Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to et_EE translation catalogue (302 entries)

en: %1$s %2$s keys switch panels
et_EE: %1$s %2$s klahvid vahetavad paneele

en: %1$s and %2$s
et_EE: %1$s ja %2$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
et_EE: %1$s on alates Contact Form 7 versioonist %2$s <strong>aegunud</strong>! Kasuta parem %3$s.

en: %d configuration errors detected
et_EE: Leiti %d konfiguratsiooniviga

en: %d configuration errors detected in this tab panel
et_EE: Siin paneelis leiti %d konfiguratsiooniviga

en: %s ago
et_EE: %s tagasi

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
et_EE[0]: Leiti %s konfiguratsiooniviga
et_EE[1]: Leiti %s konfiguratsiooniviga

en: (configuration error)
et_EE: (seadistuse viga)

en: (left and right arrow)
et_EE: (vasak ja parem nool)

en: (required)
et_EE: (nõutav)

en: 1 configuration error detected
et_EE: Leiti 1 konfiguratsiooniviga

en: 1 configuration error detected in this tab panel
et_EE: Siin paneelis leiti 1 konfiguratsiooniviga

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
et_EE: Objecti <code>WPCF7_ContactForm</code> omadus <code>%1$s</code> <strong>ei ole enam kättesaadav</strong>. Kasuta selle asemel meetodit <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
et_EE: <strong>Lisaseaded</strong> annavad koha, kus saab selle kontaktivormi käitumist kohandada koodijuppide abil.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
et_EE: <strong>Contact Form 7 %1$s vajab WordPressi versiooni %2$s või kõrgemat.</strong> Palun <a href="%3$s">uuenda WordPressi</a> enne.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
et_EE: <strong>Loo duplikaat</strong> - kloonib kontaktivormi. Kloonitud kontaktivormil on sama sisu, mis originaalil, kuid erinev ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
et_EE: <strong>Muuda</strong> - viib selle kontaktivormi muutmise vaatesse. Selle vaateni jõuab ka kontaktivormi pealkirjal klõpsates.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
et_EE: <strong>Vorm</strong> on HTML vormi sisu. Võid kasutada suvalist HTML-i, mis on vormielemendi sees lubatud. Siin võid kasutada ka Contact Form 7-me vormi-silte.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
et_EE: <strong>E-kiri (2)</strong> on lisamall, mis töötab sarnaselt E-kirjale. Erinevus on selles, et E-kiri (2) saadetakse vaid siis, kui E-kiri on edukalt saadetud.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
et_EE: <strong>E-kiri</strong> on koht e-kirja malli halduseks (päis ja sõnumi sisu), mille see kontaktivorm saadab peale kasutajapoolset sõnumi teelesaatmist. Siin saad kasutada Contact Form 7-me e-kirja-silte.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
et_EE: <strong>Pealkiri</strong> on kontaktivormi pealkiri. Seda pealkirja kasutatakse ainult kontaktivormi nimesildina ning seda saab muuta.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
et_EE: Vormi-silt on nurksulgudega ümbritsetud lühike kood, mida kasutatakse vormi sisus. Üldjuhul sümboliseerib vormi-silt sisendvälja ning tema komponendid saab jaotada nelja osasse: tüüp, nimi, valikud ja väärtused. Contact Form 7 toetab mitut tüüpi vormi-silte, sealhulgas tekstiväljad, numbriväljad, kuupäeva väljad, valikkastid, raadionupud, menüüd, failide üleslaadimise väljad, TURVAKOODid ja küsimustiku väljad.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
et_EE: E-kirja-silt on nurksulgudega ümbritsetud lühike kood, mida saad kasutada igas "E-kiri" ja "E-kiri (2)" väljas. E-kirja-silt näitab kasutaja poolt vastavale vormi-sildiga loodud sisendväljale sisestatud väärtust.

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
et_EE: Eemalda võtmed

[ctx: API keys]
en: Reset Keys
et_EE: Lähtesta võtmed

en: Acceptable file types
et_EE: Lubatud failitüübid

en: Acceptance checkbox
et_EE: Aktsepteerimise valikkast

en: Add New
et_EE: Lisa uus

en: Add New Contact Form
et_EE: Lisa uus kontaktivorm

en: Additional Settings
et_EE: Lisaseaded

en: Additional Settings (%d)
et_EE: Lisaseaded (%d)

en: Additional headers
et_EE: Veel päiseid

en: Additional settings
et_EE: Veel sätteid

en: Akismet returns a spam response.
et_EE: Akismet vastab, et tegu on spam'iga.

en: Allow multiple selections
et_EE: Luba mitut valikut

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
et_EE: Sinu poolt antavat infot ei jagata teenusepakkujatega ilma sinu loata.

en: Attachment file does not exist at %path%.
et_EE: Asukohas %path% ei ole manusefaili.

en: Author
et_EE: Autor

en: Available Actions
et_EE: Võimalikud tegevused

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
et_EE: Enne kaduma läinud e-posti üle kurvastamist&#8230;

en: Blacklisted words are used.
et_EE: Kasutatakse keelatud sõnu.

en: CAPTCHA
et_EE: TURVAKOOD

en: Cannot create existing contact form.
et_EE: Olemasolevat kontaktivormi ei saa uuesti luua.

en: Checkboxes, radio buttons and menus
et_EE: Valikkastid, raadionupud ja menüüd

en: Class attribute
et_EE: Klassi atribuut

en: Condition
et_EE: Tingimus

en: Configuration updated.
et_EE: Konfiguratsioon uuendatud.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
et_EE[0]: Seadistuse kontroll tehtud. Leiti %s vigane kontaktivorm.
et_EE[1]: Seadistuse kontroll tehtud. Leiti %s vigast kontaktivormi.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
et_EE: Seadistuse kontroll tehtud. Ühtegi vigast kontaktivormi ei leitud.

en: Connect to the Constant Contact API
et_EE: Ühenda Constant Contact API'ga.

en: Connection established.
et_EE: Ühendus loodud.

en: Consented
et_EE: Nõustus

[ctx: Constant Contact]
en: Contact Lists
et_EE: Kontaktide nimekirjad

[ctx: Constant Contact]
en: Contact Lists: Select lists to which newly added contacts are to belong.
et_EE: Kontaktide nimekirjad: vali nimekirjad, millesse uued kontaktid lisatakse.

en: Constant Contact Integration
et_EE: Constant Contact integratsioon

en: Contact
et_EE: Kontakt

en: Contact Form
et_EE: Kontaktivorm

en: Contact Form 7 doesn&#8217;t store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
et_EE: Contact Form 7 ei salvesta saadetud sõnumeid kuhugi. Seetõttu võivad meiliserveri probleemide või lehel tehtud vale e-posti seadistuse korral tähtsad sõnumid jäädavalt kaotsi minna.

en: Contact Form 7 needs your support.
et_EE: Contact Form 7 vajab sinu abi.

en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
et_EE: Contact Form 7 toetab spämmi filtreerimist %1$s abil. Intelligentne %2$s blokeerib tüütud spämmirobotid. Lisaks, kasutades %3$s, saad blokeerida määratud märksõnu sisaldavad või määratud IP aadressilt saadetud sõnumid.

en: Contact Forms
et_EE: Kontaktivormid

en: Contact form %d
et_EE: Kontaktivorm %d

en: Contact form created.
et_EE: Kontaktivorm on loodud.

en: Contact form deleted.
et_EE: Kontaktivorm on kustutatud.

en: Contact form saved.
et_EE: Kontaktivorm on salvestatud.

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
et_EE: Kopeeri see lühikood ning aseta ta oma postituse, lehe või mooduli sisusse:

en: Date
et_EE: Kuupäev

en: Date field
et_EE: Kuupäeva väli

en: Date format that the sender entered is invalid
et_EE: Saatja sisestatud kuupäeva formaat on vigane.

en: Date is earlier than minimum limit
et_EE: Kuupäev on lubatust varasem

en: Date is later than maximum limit
et_EE: Kuupäev on lubatust hilisem.

en: Default value
et_EE: Vaikimisi väärtus

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Deprecated settings are used.
et_EE: Kasutatakse aegunud sätteid.

en: Dismiss
et_EE: Peida

en: Do you need help?
et_EE: Vajad abi?

en: Docs
et_EE: Dokumentatsioon

en: Duplicate
et_EE: Loo duplikaat

en: Edit
et_EE: Muuda

en: Edit &#8220;%s&#8221;
et_EE: Muuda &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
et_EE: Muuda kontaktivormi

en: Editing form template
et_EE: Vormi malli muutmine

en: Editing messages
et_EE: Teadete muutmine

en: Email address that the sender entered is invalid
et_EE: Saatja sisestatud e-kirja aadress ei ole korrektne

en: Enter title here
et_EE: Sisesta pealkiri siia

en: Error
et_EE: Viga

en: Error in deleting.
et_EE: Viga kustutamisel.

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
et_EE: Jäta tühjad e-kirja-sildid väljundist välja

en: FAQ
et_EE: KKK

en: FAQ about Configuration Validator
et_EE: KKK konfiguratsiooni validaatori kohta

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
et_EE: Ühenduse loomine ei õnnestunud. Palun kontrolli oma konfiguratsioon üle.

en: Field type
et_EE: Välja tüüp

en: File attachments
et_EE: Manustatud failid

en: File size limit (bytes)
et_EE: Failisuuruse limiit (baitides)

en: File uploading and attachment
et_EE: Faili üleslaadimine ja manustamine

en: For more information:
et_EE: Lisainfo jaoks:

en: Form
et_EE: Vorm

en: Form-tag Generator: %s
et_EE: Vormi-sildi generaator: %s

en: Form-tags
et_EE: Vormi-sildid

en: From
et_EE: Saatja

en: From: %s
et_EE: Saatja: %s

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri kuupäeva sisendi vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri lahtirulluva menüü vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri numbrilise väärtuse sisendi vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri vormi-silt faili üleslaadimiseks. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri valikkastide grupi vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri raadionuppude grupi vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri mitmerealise tekstisisendi vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri küsimuse-vastuse paari vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri üherealise URL sisendvälja vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri üherealise e-posti aadressi sisendvälja vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri üherealise lihttekstiga sisendvälja vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri üherealise telefoninumbri sisendvälja vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri saatmise nupu vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri aktsepteerimise valikkasti vormi-silt. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
et_EE: Genereeri TURVAKOODi pilt ning tema vastuse sisendväli. Lisainfo jaoks vaata %s.

en: Getting spammed? You have protection.
et_EE: Saad tihti spämmi? Selle vastu on kaitse.

en: HTML tags are used in a message.
et_EE: Sõnumis kasutatakse HTML märksõnu.

en: Here are some available options to help solve your problems.
et_EE: Siin on mõned võimalused probleemide lahendamiseks.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
et_EE: Kontaktivormis hiirt rea kohal hoides näed tegevuslinke oma kontaktivormide haldamiseks. Saad teha järgnevaid toiminguid:

en: How to resolve?
et_EE: Kuidas seda lahendada?

en: Id attribute
et_EE: Id atribuut

en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
et_EE: Kui sulle meeldib kasutada Contact Form 7't ja leiad, et see on kasulik, palun kaalu %s.

en: Image settings
et_EE: Pildi seaded

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
et_EE: <strong>Sõnumites</strong> saad muuta erinevaid selle kontaktivormi poolt kasutatavaid teateid. Need sõnumid on üsna lühikesed, näiteks valideerimise veateade, mida näeb siis, kui nõutud väli jäeti tühjaks.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
et_EE: Järgnevatel väljadel saad kasutada neid e-kirja-silte:

en: Input field settings
et_EE: Sisestusvälja seaded

en: Insert Tag
et_EE: Sisesta silt

en: Insert a blank item as the first option
et_EE: Lisa esimeseks valikuks tühi element.

en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
et_EE: Paigalda sõnumite salvestamise plugin enne, kui see sinuga jõuab juhtuda. %s salvestab kõik kontaktivormide kaudu tulevad sõnumid andmebaasi. Flamingo on Contact Form 7 autori poolt loodud tasuta WordPressi plugin.

en: Integration
et_EE: Seostatus

en: Integration with Other Services
et_EE: Teiste teenustega seostatus

en: Invalid key values.
et_EE: Võtmete väärtused on vigased.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
et_EE: %name% väljas oleva e-postkasti kirjapilt on vigane.

en: Invalid mailbox syntax is used.
et_EE: Kasutatakse vigast e-postkasti kirjapilti.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
et_EE: Ilma sinusuguste kasutajate poolse toetuseta on selle plugina jätkuv arendus ja kasutajatugi raske.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
et_EE: Kõigest veel üks kontaktivormi plugin. Lihtne, kuid paindlik.

en: Label
et_EE: Nimi

en: Mail
et_EE: Email

en: Mail (2)
et_EE: E-kiri (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
et_EE: E-kiri (2) on lisamall, mida kasutatakse tihti automaatvastuste jaoks.

en: Mail-tags
et_EE: E-kirja-sildid

en: Make checkboxes exclusive
et_EE: Tee valikkastid üksteist välistavaks

en: Message Body:
et_EE: Sõnumi sisu:

en: Message body
et_EE: Sõnumi sisu

en: Messages
et_EE: Teated

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
et_EE: Vead seadistuses võivad põhjustada sõnumite saatmata jäämist ning muid probleeme. Kontrolli kohe oma kontaktivorme.

en: Multiple form controls are in a single label element.
et_EE: Mitu vormi kontroll-elementi asuvad üheainsa neid kirjeldava elemendi sees.

en: Name
et_EE: Nimi

en: Not consented
et_EE: Ei nõustunud

en: Number fields
et_EE: Numbriväljad

en: Number format that the sender entered is invalid
et_EE: Saatja sisestatud numbri formaat on vigane.

en: Number is larger than maximum limit
et_EE: Number on üle maksimumi

en: Number is smaller than minimum limit
et_EE: Number on alla miinimumi.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
et_EE: Siin vaates saad kontaktivormi muuta. Kontaktivorm koosneb järgnevatest komponentidest:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
et_EE: Siin vaates saad hallata Contact Form 7 kontaktivorme. Hallatavate kontaktivormide arv on piiramatu. Igal kontaktivormil on unikaalne ID ja Contact Form 7 lühikood ([contact-form-7 ...]). Kontaktivormi postitusse või tekstimoodulisse lisamiseks pane sinna see lühikood.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
et_EE: Siin lehel saad hallata teenuseid, mis on Contact Form 7 kaudu kättesaadavad. API kasutamine võimaldab saadaolevate teenustega koostööd teha.

en: One option per line.
et_EE: Üks valik rea kohta.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
et_EE: Vähemalt ühe sisendväljaga esines viga. Palun kontrolli ja proovi uuesti.

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
et_EE: Üks püstkriipsuga eraldatud küsimuse-vastuse paar (nt Eesti pealinn?|Tallinn) rea kohta.

en: Options
et_EE: Valikud

en: Overview
et_EE: Ülevaaade

en: Put a label first, a checkbox last
et_EE: Pane nimesilt ette, valikkast taha

en: Questions and answers
et_EE: Küsimused ja vastused

en: Quiz
et_EE: Küsimustik

en: Range
et_EE: Vahemik

en: Redirect URI
et_EE: Ümbersuunamise URI

en: Required field
et_EE: Nõutud väli

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Search Contact Forms
et_EE: Otsi kontaktivormidest

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
et_EE: Otsingutulemused sõnale &#8220;%s&#8221;

en: Secret Key
et_EE: Salajane võti

en: Select lists to which newly added contacts are to belong.
et_EE: Vali nimekirjad, millesse uued kontaktid lisatakse.

en: Send
et_EE: Saada

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
et_EE: Saataja ei sisestanud õiget vastust küsimusele

en: Sender email address does not belong to the site domain.
et_EE: Saatja e-posti aadress ei kuulu veebilehe domeeni.

en: Sender's message failed to send
et_EE: Saatjal ei õnnestunud teadet teele saata

en: Sender's message was sent successfully
et_EE: Teie sõnum on saadetud. Aitäh!

en: Sending mail has been aborted.
et_EE: Kirja saatmine katkestati.

en: Set this URL as the redirect URI.
et_EE: Määra see URL ümbersuunamise URI'ks.

en: Setting up mail
et_EE: E-kirja seadistus

en: Settings
et_EE: Seaded

en: Settings saved.
et_EE: Sätted salvestatud.

en: Setup Integration
et_EE: Seadista integratsioon

en: Shortcode
et_EE: Lühikood

en: Site Key
et_EE: Veebilehe võti

en: Slider
et_EE: Slaider

en: Spammers target everything; your contact forms aren&#8217;t an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
et_EE: Spämmerid kiusavad kõiki; sinu kontaktivormid pole mingi erand. Spämmi ennetamiseks kaitse oma kontaktivorme Contact Form 7 poolt pakutavate võimsate spämmivastaste võimalustega.

en: Spinbox
et_EE: Rullkast

en: Status
et_EE: Olek

en: Subject
et_EE: Teema

en: Subject: %s
et_EE: Teema: %s

en: Submission was referred to as spam
et_EE: Päringut peeti spämmiks.

en: Submit button
et_EE: Saatmise nupp

en: Submitted nonce is invalid.
et_EE: Saadetud nonce ei kehti.

en: Support
et_EE: Tugi

en: Support forums
et_EE: Tugifoorumid

en: Telephone number that the sender entered is invalid
et_EE: Saatja sisestatud telefoninumber ei ole korrektne.

en: Text fields
et_EE: Tekstiväljad

en: Thank you for your message. It has been sent.
et_EE: Täname sõnumi eest. See saadeti teele.

en: The URL is invalid.
et_EE: URL ei ole korrektne.

en: The answer to the quiz is incorrect.
et_EE: Küsimustiku vastus ei ole korrektne.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
et_EE: Tehtud muudatused lähevad lehelt lahkumisel kaotsi.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
et_EE: Kood mida saatja sisestas ei kattu TURVAKOOD-iga.

en: The date format is incorrect.
et_EE: Kuupäeva formaat ei ole korrektne.

en: The date is after the latest one allowed.
et_EE: Kuupäev on lubatust hilisem.

en: The date is before the earliest one allowed.
et_EE: Kuupäev on lubatust varasem.

en: The e-mail address entered is invalid.
et_EE: Sisestatud e-posti aadress ei ole korrektne.

en: The field is required.
et_EE: Väli on nõutud.

en: The field is too long.
et_EE: Väli on liiga pikk.

en: The field is too short.
et_EE: Väli on liiga lühike.

en: The file is too big.
et_EE: Fail on liiga suur.

en: The number format is invalid.
et_EE: Numbri formaat ei ole korrektne.

en: The number is larger than the maximum allowed.
et_EE: Number on lubatust suurem.

en: The number is smaller than the minimum allowed.
et_EE: Number on lubatust väiksem.

en: The requested contact form was not found.
et_EE: Päritud kontaktivormi ei leitud.

en: The telephone number is invalid.
et_EE: Telefoni number ei ole korrektne.

en: The total size of attachment files is too large.
et_EE: Manustatud failide kogumaht on liiga suur.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but don&#8217;t have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
et_EE: Lisaks on veel erilised e-kirja-sildid, millel pole vastavat vormi-silti. Need sümboliseerivad meta andmeid, nagu vormi sisestaja IP aadress või lehe URL.

en: There are invalid mail header fields.
et_EE: Mõned kirja päise väljad on vigased.

en: There are terms that the sender must accept
et_EE: Saatja peab tingimustega nõustuma

en: There is a field that the sender must fill in
et_EE: Saatja peab sisendvälja täitma

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
et_EE: Vähemalt ühe sisendvälja väärtuse pikkus ületab maksimaalset lubatut

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
et_EE: Vähemalt ühe sisendvälja väärtuse pikkus on alla minimaalselt nõutut

en: There is a possible empty field.
et_EE: On võimalik, et mõni väli jääb tühjaks.

en: There was an error deleting the contact form.
et_EE: Kontaktivormi kustutamisel esines viga.

en: There was an error saving the contact form.
et_EE: Kontaktivormi salvestamisel esines viga.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
et_EE: Sõnumi saatmisel esines viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: There was an error uploading the file.
et_EE: Faili üles laadimisel esines viga.

en: There was an unknown error uploading the file.
et_EE: Faili üles laadimisel esines teadmata viga.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
et_EE: See kontaktivorm sisaldab TURVAKOODI välju, aga vajalikud teegid (GD ja FreeType) ei ole saadaval teie serveril.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
et_EE: See kontaktivorm sisaldab TURVAKOODI välju, aga failide ajutine kaust (%s) ei eksisteeri või ei ole kirjutatav. Võite teha kausta või muuta selle õigusi käsitsi.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
et_EE: See kontaktivorm sisaldab välju faili üleslaadimiseks aga ajutine kaust (%s) failide jaoks ei eksiteeri või ei ole kirjutatav. Võite tekitada kausta või muuta selle õigusi käsitsi.

en: This contact form is available only for logged in users.
et_EE: See kontaktivorm on vaid sisselogitud kasutajatele.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
et_EE: See e-kiri saadeti kontaktivormi kaudu lehel %1$s (%2$s)

en: This field requires author's URL
et_EE: Autori URL-i on nõutud

en: This field requires author's email address
et_EE: Autori email aadress on nõutud

en: This field requires author's name
et_EE: Autori nimi on nõutud

en: This site is connected to the Constant Contact API.
et_EE: See veebileht on ühendatud Constant Contact API'ga.

en: Title
et_EE: Pealkiri

en: To
et_EE: Saaja

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
et_EE: Selle välja kaudu üles laetud faili kirjale manusena kaasa panemiseks tuleb sisestada vastav e-kirja-silt (%s) väljale "Manustatud failid" sakis "E-kiri".

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
et_EE: TURVAKOODi kasutamiseks tuleb sul kõigepealt paigaldada ja aktiveerida plugin %s.

en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
et_EE: CAPTCHA kasutamiseks peab olema paigaldatud %s plugin.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
et_EE: Selle sisendi kaudu saadud väärtuse kasutamiseks e-kirja väljal pead sisestama vastava e-kirja-sildi (%s) sakis "E-kiri" õigele väljale.

en: URL that the sender entered is invalid
et_EE: Saatja sisestatud URL ei ole korrektne

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
et_EE: Vormi mallis kasutatakse keelatud HTML elemente.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
et_EE: Vormi elementides kasutatakse nimesid, mis pole saadaval (%names%).

en: Untitled
et_EE: Nimetu

en: Uploaded file is not allowed for file type
et_EE: Üles laetud fail ei ole lubatud tüüpi.

en: Uploaded file is too large
et_EE: Üles laetud fail on liiga suur

en: Uploading a file fails for PHP error
et_EE: Faili üleslaadimine ebaõnnestus PHP vea tõttu

en: Uploading a file fails for any reason
et_EE: Üleslaadimine ebaõnnestus mingil põhjusel:

en: Use HTML content type
et_EE: Kasuta HTML-i sisu tüüpi

en: Use Mail (2)
et_EE: Kasuta teist e-kirja

en: Use this text as the placeholder of the field
et_EE: Kasuta seda teksti sisendvälja kohatäitena

en: User-Agent string is unnaturally short.
et_EE: User-Agent on ebaloomulikult lühike.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
et_EE[0]: Kontrolli kohe %s kontaktivorm
et_EE[1]: Kontrolli kohe %s kontaktivormi

en: Validate Configuration
et_EE: Kontrolli seadistust

en: Validate Contact Form 7 Configuration
et_EE: Kontrolli Contact Form 7 seadistusi

en: Validation errors occurred
et_EE: Valideerimise vead

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you don&#8217;t need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
et_EE: Kuigi vormi-siltidel on võrdlemisi keeruline süntaks, ei pea sa seda vormi-siltide lisamiseks teadma, kuna saad kasutada arusaadavat sildi generaatorit (<strong>Genereeri silt</strong> nupp siin vaates).

en: Wrap each item with label element
et_EE: Mähi iga element nimesildi elemendi sisse

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et_EE: Kas soovid kustutada kontaktivormi?

en: You are not allowed to access contact forms.
et_EE: Sul ei ole õiguseid kontaktivormidele ligi pääsemiseks.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
et_EE: Sul ei ole õiguseid päritud kontaktivormile ligi pääsemiseks.

en: You are not allowed to create a contact form.
et_EE: Sul ei ole kontaktivormi loomiseks õiguseid.

en: You are not allowed to delete this item.
et_EE: Sul pole õigusi selle kustutamiseks.

en: You are not allowed to edit this contact form.
et_EE: Sul ei ole õigusi selle kontaktivormi muutmiseks.

en: You are not allowed to edit this item.
et_EE: Sul pole õigusi selle muutmiseks.

en: You are not allowed to upload files of this type.
et_EE: Seda tüüpi faile ei ole lubatud üles laadida.

en: You are not allowed to validate configuration.
et_EE: Sul ei ole seadistuse kontrollimiseks õiguseid.

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
et_EE: Siia saab lisada kohandamise koodijuppe. Täpsema info jaoks vaata %s.

en: You can also use this old-style shortcode:
et_EE: Võid kasutada ka seda vanas stiilis lühikoodi:

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
et_EE: Siin saad muuta erinevates olukordades näidatavaid teateid. Täpsema info jaoks vaata lehte %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
et_EE: Siin saad muuta vormi malli. Täpsema info jaoks vaata lehte %s.

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
et_EE: Siin saad muuta e-kirja malli. Täpsema info jaoks vaata lehte %s.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
et_EE: Tõenäoliselt pead enne teenuse kasutamist kõigepealt registreeruma. Peale selle tegemist pead lubama Contact Form 7-l sinu konto nimel selle teenusega suhelda.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
et_EE: Enne teate saatmist pead nõustuma tingimustega.

en: Your Email
et_EE: Email

en: Your Message
et_EE: Teade

en: Your Name
et_EE: Nimi

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
et_EE: Sinu annetus aitab julgustada ja toetada plugina jätkuvat arendust ning paremat kasutajatuge.

en: Your entered code is incorrect.
et_EE: Sisestatud kood on vale

en: acceptance
et_EE: aktsepteerimine

en: checkboxes
et_EE: valikkastid

en: comment blacklist
et_EE: kommentaaride musta nimekirja

en: date
et_EE: kuupäev

en: docs
et_EE: dokumentatsioon

en: drop-down menu
et_EE: lahtirulluv menüü

en: email
et_EE: e-post

en: file
et_EE: fail

en: making a donation
et_EE: annetuse tegemine

en: quiz
et_EE: küsimustik

en: radio buttons
et_EE: raadionupud

en: reCAPTCHA is active on this site.
et_EE: reCAPTCHA on sellel lehel aktiivne.

en: reCAPTCHA response token is empty.
et_EE: reCAPTCHA vastus on tühi.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
et_EE: reCAPTCHA skoor (%1$.2f) on lubatud piirmäärast (%2$.2f) madalam.

en: submit
et_EE: saada

en: text
et_EE: tekst

en: text area
et_EE: tekstiala
