketing

en: Enter title here
sk: Tu vložte nadpis

en: Error
sk: Chyba

en: Error in deleting.
sk: Chyba pri vymazávaní.

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
sk: Vyňať z výstupu riadky s prázdnymi mailovými značkami

en: FAQ
sk: Často kladené otázky

en: FAQ about Configuration Validator
sk: Často kladené otázky o kontrole konfigurácie

en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
sk: Nepodarilo sa pripojiť súbor. %s nie je čitateľný súbor.

en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
sk: Nepodarilo sa pripojiť súbor. %s sa nenachádza v povolenom adresári.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
sk: Nepodarilo sa pripojiť súbor. Celková veľkosť súboru presahuje limit 25 MB.

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
sk: Nepodarilo sa nadviazať spojenie. Skontrolujte vašu konfiguráciu.

en: Field type
sk: Typ poľa

en: File attachments
sk: Prílohy

en: File size limit (bytes)
sk: Limit pre veľkosť súboru (bajty)

en: File uploading and attachment
sk: Nahrávanie súborov a príloh

en: For more information:
sk: Pre viac informácií:

en: Form
sk: Formulár

en: Form-tag Generator: %s
sk: Generátor tagov pre formulár: %s

en: Form-tags
sk: Formulárové tagy

en: From
sk: Od

en: From: %s
sk: Od: %s

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
sk: Funkcia %1$s sa od verzie Contact Form 7 %2$s <strong>nepoužíva</strong>! Použite namiesto toho %3$s.

en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
sk: Funkcia %1$s bola zavolaná nekorektne. %2$s %3$s

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre vstupné pole s dátumom. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre rozbaľovacie menu. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre vstupné pole s číselnou hodnotou. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre nahratie súboru. Pre viac informácií, pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre skupinu checkboxov. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre skupinu prepínačov. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre viacriadkové textové vstupné pole. Pre viac informácií, pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre dvojicu otázka-odpoveď. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre jednoriadkové vstupné pole s URL adresou. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre jednoriadkové vstupné pole s emailovou adresou. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre jednoriadkové textové vstupné pole. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre jednoriadkové vstupné pole s telefónnym číslom. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre tlačidlo odoslania. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre checkbox súhlasu. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
sk: Vygenerovať formulárový tag pre CAPTCHA obrázok a prislúchajúce vstupné pole s odpoveďou. Pre viac informácií pozrite %s.

en: Getting spammed? You have protection.
sk: Spamujú vás? Máme riešenie.

en: HTML tags are used in a message.
sk: V správe sú použité HTML tagy.

en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
sk: HTTP odpoveď: %1$s %2$s %3$s z %4$s

en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
sk: Dobrý deň,
    
    Toto je potvrdzovací e-mail poslaný z %1$s.
    
    Na základe vyplnenia nášho webového formulára sme od vás obdržali informáciu, podľa ktorej ste nám umožnili pridať vás do nášho zoznamu kontaktov. Tento proces však ešte nebol dokončený. Ak ho chcete dokončiť, kliknite na nasledujúci odkaz.
    %2$s
    
    Ak to nebol váš zámer alebo ak netušíte, prečo ste túto správu dostali, neklikajte na odkaz a túto správu ignorujte. Nikdy nebudeme zhromažďovať ani používať vaše osobné údaje bez vášho jasného súhlasu.
    
    S úctou,
    %1$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
sk: Tu je niekoľko dostupných riešení vášho problému.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
sk: Akcia/filter %1$s <strong>sa nepoužíva</strong> od verzie Contact Form 7 %2$s a nie je dostupná žiadna alternatíva.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
sk: %1$s <strong>sa nepoužíva</strong> od verzie Contact Form 7 %2$s! Použite radšej %3$s.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
sk: Prekrytie riadka kurzorom v zozname kontaktných formulárov zobrazí odkazy na akcie, pomocou ktorých môžete spravovať vaše formuláre. Môžete vykonávať nasledovné akcie:

en: How to resolve?
sk: Ako vyriešiť?

en: Id attribute
sk: ID atribút

en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
sk: Ak ste s používaním Contact Form 7 spokojný a považujete ho za prospešný, zvážte prosím %s.

en: Image settings
sk: Nastavenia obrázkov

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
sk: V sekcii <strong>Správy</strong> môžete upraviť rôzne typy správ použité v tomto kontaktnom formulári. Tieto správy sú relatívne krátke, napr. chybová správa pri overovaní, ak nevyplníte povinné pole.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
sk: V nasledujúcich poliach môžete použiť tieto emailové tagy:

en: Input field settings
sk: Nastavenia vstupných polí

en: Insert Tag
sk: Vložte tag

en: Insert a blank item as the first option
sk: Vložiť prázdnu položku ako prvú možnosť

en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
sk: Nainštalujte plugin na ukladanie správ skôr ako sa to stane. %s ukladá do databázy všetky správy, ktoré sú odoslané cez vaše kontaktné formuláre. Flamingo je bezplatný plugin pre WordPress od spoločnosti, ktorá vytvorila aj Contact Form 7.

en: Integration
sk: Integrácia

en: Integration with External API
sk: Integrácia s externým rozhraním API

en: Integration with external APIs
sk: Integrácia s externými rozhraniami API

en: Invalid key values.
sk: Neplatné hodnoty kľúča.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
sk: V poli %name% bola použitá nesprávna syntax e-mailu.

en: Invalid mailbox syntax is used.
sk: Použili ste nesprávnu syntax pre adresu.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
sk: Je ťažké pokračovať s vývojom a podporou tohto pluginu bez príspevkov od používateľov ako vy.

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
sk: Nie je dovolené použiť súbory, ktoré nie sú v zložke wp-content.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
sk: Len ďalší modul kontaktného formulára. Jednoduchý ale flexibilný.

en: Label
sk: Označenie

en: Mail
sk: Email

en: Mail (2)
sk: Pošta (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
sk: Pošta (2) je dodatočná emailová šablóna, častokrát používaná pre automatické odpovede.

en: Mail-tags
sk: Emailové tagy

en: Make checkboxes exclusive
sk: Spravte checkboxy exkluzívne

en: Make this checkbox optional
sk: Označte toto zaškrtávacie pole ako voliteľné

en: Manage your contact lists
sk: Spravujte váš zoznam kontaktov

en: Manage your email templates
sk: Spravujte svoje e-mailové šablóny

en: Message Body:
sk: Telo správy:

en: Message body
sk: Telo správy

en: Messages
sk: Správy

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
sk: Nesprávna konfigurácia môže zapríčiniť nedoručovanie emailov alebo iné problémy. Overte preto vaše kontaktné formuláre.

en: Multiple form controls are in a single label element.
sk: Viaceré ovládacie prvky sú umiestnené vnútri jedného label elementu.

en: Name
sk: Meno

en: Not Found
sk: Nenájdené

en: Not consented
sk: Neodsúhlasené

en: Number fields
sk: Číselné polia

en: Number format that the sender entered is invalid
sk: Formát čísla, ktorý zadal odosielateľ, je neplatný

en: Number is larger than maximum limit
sk: Číslo je dlhšie než je stanovený limit

en: Number is smaller than minimum limit
sk: Číslo je kratšie než je stanovený limit

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
sk: Na tejto obrazovke môžete upraviť kontaktný formulár. Kontaktný formulár sa skladá z nasledujúcich komponentov:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
sk: Na tejto obrazovke môžete spravovať kontaktné formuláre poskytované modulom Contact Form 7. Môžete spravovať neobmedzený počet kontaktných formulárov. Každý kontaktný formulár má jedinečné ID a Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). Pre zobrazenie kontaktného formulára vložte tento shortcode do článku alebo textového widgetu.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
sk: Na tejto obrazovke môžete spravovať služby, ktoré sú dostupné cez modul Contact Form 7. Použitým API môžete spolupracovať s akýmikoľvek dostupnými službami.

en: One option per line.
sk: Jednu možnosť na každý riadok.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
sk: Jedno alebo viac polí obsahuje chybu. Prosím skontrolujte a skúste znovu.

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
sk: Jedna dvojica otázka-odpoveď oddelená zvislou čiarou (napr. Hlavné mesto Brazílie?|Rio) na jeden riadok.

en: Opt-in confirmation from %s
sk: Potvrdenie o prihlásení od %s

en: Options
sk: Možnosti

en: Overview
sk: Prehľad

en: Payment is required. Please pay by credit card.
sk: Je požadovaná platba. Prosím, zaplaťte kreditnou kartou.

en: Payments
sk: Platby

en: Please enter a URL.
sk: Prosím zadajte URL adresu.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
sk: Prosím zadajte dátum vo formáte YYYY-MM-DD.

en: Please enter a number.
sk: Prosím zadajte číslo.

en: Please enter a telephone number.
sk: Prosím zadajte telefónne číslo.

en: Please enter an email address.
sk: Prosím zadajte emailovú adresu.

en: Please fill out this field.
sk: Vyplňte prosím toto pole.

en: Proceed to checkout
sk: Prejsť k platbe

en: Professional services
sk: Odborné služby

en: Publishable Key
sk: Publikovateľný kľúč

en: Put a label first, a checkbox last
sk: Štítok (label) dajte prvý, zaškrtávací box posledný

en: Questions and answers
sk: Otázky a odpovede

en: Quiz
sk: Kvíz

en: Range
sk: Rozsah

en: Required field
sk: Povinné pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Changes
sk: Uložiť nastavenia

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Search Contact Forms
sk: Vyhľadať kontaktné formuláre

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
sk: Výsledky hľadania pre &#8220;%s&#8221;

en: Secret Key
sk: Tajný kľúč

en: Select an email template:
sk: Vyberte e-mailovú šablónu:

en: Select lists to which contacts are added:
sk: Vyberte zoznamy, do ktorých sa pridávajú kontakty:

en: Send
sk: Odoslať

en: Send a welcome email to new contacts
sk: Odošlite novým kontaktom uvítací e-mail

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
sk: Odosielateľ nevyplnil správnu odpoveď z kvízu

en: Sender email address does not belong to the site domain.
sk: Adresa odosielateľa nepatrí k doméne tejto webovej stránky.

en: Sender's message failed to send
sk: Nastala chyba pri odosielaní správy

en: Sender's message was sent successfully
sk: Užívateľova správa bola úspešne odoslaná

en: Sendinblue
sk: Služba Sendinblue

en: Sendinblue integration
sk: Integrácia služby Sendinblue

en: Sendinblue is active on this site.
sk: Služba Sendinblue je na tejto stránke aktívna.

en: Sending mail has been aborted.
sk: Odosielanie správy bolo prerušené.

en: Set this URL as the redirect URI.
sk: Nastaviť tútu URL adresu ako adresu presmerovania.

en: Setting up mail
sk: Nastavenie emailu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings saved.
sk: Nastavenia uložené.

en: Setup Integration
sk: Nastaviť integráciu

en: Setup integration
sk: Nastaviť integráciu

en: Show welcome panel
sk: Ukázať uvítaciu obrazovku

en: Site Key
sk: Kľúč stránky

en: Spam protection
sk: Ochrana proti Spamu

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
sk: Spameri útočia na všetko. Vaše kontaktné formuláre nie sú výnimka. Predtým než vás zasype nevyžiadané pošta, ochráňte svoje kontaktné formuláre pomocou efektívnych antispamových funkcií, ktoré Contact Form 7 ponúka.

en: Status
sk: Stav

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Sendinblue, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Sendinblue offers unlimited contacts and advanced marketing features. For details, see %s.
sk: Ukladajte a organizujte svoje kontakty a zároveň chráňte súkromie používateľov v službe Sendinblue, poprednej CRM a e-mailovej marketingovej platforme v Európe. Sendinblue ponúka neobmedzený počet kontaktov a pokročilé marketingové funkcie. Podrobné informácie nájdete na stránke %s.

en: Stripe
sk: Služba Stripe

en: Stripe integration
sk: Integrácia služby Stripe

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe’s software tools to accept payments securely and expand globally. For details, see %s.
sk: Služba Stripe je jednoduchý a výkonný spôsob prijímania platieb online. Stripe neobsahuje žiadne poplatky za zriadenie, žiadne mesačné poplatky ani žiadne skryté náklady. Milióny firiem sa spoliehajú na softvérové nástroje spoločnosti Stripe, aby mohli bezpečne prijímať platby a expandovať po celom svete. Podrobné informácie nájdete na %s.

en: Stripe is active on this site.
sk: Na tejto webovej stránke je aktívna služba Stripe.

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
sk: Služba Stripe nie je na tejto webovej stránke k dispozícii. Vyžaduje webovú stránku s povoleným protokolom HTTPS.

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject: %s
sk: Predmet: %s

en: Submission was referred to as spam
sk: Správa bola označená ako spam

en: Submit
sk: Odoslať

en: Submit button
sk: Tlačidlo Odoslať

en: Submitted nonce is invalid.
sk: Zadaná položka je neplatná.

en: Support
sk: Podpora

en: Support forums
sk: Fóra podpory

en: Telephone number that the sender entered is invalid
sk: Telefónne číslo, ktoré zadal odosielateľ, sa zdá byť neplatné

en: Text fields
sk: Textové polia

en: Thank you for your message. It has been sent.
sk: Ďakujeme za vašu správu. Bola odoslaná.

en: The Constant Contact integration module allows you to send contact data collected through your contact forms to the Constant Contact API. You can create reliable email subscription services in a few easy steps. For details, see %s.
sk: Integračný modul Constant Contact vám umožňuje odoslať kontaktné údaje zozbierané prostredníctvom vašich kontaktných formulárov do Constant Contact API. Spoľahlivé služby na e-mailové predplatné tak vytvoríte v niekoľkých jednoduchých krokoch. Pre viac informácií pozrite %s.

en: The answer to the quiz is incorrect.
sk: Odpoveď na otázku je nesprávna.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sk: Ak opustíte túto stránku, vykonané zmeny sa stratia.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
sk: Užívateľom zadaný kód je iný ako CAPTCHA kód

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
sk: Štvrtý parameter ($mail_tag) musí byť inštancia triedy WPCF7_MailTag.

en: The request payload format is not supported.
sk: Formát obsahu žiadosti nie je podporovaný.

en: The requested contact form was not found.
sk: Daný kontaktný formulár sa nenašiel.

en: The total size of attachment files is too large.
sk: Celková veľkosť súborov príloh je príliš veľká.

en: The uploaded file is too large.
sk: Nahrávaný súbor je príliš veľký.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
sk: Existujú aj špeciálne emailové tagy, ktoré majú špecifické mená, ale nepatria k žiadnemu formulárovému tagu. Tieto tagy reprezentujú meta informácie pri odoslaní formulára, ako napr. IP adresa odosielateľa alebo URL adresa stránky.

en: There are invalid mail header fields.
sk: Našli sa nesprávne polia v hlavičke e-mailu.

en: There are terms that the sender must accept
sk: Podmienky ktoré odosielateľ musí prijať

en: There is a field that the sender must fill in
sk: Pole ktoré odosielateľ musí vyplniť

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
sk: Je tu pole, kde užívateľov vstup presahuje maximálnu povolenú dĺžku

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
sk: Je tu pole, kde užívateľov vstup je kratší ako minimálna povolená dĺžka.

en: There is a possible empty field.
sk: Vo formulári sa zrejme nachádza prázdne pole.

en: There was an error deleting the contact form.
sk: Pri mazaní kontaktného formulára sa vyskytla chyba.

en: There was an error saving the contact form.
sk: Pri ukladaní kontaktného formuláru sa vyskytla chyba.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
sk: Pri pokuse odoslať správu nastala chyba. Prosím skúste to znovu.

en: There was an error uploading the file.
sk: Počas nahrávania súboru nastala chyba.

en: There was an unknown error uploading the file.
sk: Pri nahrávaní súboru nastala neznáma chyba.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
sk: Tento kontaktný formulár obsahuje CAPTCHA polia, ale potrebné knižnice (GD a FreeType) nie sú dostnupné na Vašom serveri.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
sk: Tento kontaktný formulár obsahuje CAPTCHA polia, ale dočasný adresár pre súbory (%s) neexistuje, alebo nie je možné do neho zapisovať. Môžete ho vytvoriť, alebo zmeniť jeho prístupové práva manuálne.

en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
sk: Tento kontaktný formulár obsahuje polia pre nahratie súborov, ale dočasný adresár pre tieto súbory (%s) neexistuje, alebo nie je možné do neho zapisovať. Môžete ho vytvoriť, alebo zmeniť jeho prístupové práva manuálne.

en: This contact form is available only for logged in users.
sk: Tento kontaktný formulár je dostupný iba pre prihlásených používateľov.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
sk: Tento e-mail bol odoslaný pomocou kontaktného formulára na stránke  %1$s (%2$s)

en: This field has a too early date.
sk: Toto pole obsahuje dátum, ktorý je príliš skoro.

en: This field has a too large number.
sk: Toto pole obsahuje príliš vysoké číslo.

en: This field has a too late date.
sk: Toto pole obsahuje dátum, ktorý je príliš neskoro.

en: This field has a too long input.
sk: Toto pole obsahuje príliš dlhú hodnotu.

en: This field has a too short input.
sk: Toto pole obsahuje príliš krátku hodnotu.

en: This field has a too small number.
sk: Toto pole obsahuje príliš malé číslo.

en: This field requires author's URL
sk: Táto položka vyžaduje URL autora

en: This field requires author's email address
sk: Táto položka vyžaduje email adresu autora

en: This field requires author's name
sk: Táto položka vyžaduje meno autora

en: This site is connected to the Constant Contact API.
sk: Táto webová stránka je pripojená na Costant Contact API.

en: Title
sk: Nadpis

en: To
sk: Komu

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
sk: Pre priloženie tohto súboru cez toto pole do mailu, musíte vložiť zodpovedajúci emailový tag (%s) do poľa Prílohy v karte Email.

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
sk: Pre použitie CAPTCHA, musíte najprv nainštalovať a aktivovať %s modul.

en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
sk: Na použitie overenia CAPTCHA potrebujete mať nainštalovaný plugin %s.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
sk: Pred použitím vstupu z tohoto poľa v poli emailu, musíte najprv vložiť zodpovedajúci mail-tag (%s) do poľa v záložke Mail.

en: URL that the sender entered is invalid
sk: URL adresa, ktorú zadal odosielateľ, sa zdá byť neplatná

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
sk: V šablóne formulára sa používajú nedostupné prvky HTML.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
sk: Ovládacie prvky formulára využívajú niektoré nedostupné mená (%names%).

en: Unique identifier for the contact form.
sk: Jedinečný identifikátor kontaktného formulára.

en: Untitled
sk: Bez názvu

en: Uploadable file size exceeds PHP’s maximum acceptable size.
sk: Veľkosť nahrávateľného súboru presahuje maximálnu prijateľnú veľkosť v PHP.

en: Uploaded file is not allowed for file type
sk: Typ nahraného súboru nie je povolený

en: Uploaded file is too large
sk: Nahraný súbor je príliš veľký

en: Uploading a file fails for PHP error
sk: Nahrávanie súboru zlyhalo kvôli PHP chybe.

en: Uploading a file fails for any reason
sk: Nahrávanie súboru z nejakého dôvodu zlyhalo

en: Use HTML content type
sk: Použiť HTML

en: Use Mail (2)
sk: Použiť šablónu Pošta (2)

en: Use this text as the placeholder of the field
sk: Použiť tento zástupný text pre pole

en: User-Agent string is unnaturally short.
sk: User-Agent reťazec je neprirodzene krátky.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
sk[0]: Overiť %s kontaktný formulár
sk[1]: Overiť %s kontaktné formuláre
sk[2]: Overiť %s kontaktných formulárov

en: Validate Configuration
sk: Overiť konfiguráciu

en: Validate Contact Form 7 Configuration
sk: Overiť konfiguráciu modulu Contact Form 7

en: Validation errors occurred
sk: Nastala chyba pri validácii formulára

en: Welcome email
sk: Uvítací e-mail

en: Welcome panel
sk: Uvítacia obrazovka

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
sk: Napriek tomu, že formulárové tagy majú pomerne zložitú syntax, nepotrebujete ju poznať, ale môžete použiť generátor tagov (tlačidlo <strong>Vygenerovať tag</strong> na tejto obrazovke).

en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (%1$s). Even payment services are natively supported (%2$s).
sk: Antispamové služby s pomocou strojového učenia v cloude ochránia vaše formuláre (%1$s). Dokonca aj platobné služby sú natívne podporované (%2$s).

en: Wrap each item with label element
sk: Zabaľte každú položku menovkou (label)

en: Y/m/d
sk: d/m/Y

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk: Naozaj chcete vymazať tento formulár ?

en: You are not allowed to access contact forms.
sk: Nemáte prístup ku kontaktným formulárom.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
sk: Nemáte práva na prístup k danému kontaktnému formuláru.

en: You are not allowed to create a contact form.
sk: Nemáte práva editovať túto položku.

en: You are not allowed to delete this item.
sk: Nemáte povolené vymazať túto položku.

en: You are not allowed to edit this contact form.
sk: Nemáte oprávnenia na úpravu tohto kontaktného formulára.

en: You are not allowed to edit this item.
sk: Nemáte povolené editovať túto položku.

en: You are not allowed to upload files of this type.
sk: Nie je možné nahrať súbor tohto typu.

en: You are not allowed to validate configuration.
sk: Nie ste oprávnený overiť konfiguráciu.

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
sk: Tu môžete pridať vlastné snippety. Pre viac informácii pozrite %s.

en: You can also use this old-style shortcode:
sk: Môžete taktiež použiť starý štýl shortcodu:

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
sk: Tu môžete upraviť správy použité vo viacerých situáciach. Pre detaily pozrite see %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
sk: Tu môžete upraviť šablónu formulára. Pre detaily pozrite see %s.

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
sk: Tu môžete upraviť e-mailovú šablónu. Pre detaily pozrite see %s.

en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see %s.
sk: Možnosti kontaktných formulárov môžete rozšíriť ich integráciou s externými službami. Podrobnosti nájdete v časti %s.

en: You can set up the Constant Contact integration here. For details, see %s.
sk: Integráciu so službou Constant Contact môžete nastaviť tu. Podrobnosti nájdete v časti %s.

en: You can set up the Sendinblue integration here. For details, see %s.
sk: Integráciu aplikácie Sendinblue môžete nastaviť tu. Podrobnosti nájdete v %s.

en: You have no active email template yet.
sk: Zatiaľ nemáte žiadnu aktívnu e-mailovú šablónu.

en: You have no contact list yet.
sk: Zatiaľ nemáte žiadny zoznam kontaktov.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
sk: Neboli ste overení. Skontrolujte, či je zadaný kľúč API správny.

en: You have strong allies to back you up.
sk: Máte silných spojencov, ktorí vás podporujú.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
sk: Je možné, že si najprv budete musieť zaregistrovať účet na službe, ktorú plánujete použiť. Ak tak urobíte, budete musieť autorizovať modul Contact Form 7, aby mal k službe prístup pod vašim účtom.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
sk: Pred odoslaním správy musíte súhlasiť s podmienkami.

en: Your contact forms will become more powerful and versatile by integrating them with external APIs. With CRM and email marketing services, you can build your own contact lists (%1$s and %2$s).
sk: Vaše kontaktné formuláre budú výkonnejšie a všestrannejšie vďaka integrácii s externými rozhraniami API. Pomocou služieb CRM a e-mailového marketingu môžete vytvárať vlastné zoznamy kontaktov (%1$s a %2$s).

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
sk: Váš dar pomôže povzbudiť a podporiť kontinuálny vývoj pluginu a jeho lepšiu podporu.

en: Your email
sk: Váš email

en: Your entered code is incorrect.
sk: Vami vložený kód je nesprávny.

en: Your message
sk: Vaša správa

en: Your name
sk: Vaše meno

en: acceptance
sk: akceptácia

en: checkboxes
sk: checkboxy

en: date
sk: dátum

en: disallowed list
sk: zoznam nepovolených

en: docs
sk: dokumentácia

en: drop-down menu
sk: rozbaľovacie menu

en: file
sk: súbor

en: g:i a
sk: G:i

en: https://contactform7.com/
sk: http://contactform7.com/

en: https://contactform7.com/acceptance-checkbox/
sk: http://contactform7.com/acceptance-checkbox/

en: https://contactform7.com/additional-settings/
sk: http://contactform7.com/additional-settings/

en: https://contactform7.com/captcha/
sk: http://contactform7.com/captcha/

en: https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/
sk: http://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/

en: https://contactform7.com/configuration-errors/
sk: http://contactform7.com/configuration-errors/

en: https://contactform7.com/configuration-validator-faq/
sk: http://contactform7.com/configuration-validator-faq/

en: https://contactform7.com/date-field/
sk: http://contactform7.com/date-field/

en: https://contactform7.com/docs/
sk: http://contactform7.com/docs/

en: https://contactform7.com/faq/
sk: http://contactform7.com/faq/

en: https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/
sk: http://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/

en: https://contactform7.com/number-fields/
sk: http://contactform7.com/number-fields/

en: https://contactform7.com/quiz/
sk: http://contactform7.com/quiz/

en: https://contactform7.com/recaptcha/
sk: http://contactform7.com/recaptcha/

en: https://contactform7.com/save-submitted-messages-with-flamingo/
sk: http://contactform7.com/save-submitted-messages-with-flamingo/

en: https://contactform7.com/spam-filtering-with-akismet/
sk: http://contactform7.com/spam-filtering-with-akismet/

en: https://contactform7.com/submit-button/
sk: http://contactform7.com/submit-button/

en: https://contactform7.com/support/
sk: http://contactform7.com/support/

en: https://contactform7.com/text-fields/
sk: http://contactform7.com/text-fields/

en: https://ideasilo.wordpress.com/
sk: http://ideasilo.wordpress.com/

en: making a donation
sk: poslanie daru

en: number
sk: číslo

en: quiz
sk: kvíz

en: radio buttons
sk: prepínače

en: reCAPTCHA is active on this site.
sk: Na tejto webovej stránke je aktívny reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots. For details, see %s.
sk: reCAPTCHA vás ochráni pred spamom a inými druhmi automatizovaného obťažovania. Vďaka modulu na integráciu reCAPTCHA v rámci Contact Form 7 dokážete zabrániť otravným spam botom, aby vypĺňali vaše formuláre. Pre viac informácií pozrite %s.

en: reCAPTCHA response token is empty.
sk: Token odpovede reCAPTCHA je prázdny.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
sk: reCAPTCHA skóre (%1$.2f) je nižšie ako hraničná hodnota (%2$.2f).

en: submit
sk: odoslať

en: text area
sk: oblasť textu
